46 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kategoria M kat Miejscowość Klub Dystans Prędkość WYNIK 46 km
1 47 KANIECKI DAWID M 1 m 30-39 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 46 km 39.3 01:10:14.43
2 166 CHMIELEWSKI MACIEJ M 2 m 40-49 STARGARD STC STARGARD 46 km 39.3 01:10:14.71
3 127 SZYMCZAK MIŁOSZ M 3 m 30-39 LIDZBARK WARMIŃSKI 46 km 39.3 01:10:14.80
4 36 GROCHOWSKI MATEUSZ M 4 m 15-29 1 WEJHEROWO 46 km 39.29 01:10:15.32
5 87 OLSZEWSKI KAROL M 5 m 50-54 1 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO 46 km 39.29 01:10:15.59
6 122 SULEWSKI ŁUKASZ M 6 m 30-39 1 ŁĘGOWO 46 km 39.29 01:10:15.68
7 69 ŁOMNICKI MICHAŁ M 7 m 40-49 1 KWIDZYN 46 km 39.28 01:10:16.02
8 39 HERCKE MICHAŁ M 8 m 15-29 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46 km 39.28 01:10:16.03
9 96 PLECZYŃSKI MARCIN M 9 m 40-49 2 GDYNIA CZARNY SPECJAL TEAM 46 km 39.28 01:10:16.70
10 72 MARZEJON MAKSYMILIAN M 10 m 15-29 3 WŁADYSŁAWOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 46 km 39.28 01:10:16.71
11 80 MOLENDOWSKI JACEK M 11 m 30-39 2 GDYNIA 46 km 39.28 01:10:16.88
12 148 ZNAJMIECKI PIOTR M 12 m 30-39 3 GDAŃSK 46 km 39.27 01:10:17.13
13 151 ZYŚKO PAWEŁ M 13 m 40-49 3 KOSZALIN MARYCZ SPORT 46 km 39.27 01:10:17.76
14 142 WRÓBLEWSKI WIKTOR M 14 m 40-49 4 GDYNIA MEWA GDYNIA AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 46 km 39.26 01:10:18.76
15 131 TRZCIŃSKI KAMIL M 15 m 30-39 4 GDAŃSK 46 km 39.26 01:10:18.77
16 44 JERZYNA JACEK M 16 m 40-49 5 ROZYNY DOLINA NOTECI RACING TEAM 46 km 39.25 01:10:19.79
17 128 TENGOWSKI MATEUSZ M 17 m 15-29 4 KWIDZYN LIDER SZTUM 46 km 39.24 01:10:20.03
18 2 ADAMOWICZ PAWEŁ M 18 m 30-39 5 GDAŃSK 46 km 39.24 01:10:20.21
19 88 PAJER TOMASZ M 19 m 40-49 6 GDYNIA LTM MASTERS TEAM 46 km 39.24 01:10:20.54
20 105 ROZKOCHA MICHAŁ M 20 m 15-29 5 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46 km 39.24 01:10:20.54
21 43 JEKA KAMIL M 21 m 30-39 6 STARZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO 46 km 39.24 01:10:20.85
22 59 KRAJNIK OSKAR M 22 m 15-29 6 PELPLIN GK GRYF TCZEW 46 km 39.24 01:10:20.90
23 82 MROZEWSKI KONRAD M 23 m 30-39 7 SOPOT ( ͡° ͜ʖ ͡°) 46 km 39.24 01:10:20.93
24 143 WSZOŁEK ARTUR M 24 m 40-49 7 CHEŁMNO SKODA BIERANOWSKI 46 km 39.24 01:10:20.98
25 129 TLUSZCZAK RAFAŁ M 25 m 40-49 8 GDYNIA HOTEL CZTERY BRZOZY 46 km 39.23 01:10:21.21
26 40 HRYNIEWSKI WOJCIECH M 26 m 30-39 8 GDAŃSK 46 km 39.23 01:10:21.37
27 154 PŁAZA JACEK M 27 m 30-39 9 POGÓRZE DECATHLON 46 km 39.23 01:10:21.55
28 5 BIEGAŃSKI KRZYSZTOF M 28 m 15-29 7 GDYNIA ADAMBIKESERWIS - PRAWIE.PRO 46 km 39.23 01:10:21.80
29 68 LIŚKIEWICZ ŁUKASZ M 29 m 40-49 9 ZŁAWIEŚ WIELKA POLONIA BYDGOSZCZ 46 km 39.22 01:10:22.09
30 156 NOWACZYŃSKI JAN M 30 m 40-49 10 PELPLIN 46 km 39.22 01:10:22.12
31 138 WIERZBICKI TOMASZ M 31 m 40-49 11 ZŁAWIEŚ MAŁA 46 km 39.22 01:10:22.13
32 41 JACH PIOTR M 32 m 30-39 10 ŁÓDŹ 46 km 39.22 01:10:22.15
33 103 PYSZORA IRENEUSZ M 33 m 50-54 2 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 46 km 39.22 01:10:22.48
34 115 SŁODOWICZ PIOTR M 34 m 50-54 3 GDAŃSK 46 km 39.22 01:10:22.64
35 67 LEMMLE KRZYSZTOF M 35 m 50-54 4 GDAŃSK 46 km 39.22 01:10:22.90
36 170 PIKUŁA MICHAŁ M 36 m 40-49 12 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO KZ ŚNIECIK 46 km 39.13 01:10:32.43
37 28 GAJKOWSKI DAWID M 37 m 15-29 8 PELPLIN GK GRYF TCZEW 46 km 39.11 01:10:34.03
38 6 BIELSKI ZBIGNIEW M 38 m 70+ 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 46 km 39.06 01:10:40.44
39 14 CHMIELIŃSKI PIOTR M 39 m 30-39 11 ROTMANKA 46 km 38.99 01:10:47.76
40 19 DERDEJ MICHAŁ M 40 m 15-29 9 CZERNIN LIDER SZTUM 46 km 38.97 01:10:49.20
41 65 LASKOWSKI WALDEMAR M 41 m 40-49 13 LUBISZEWO TCZEWSKIE GK GRYF TCZEW 46 km 38.97 01:10:49.92
42 119 STELMACH CEZARY M 42 m 15-29 10 KĘPICE MLKS BASZTA BYTÓW 46 km 38.72 01:11:17.76
43 85 NOWAK ADAM M 43 m 30-39 12 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46 km 38.71 01:11:18.52
44 121 STRZYŻEWSKI TOMASZ M 44 m 15-29 11 WEJHEROWO KLIF TEAM 46 km 38.71 01:11:18.56
45 31 GORTAT BOGUMIŁ M 45 m 40-49 14 DOBRZĘCINO NORDA ACTIVE TEAM 46 km 37.59 01:13:26.31
46 150 ZUBOWICZ PIOTR M 46 m 30-39 13 TUCHOM 46 km 36.96 01:14:40.03
47 162 MACLEK PAWEŁ M 47 m 15-29 12 RYBIENKO 46 km 36.96 01:14:40.61
48 112 SKIBA ROMAN M 48 m 50-54 5 NAKŁO NAD NOTECIĄ JARE TEAM 46 km 36.96 01:14:40.66
49 158 ŚLEDŹ MIKOŁAJ M 49 m 30-39 14 PELPLIN KLUB KOLARSKI PELPLIN 46 km 36.96 01:14:40.82
50 1 ADAMCZYK MATEUSZ M 50 m 30-39 15 GDAŃSK 46 km 36.96 01:14:40.91
51 125 SZUMIGAJ KACPER M 51 m 15-29 13 GDYNIA 46 km 36.96 01:14:40.92
52 124 SZULCZYK BENEDYKT SZULCZYK M 52 m 65-69 1 PSZCZOLKI G.K. " GRYF " TCZEW 46 km 36.95 01:14:42.33
53 106 RUTKOWSKI SEBASTIAN M 53 m 40-49 15 ŚWIECIE 46 km 36.95 01:14:42.37
54 113 SKONECZNY KAMIL M 54 m 30-39 16 GDYNIA BOGDZIEWICZ TEAM 46 km 36.94 01:14:43.20
55 18 DEJNEKA PRZEMYSŁAW M 55 m 40-49 16 GDAŃSK 46 km 36.94 01:14:43.91
56 73 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF M 56 m 60-64 1 GRUDZIĄDZ BIKE U UP-TKJ MATUSZEWSKI 46 km 36.93 01:14:44.63
57 57 KOTASIŃSKI FILIP M 57 m 30-39 17 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 46 km 36.92 01:14:45.48
58 108 RZEŹNIK PIOTR M 58 m 40-49 17 GDAŃSK 46 km 36.91 01:14:46.14
59 13 BYCZYŃSKI JANUSZ M 59 m 50-54 6 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46 km 36.91 01:14:46.94
60 95 PILKIEWICZ TOMASZ M 60 m 40-49 18 CHEŁMNO LUKS OLIMP JEŻEWO 46 km 36.84 01:14:55.92
61 102 PRZYBORKIEWICZ KRISS M 61 m 40-49 19 TORUŃ 46 km 36.83 01:14:56.40
62 17 DĄBROWSKI MICHAŁ M 62 m 40-49 20 BANINO 46 km 36.82 01:14:57.79
63 132 UFNIAK TOMASZ M 63 m 30-39 18 LĘBORK TOYOTA KAWISBIKE SŁUPSK MTB TEAM 46 km 36.82 01:14:58.30
64 52 KORAJDA ROBERT M 64 m 40-49 21 WARSZAWA POLONIA BYDGOSZCZ 46 km 36.81 01:14:59.58
65 45 KAMROWSKI ADAM M 65 m 50-54 7 GNIEW 46 km 36.79 01:15:01.18
66 104 REMER ŁUKASZ M 66 m 30-39 19 MIEROSZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO 46 km 36.79 01:15:01.40
67 35 GROCHOWSKA KATARZYNA K 1 k 30-39 KOŚCIELNA JANIA TEAM MX SKÓRCZ 46 km 36.56 01:15:30.94
68 134 WAJS ANNA K 2 k 15-29 GDYNIA 46 km 36.52 01:15:34.18
69 78 MIKOŁAJCZYK AGATA K 3 k 15-29 GDAŃSK BOGDZIEWICZ TEAM 46 km 36.52 01:15:34.34
70 76 MERDA ZUZANNA K 4 k 15-29 1 MIASTKO MLKS BASZTA BYTÓW 46 km 36.52 01:15:34.40
71 86 OLEKSY MACIEJ M 67 m 40-49 22 GDAŃSK 46 km 36.05 01:16:33.30
72 117 SOCHA PIOTR M 68 m 40-49 23 ZAJEZIERZE LIDER SZTUM 46 km 36.05 01:16:33.93
73 7 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 69 m 55-59 1 GDAŃSK MH AUTOMATYKA 46 km 36.04 01:16:35.26
74 46 KAMROWSKI ROBERT M 70 m 40-49 24 TCZEW GK GRYF TCZEW 46 km 36.04 01:16:35.29
75 51 KOPOWSKI STEFAN M 71 m 60-64 2 KOWALE 46 km 36.04 01:16:35.79
76 75 MERDA PIOTR M 72 m 40-49 25 MIASTKO 46 km 36.04 01:16:35.94
77 71 MARKUSZEWSKI MAKSYMILIAN M 73 m 15-29 14 GDYNIA 46 km 36.03 01:16:36.15
78 8 BORYSIEWICZ RYSZARD M 74 m 65-69 2 KOSZALIN 46 km 36.03 01:16:36.45
79 29 GOIKE PIOTR M 75 m 40-49 26 SKOWARCZ BIEGAM BO LUBIĘ 46 km 36.02 01:16:38.07
80 27 FILIPOWSKI ARKADIUSZ M 76 m 40-49 27 SLAWNO 46 km 36.02 01:16:38.38
81 23 DRZEWIECKI MATEUSZ M 77 m 30-39 20 WŁADYSŁAWOWO MAJBIKE TEAM 46 km 36 01:16:40.96
82 61 KRĘCICKI TOMASZ M 78 m 60-64 3 GDYNIA MARCETOBI 46 km 35.96 01:16:45.00
83 55 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 5 k 30-39 1 GDAŃSK IFON 46 km 35.68 01:17:21.30
84 147 ZELEWSKA MARTA K 6 k 40-49 1 GDYNIA MEWA GDYNIA 46 km 35.66 01:17:24.36
85 50 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA MILENA K 7 k 30-39 2 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 46 km 35.65 01:17:25.45
86 26 FIJOŁEK JAREK M 79 m 50-54 8 GDAŃSK 46 km 35.23 01:18:21.14
87 165 LEWANDOWSKI KRYSTIAN M 80 m 15-29 15 GDAŃSK 46 km 35.23 01:18:21.77
88 89 PALACZ MARCIN M 81 m 40-49 28 SŁUPSK 46 km 35.21 01:18:23.07
89 64 KWIATKOWSKI SŁAWOMIR M 82 m 50-54 9 GDYNIA SOLO TEAM 46 km 35.21 01:18:23.21
90 92 PETK GRZEGORZ M 83 m 40-49 29 GDAŃSK 46 km 35.21 01:18:23.76
91 99 POKWICKI JAKUB M 84 m 15-29 16 KWIDZYN 46 km 35.21 01:18:23.94
92 32 GÓRECKI ROMAN M 85 m 40-49 30 GDYNIA MORSY GDYŃSKIE 46 km 35.21 01:18:23.96
93 257 CHAMERSKI MARCIN M 86 m 40-49 31 GDAŃSK 46 km 35.2 01:18:24.31
94 38 GRZEMSKI JAKUB M 87 m 40-49 32 GDYNIA 46 km 35.2 01:18:24.63
95 145 ZADROGA PIOTR M 88 m 40-49 33 GDAŃSK 46 km 35.2 01:18:24.96
96 161 PIÓRKOWSKI ARKADIUSZ M 89 m 40-49 34 RAJKOWY KK PELPLIN 46 km 35.2 01:18:25.00
97 137 WĘGRZYŃSKI JERZY M 90 m 30-39 21 GDYNIA 46 km 35.2 01:18:25.50
98 111 SINGER WOJCIECH M 91 m 40-49 35 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 46 km 35.2 01:18:25.72
99 83 MYŚLISZ LUKASZ M 92 m 40-49 36 WŁADYSŁAWOWO NORDA HEL 46 km 35.19 01:18:26.14
100 167 LABUDA MIKOŁAJ M 93 m 55-59 2 LUZINO 46 km 35.19 01:18:26.28
101 84 NADOLSKI JACEK M 94 m 50-54 10 WŁOCŁAWEK LUMAC WTR WŁOCŁAWEK 46 km 35.19 01:18:26.87
102 114 SKWERES MARIUSZ M 95 m 30-39 22 PELPLIN KLUB KOLARSKI PELPLIN 46 km 35.19 01:18:26.88
103 107 RYDECKI KAROL M 96 m 60-64 4 ELBLĄG 46 km 35.18 01:18:27.78
104 4 BANACH RYSZARD M 97 m 65-69 3 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM 46 km 35.17 01:18:28.78
105 155 SOBCZYŃSKI BARTOSZ M 98 m 30-39 23 TCZEW 46 km 34.41 01:20:12.04
106 109 SEROKA DAWID M 99 m 15-29 17 PELPLIN 46 km 33.75 01:21:47.64
107 33 GRASS THORSTEN M 100 m 50-54 11 WŁADYSŁAWOWO 46 km 33.42 01:22:35.33
108 157 DZIEL PIOTR M 101 m 55-59 3 PELPLIN 46 km 33.39 01:22:40.56
109 22 DOPKE SŁAWOMIR M 102 m 30-39 24 REDA 46 km 33.27 01:22:57.56
110 144 WYKA ANDRZEJ M 103 m 65-69 4 GDYNIA GRAVEL ON THE RUN 46 km 33.03 01:23:34.50
111 56 KOTAJNY ŁUKASZ M 104 m 40-49 37 GDAŃSK 46 km 32.76 01:24:15.63
112 79 MILEWSKI TOMASZ M 105 m 30-39 25 SIERAKOWICE 46 km 32.59 01:24:42.23
113 135 WALKUSZ PIOTR M 106 m 30-39 26 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46 km 32.59 01:24:42.51
114 149 ZUBOWICZ MAREK M 107 m 55-59 4 TUCHOM 46 km 32.59 01:24:42.85
115 163 GNIECH MONIKA K 8 k 40-49 2 GDYNIA ZDROWY ROWER TEAM 46 km 32.4 01:25:11.33
116 98 PODSIADŁO RAFAŁ M 108 m 30-39 27 GDAŃSK 46 km 32.01 01:26:14.14
117 62 KULA TOMASZ M 109 m 40-49 38 RAKOWIEC 46 km 31.78 01:26:51.88
118 146 ZAKRZEWSKI BARTOSZ M 110 m 30-39 28 KALISKA 46 km 31.64 01:27:14.66
119 126 SZYMCZAK GRZEGORZ M 111 m 30-39 29 LUBIEŃ KUJAWSKI 46 km 31.6 01:27:21.55
120 164 LEWANDOWSKI HENRYK M 112 m 40-49 39 GDAŃSK 46 km 31.59 01:27:22.00
121 70 MAJEWSKI SŁAWEK M 113 m 50-54 12 NOWE 46 km 31.59 01:27:22.77
122 81 MONDRZEJEWSKI RAFAŁ M 114 m 15-29 18 CIERZPICE FLEX RUNNERS 46 km 31.58 01:27:23.83
123 168 PETK JERZY M 115 m 65-69 5 LĘBORK JGR PETK 46 km 31.58 01:27:23.96
124 100 POKWICKI WOJCIECH M 116 m 40-49 40 IŁAWA 46 km 31.58 01:27:24.07
125 123 SYPNIEWSKI MARIUSZ M 117 m 55-59 5 KOTEŻE GK STG 46 km 31.57 01:27:25.61
126 9 BORZĘCKI RYSZARD M 118 m 70+ 2 ZIELONA WIES NIEZRZESZONY 46 km 31.52 01:27:34.41
127 34 GRESIK JOANNA K 9 k 15-29 2 SZTUM LIDER SZTUM 46 km 31.15 01:28:36.46
128 42 JAKUBEK ALEKSANDRA K 10 k 50+ 1 GDAŃSK 46 km 31.15 01:28:36.72
129 140 WÓJCICKI KUBA M 119 m 30-39 30 KULICE KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT 46 km 30.84 01:29:29.20
130 141 WÓJCIK ROMAN M 120 m 65-69 6 GDYNIA 46 km 30.81 01:29:35.70
131 3 BALDA KAMIL M 121 m 30-39 31 TCZEW 46 km 30.8 01:29:36.53
132 54 KOSZNIK STANISŁAW M 122 m 55-59 6 KARTUZY ELKOS KARTUZY 46 km 30.7 01:29:54.92
133 11 BRZEZICKI MACIEJ M 123 m 40-49 41 BOLSZEWO TREC 46 km 30.32 01:31:01.79
134 24 DYLERT ARKADIUSZ M 124 m 40-49 42 MALBORK FLEX RUNNERS 46 km 30.27 01:31:10.38
135 93 PIKUŁA DOROTA K 11 k 40-49 3 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 46 km 30.25 01:31:15.40
136 77 MIELCARSKI MIKOŁAJ M 125 m 15-29 19 GRUDZIĄDZ 46 km 30.11 01:31:40.31
137 110 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M 126 m 40-49 43 SKARSZEWY PZU SPORT TEAM 46 km 30.05 01:31:50.98
138 30 GOIKE SYLWESTER M 127 m 55-59 7 CHARBROWO 46 km 29.88 01:32:22.85
139 169 JONATOWSKI ZYGMUNT M 128 m 70+ 3 MALBORK GK MALBORK 46 km 29.78 01:32:41.51
140 139 WIĘCŁAWSKI KRZYSZTOF M 129 m 60-64 5 MOKRE 46 km 29.76 01:32:44.16
141 136 WENTA RAFAŁ M 130 m 30-39 32 GOWIDLINO 46 km 29.24 01:34:23.84
142 90 PAŁKOWSKI MATEUSZ M 131 m 30-39 33 TCZEW GK GRYF TCZEW 46 km 29.21 01:34:29.56
143 116 SOCHA ADAM M 132 m 30-39 34 SZTUM LIDER SZTUM 46 km 28.95 01:35:20.98
144 94 PIKUŁA-OLSZEWSKA IZABELA K 12 k 40-49 4 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO 46 km 28.94 01:35:22.10
145 101 POŁOM ANNA K 13 k 50+ 2 SZLACHTA 46 km 28.68 01:36:15.10
146 53 KOSZNIK JERZY M 133 m 60-64 6 KOSCIERZYNA COSTERINA 46 km 28.63 01:36:24.45
147 25 EJSMONT PIOTR M 134 m 65-69 7 GDAŃSK PRO-CYCLING.ORG 46 km 28.58 01:36:34.13
148 16 CZERWIŃSKI WIKTOR M 135 m 70+ 4 MALBORK LIDER SZTUM 46 km 27.4 01:40:44.10
149 49 KARPIŃSKI MATEUSZ M 136 m 30-39 35 GDAŃSK WYSEPKA TEAM 46 km 27.34 01:40:58.41
150 12 BUTOWSKA KATARZYNA K 14 k 30-39 3 STAROGARD GDAŃSKI 46 km 27.19 01:41:31.24
151 48 KARPIŃSKI KRZYSZTOF M 137 m 30-39 36 GDAŃSK 46 km 26.86 01:42:46.68
152 21 DETTLAFF JERZY M 138 m 70+ 5 CZYMANOWO CZYMANOWO 46 km 26.48 01:44:13.59
153 74 MELLER EWA K 15 k 40-49 5 JANOWICE 46 km 25.94 01:46:23.53
154 118 STEIN JUSTYNA K 16 k 30-39 4 POZNAŃ 46 km 25.42 01:48:35.64
155 58 KOWALSKI WOJTEK M 139 m 55-59 8 GDAŃSK NOWY PORT 46 km 24.69 01:51:46.08
156 20 DETTLAFF DANIEL M 140 m 30-39 37 WICZLINO CZYMANOWO 46 km 21.33 02:09:22.69
157 130 TROCHOWSKA ANNA K 17 k 30-39 5 TCZEW FLEX RUNNERS 46 km 19.28 02:23:11.94
158 159 PATOK GERALD M 141 m 70+ 6 46 km 14.45 03:11:00.09
DNF 91 PAWLIK MARIUSZ M DNF m 30-39 DNF GDYNIA 46 km 01:12:50.16
DNF 160 KRĘCZKOWSKI MARCIN M DNF m 15-29 DNF CHMIELNO 46 km

92 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kategoria M kat Miejscowość Klub Dystans Prędkość PĘTLA 1 PĘTLA 2 WYNIK 92 km
1 192 KOWALCZYK JAROSŁAW M 1 m 30-39 TCZEW GK GRYF TCZEW 92 km 40.29 01:09:51.19 01:07:09.50 02:17:00.69
2 174 BŁAŻEJEWSKI MICHAŁ M 2 m 17-29 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 92 km 40.29 01:09:50.06 01:07:10.69 02:17:00.75
3 246 JANIC ŁUKASZ M 3 m 30-39 NOWOGARD STC STARGARD 92 km 40.29 01:09:48.32 01:07:12.56 02:17:00.88
4 229 SUSKA PIOTR M 4 m 50-54 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 92 km 40.29 01:09:54.36 01:07:06.77 02:17:01.13
5 204 MLYNSKI SEBASTIAN M 5 m 17-29 1 BYTÓW DRUTEX 92 km 40.29 01:09:50.27 01:07:11.00 02:17:01.27
6 183 JAROMIN ŁUKASZ M 6 m 17-29 2 OLSZTYN 92 km 40.29 01:09:51.50 01:07:09.78 02:17:01.28
7 175 DOBKE JAN M 7 m 30-39 1 GDYNIA BOGDZIEWICZ TEAM 92 km 40.29 01:09:50.02 01:07:11.27 02:17:01.29
8 182 JANKOWSKI KRZYSZTOF M 8 m 30-39 2 SZCZECINEK GK GRYF TCZEW 92 km 40.29 01:09:50.91 01:07:10.39 02:17:01.30
9 176 FRYDRYCHOWICZ PIOTR M 9 m 40-49 1 GDAŃSK XTRACK.COM 92 km 40.29 01:09:52.14 01:07:09.33 02:17:01.47
10 227 STELMACH KAROL M 10 m 17-29 3 KĘPICE MLKS BASZTA BYTÓW 92 km 40.29 01:09:51.38 01:07:10.10 02:17:01.48
11 203 MIGOWSKI IRENEUSZ M 11 m 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 92 km 40.29 01:09:51.20 01:07:10.32 02:17:01.52
12 200 MAŁAS MARCIN M 12 m 17-29 4 BYDGOSZCZ OPONEO.PL / AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 92 km 40.29 01:09:41.28 01:07:20.51 02:17:01.79
13 185 JASZCZURA MICHAŁ M 13 m 30-39 3 PRZYSUCHA TRENUJROWER.PL 92 km 40.28 01:09:51.17 01:07:10.95 02:17:02.12
14 225 SPECJAŁ ANDRZEJ M 14 m 50-54 2 BYDGOSZCZ BYDGOSKA GRUPA KOLARSKA 92 km 40.28 01:09:49.10 01:07:13.26 02:17:02.36
15 252 POPŁAWSKI JAKUB M 15 m 30-39 4 GDAŃSK BIKE U UP 92 km 40.28 01:09:54.23 01:07:08.24 02:17:02.47
16 208 MROZOWICZ CEZARY M 16 m 40-49 3 GDYNIA NEXUS TEAM 92 km 40.28 01:09:52.80 01:07:09.77 02:17:02.57
17 224 SKONECZNY KACPER M 17 m 17-29 5 RZEPNICA MLKS BASZTA BYTÓW 92 km 40.28 01:09:53.00 01:07:09.66 02:17:02.66
18 172 AIT SI BAYH ABDALLAH M 18 m 30-39 5 OLSZTYN MICHELIN TEAM 92 km 40.28 01:09:53.50 01:07:09.31 02:17:02.81
19 197 LIPIŃSKI SŁAWOMIR M 19 m 50-54 3 NOWOGARD MASTERS GRYFICE 92 km 40.28 01:09:54.58 01:07:08.47 02:17:03.05
20 152 JURKIEWICZ KONRAD M 20 m 30-39 6 GDYNIA BIKE U UP 92 km 40.28 01:09:52.36 01:07:10.80 02:17:03.16
21 254 SAWICZ MICHAŁ M 21 m 30-39 7 PĘPOWO BOGDZIEWICZ TEAM 92 km 40.28 01:09:53.73 01:07:09.66 02:17:03.39
22 251 GRABARSKI MATEUSZ M 22 m 17-29 6 GDAŃSK VELOGD 92 km 40.28 01:09:50.96 01:07:12.66 02:17:03.62
23 213 PASTERNAK ROBERT M 23 m 40-49 4 WŁOCŁAWEK LUMAC WTR WŁOCŁAWEK 92 km 40.28 01:09:51.69 01:07:11.97 02:17:03.66
24 220 ROMANOWSKI MATEUSZ M 24 m 17-29 7 STARE POLE 92 km 40.27 01:09:51.96 01:07:12.08 02:17:04.04
25 247 RADNY DARIUSZ M 25 m 40-49 5 GOWINO SISU-OWB ROWERTOUR.COM 92 km 40.27 01:09:53.49 01:07:10.97 02:17:04.46
26 212 PAJER ARTUR M 26 m 40-49 6 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 92 km 40.27 01:09:52.78 01:07:11.91 02:17:04.69
27 249 SŁABOLEPSZY KRYSTIAN M 27 m 30-39 8 BOŻEPOLE WIELKIE MAJBIKT TEAM 92 km 40.27 01:09:55.82 01:07:09.19 02:17:05.01
28 173 BIESZKE RAFAŁ M 28 m 40-49 7 GDYNIA MAJBIKE TEAM 92 km 40.27 01:09:51.40 01:07:13.72 02:17:05.12
29 181 JANICKI RAFAŁ JANICKI M 29 m 30-39 9 BYDGOSZCZ 92 km 40.27 01:09:50.51 01:07:14.68 02:17:05.19
30 201 MARKIEWICZ JAKUB M 30 m 30-39 10 MALBORK GK MALBORK 92 km 40.27 01:09:52.69 01:07:12.81 02:17:05.50
31 235 TOMASZEWSKI DARIUSZ M 31 m 40-49 8 GOWINO BALANCE TRENER TEAM 92 km 40.27 01:09:51.87 01:07:14.12 02:17:05.99
32 218 PRZYBYSZ PIOTR M 32 m 30-39 11 RUMIA MAJBIKE TEAM 92 km 40.26 01:09:55.11 01:07:11.50 02:17:06.61
33 214 PAWEŁCZAK MARCIN M 33 m 40-49 9 BYDGOSZCZ 92 km 40.26 01:09:49.74 01:07:16.89 02:17:06.63
34 189 KOŁODZIK GRZEGORZ M 34 m 17-29 8 ŻARNOWIEC SISU-OWB ROWERTOUR.COM 92 km 40.26 01:09:53.25 01:07:13.52 02:17:06.77
35 177 GĄSIOROWSKI MICHAŁ M 35 m 40-49 10 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ 92 km 40.26 01:09:50.72 01:07:16.08 02:17:06.80
36 226 STANDARSKI KAROL M 36 m 40-49 11 GDAŃSK 92 km 40.26 01:09:51.53 01:07:15.64 02:17:07.17
37 233 TAZUSZEL ŁUKASZ M 37 m 30-39 12 ELBLĄG 92 km 40.26 01:09:56.31 01:07:10.95 02:17:07.26
38 244 ZUBIEL KACPER M 38 m 17-29 9 GDAŃSK BIKE U UP 92 km 40.26 01:09:56.20 01:07:11.09 02:17:07.29
39 222 SALZER JACEK M 39 m 30-39 13 MINKOWICE KLIF TEAM CHŁAPOWO 92 km 40.26 01:09:53.93 01:07:13.72 02:17:07.65
40 187 KARPIŃSKI MARCIN M 40 m 40-49 12 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 92 km 40.26 01:09:54.36 01:07:13.43 02:17:07.79
41 228 STYN MATEUSZ M 41 m 17-29 10 KARWIEŃSKIE BŁOTO KLIF TEAM CHŁAPOWO 92 km 40.25 01:09:53.30 01:07:15.42 02:17:08.72
42 198 LIPSKI MARCIN M 42 m 40-49 13 JASTRZĘBIA GÓRA KLIF TEAM CHŁAPOWO 92 km 40.25 01:09:55.28 01:07:13.87 02:17:09.15
43 194 KUSIOWSKI LESZEK M 43 m 40-49 14 MAŁY RUDNIK BIKE U UP-TKJ MATUSZEWSKI 92 km 40.25 01:09:52.21 01:07:17.44 02:17:09.65
44 236 WIELICZKO RADOSŁAW M 44 m 50-54 4 GDAŃSK 92 km 40.25 01:09:57.68 01:07:12.07 02:17:09.75
45 216 PIETRYCZUK DARIUSZ M 45 m 30-39 14 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 92 km 40.24 01:09:54.62 01:07:16.03 02:17:10.65
46 209 MRÓZ KAMILA K 1 k 17-29 GDAŃSK 92 km 40.18 01:09:54.54 01:07:28.31 02:17:22.85
47 241 ZIELIŃSKI ARTUR M 46 m 30-39 15 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 92 km 40.18 01:09:51.38 01:07:31.85 02:17:23.23
48 186 KAMIŃSKI BARTOSZ M 47 m 30-39 16 TCZEW GK GRYF TCZEW 92 km 38.79 01:09:52.14 01:12:26.76 02:22:18.90
49 202 MARZEC GRZEGORZ M 48 m 30-39 17 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 92 km 38.18 01:09:49.57 01:14:45.43 02:24:35.00
50 190 KOPER MATEUSZ M 49 m 30-39 18 TCZEW GK GRYF TCZEW 92 km 38.17 01:09:49.54 01:14:46.72 02:24:36.26
51 196 LEWANDOWSKI WIKTOR M 50 m 17-29 11 GDAŃSK 92 km 38.17 01:09:51.17 01:14:46.57 02:24:37.74
52 184 JAROMIN TOMASZ M 51 m 40-49 15 OLSZTYN 92 km 38.14 01:23:03.93 01:01:39.88 02:24:43.81
53 256 BENROT TOMASZ M 52 m 40-49 16 MALBORK 92 km 38.12 01:09:55.69 01:14:52.86 02:24:48.55
54 195 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 53 m 30-39 19 GDYNIA BOGDZIEWICZ TEAM 92 km 37.99 01:09:52.58 01:15:26.30 02:25:18.88
55 232 TACIAK MAREK M 54 m 60-64 1 PIŁA 92 km 36.61 01:09:55.48 01:20:51.63 02:30:47.11
56 193 KULAS MAREK M 55 m 55-59 1 GDYNIA NEXUS TEAM GDYNIA 92 km 36.6 01:09:50.36 01:20:57.64 02:30:48.00
57 210 MYDŁO KAZIMIERZ M 56 m 65+ 1 OLSZTYN MICHELIN TEAM 92 km 36.6 01:09:56.65 01:20:51.74 02:30:48.39
58 245 KACZOROWSKI TOMASZ M 57 m 40-49 17 GDAŃSK BOGODZIEWICZ TEAM 92 km 36.6 01:09:57.72 01:20:51.90 02:30:49.62
59 234 TOMASZEWSKA KINGA K 2 k 40 + GOWINO BALANCE TRENER TEAM 92 km 36.6 01:09:55.60 01:20:54.35 02:30:49.95
60 239 WYCINKA JACEK M 58 m 55-59 2 CZERSK 92 km 35.46 01:15:43.64 01:19:56.10 02:35:39.74
61 179 GOLIŃSKI KACPER M 59 m 30-39 20 GDAŃSK VELOMAPA.PL 92 km 35.46 01:15:44.73 01:19:55.15 02:35:39.88
62 215 PELC TOMASZ M 60 m 55-59 3 GDYNIA NEXUS TEAM 92 km 35.46 01:15:46.62 01:19:54.75 02:35:41.37
63 223 SKAWIŃSKI TOMASZ M 61 m 50-54 5 GDYNIA COLDTEAM MTB 92 km 35.46 01:15:43.42 01:19:57.96 02:35:41.38
64 230 SZCZEPAŃSKI KAROL M 62 m 30-39 21 BYTÓW ED-CARBON SKŁAD OPAŁU BYTÓW 92 km 35.45 01:09:56.05 01:25:46.23 02:35:42.28
65 180 GOYKE KRZYSZTOF M 63 m 17-29 12 LUBKOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 92 km 35.45 01:13:41.78 01:22:00.74 02:35:42.52
66 205 MODLIŃSKA BEATA K 3 k 40 + RUMIA MAJBIKE TEAM 92 km 35.45 01:15:45.04 01:19:57.95 02:35:42.99
67 178 GIERSZEWSKI SŁAWOMIR M 64 m 50-54 6 KĄPINO 92 km 35.45 01:15:44.40 01:19:58.92 02:35:43.32
68 237 WOLAK LESZEK M 65 m 30-39 22 GDAŃSK 92 km 35.45 01:15:43.63 01:19:59.77 02:35:43.40
69 133 ULANOWSKI EUGENIUSZ M 66 m 60-64 2 CZERNIEWICE LUMAC WTR WŁOCŁAWEK 92 km 35.45 01:15:43.26 01:20:00.36 02:35:43.62
70 238 WOLANIN JAKUB M 67 m 30-39 23 MALBORK GK MALBORK 92 km 35.45 01:15:43.28 01:20:00.93 02:35:44.21
71 207 MOLFA MAREK M 68 m 65+ 2 TCZEW GK GRYF TCZEW 92 km 35.45 01:15:42.53 01:20:01.86 02:35:44.39
72 199 MAKOWIECKI MAREK M 69 m 30-39 24 GDAŃSK VELOMAPA.PL 92 km 35.44 01:15:45.06 01:20:01.38 02:35:46.44
73 231 SZCZEPKOWSKI ZENON M 70 m 40-49 18 GDANSK 92 km 35.43 01:15:45.81 01:20:01.87 02:35:47.68
74 243 ZIEMLEWSKI ZBIGNIEW M 71 m 65+ 3 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA BIKE U UP-TKJ MATUSZEWSKI 92 km 34.12 01:15:42.92 01:26:04.80 02:41:47.72
75 250 WISNIEWSKI DARIUSZ M 72 m 17-29 13 GRUDZIADZ VELO SCHILS 92 km 33.19 01:15:45.16 01:30:35.13 02:46:20.29
76 191 KOSPAŁ PAWŁOWSKI ŁUKASZ M 73 m 40-49 19 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 92 km 33.05 01:15:43.96 01:31:17.97 02:47:01.93
77 219 RADZKI PIOTR M 74 m 50-54 7 SŁAWNO 92 km 31.06 01:21:40.82 01:36:03.13 02:57:43.95
78 63 KWIATKOWSKI CEZARY M 75 m 55-59 4 KOWAL LUMAC WTR WŁOCŁAWEK 92 km 30.92 01:15:43.32 01:42:48.04 02:58:31.36
79 221 RZEŹNIK ANDRZEJ M 76 m 60-64 3 GDAŃSK 92 km 29.75 01:23:04.56 01:42:29.86 03:05:34.42
80 171 ABRAMCZYK JAROSŁAW M 77 m 40-49 20 STAWIGUDA 92 km 01:41:31.81
81 188 KOŁECKI ROBERT M 78 m 40-49 21 TUCHOM 92 km 01:09:40.41
82 217 PIOTROWSKI GRZEGORZ M 79 m 30-39 25 GDAŃSK 92 km 01:09:58.38
83 253 WOŹNIAK JAROSŁAW M 80 m 55-59 5 GDYNIA 92 km 01:32:04.64
DNF 242 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M DNF m 40-49 DNF TCZEW GK GRYF TCZEW 92 km 01:09:49.02 00:50:03.75 01:59:52.77
DNF 248 BORKOWSKI ŁUKASZ M DNF m 30-39 DNF LIDZBARK WARMIŃSKI ROWEROWY LIDZBARK 92 km 01:09:53.52
DNF 255 ŚWITALSKI DOMINIK M DNF m 30-39 DNF TORUŃ 92 km 01:39:48.57

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ