Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Godlewski Franciszek Toruń 7-11 lat (200 m) SP Grębocin
2 Pesta Dagmara RYPIN 7-11 lat (200 m)
3 Niedbalski Szymon Rypin 3-6 lat (60 m)
4 Niedbalski Karol Rypin 3-6 lat (60 m)
5 Raczkowska Ilona Rypin 18+ lat (1600 m)
6 Ziółkowska Roksana Rypin 7-11 lat (200 m)
7 Pesta Natan Damian Rypin 7-11 lat (200 m)
8 Pesta Nina Rypin 3-6 lat (60 m)
9 Ciarkowski Ignacy Rypin 3-6 lat (60 m)
10 Wysocki Adrian Rypin 18+ lat (1600 m) KB Lech Rypin
11 Boniecki Piotr Rypin 18+ lat (1600 m)
12 Jabłoński Sylwester Olsztyn 7-11 lat (200 m)
13 Leszczyńska Monika LIPNO 18+ lat (1600 m)
14 Leszczyńska Lena Lipno 3-6 lat (60 m)
15 Grabowska Ilona Rypin 18+ lat (1600 m)
16 Westfal Ewa Rypin 18+ lat (1600 m)
17 Jarzębowska Żaneta Rypin 18+ lat (1600 m)
18 Wrześniak Filip Grodno 3-6 lat (60 m)
19 Masłowski Iwo Toruń 3-6 lat (60 m)
20 Stokwisz Steffanie Wlocławek 7-11 lat (200 m) Junak/ZSK Długosz
21 Świerczyński Rafał Rypin 18+ lat (1600 m)
22 Bagińska Julia Rypin 7-11 lat (200 m)
23 GOŁEBIOWSKA LENA NADOLE 3-6 lat (60 m)
24 GOŁEBIOWSKI SZYMON NADOLE 7-11 lat (200 m)
25 GOŁEBIOWSKA MARTA NADOLE 7-11 lat (200 m)
26 Stawicki Miłosz Żałe 3-6 lat (60 m)
27 Stawicka Julita Żałe 3-6 lat (60 m)
28 Chmielewski Igor Lipno 3-6 lat (60 m)
29 Chmielewski Oskar Lipno 7-11 lat (200 m)
30 Krzywosiński Eric Lipno 7-11 lat (200 m)
31 Lenczkiewicz Norbert Lipno 3-6 lat (60 m)
32 Krzywosińska Nicola Lipno 7-11 lat (200 m)
33 Lenczkiewicz Bartosz Lipno 3-6 lat (60 m)
34 Lenczkiewicz Monika Lipno 18+ lat (1600 m)
35 Piotrowski Szymon Rypin 12-14 lat (400 m) Szkoła podstawowa nr 3
36 Lewandowski Nathan Rypin 3-6 lat (60 m) Akademia Ruchu
37 Tyburski Łukasz Zasasdy Nowe 18+ lat (1600 m) Siadło.gg
38 Walecki Patryk Kiełpiny 18+ lat (1600 m) MDS Brodnica
39 Walecka Kornelia Kiełpiny 7-11 lat (200 m)
40 Świeczkowski Maciej Rypin 18+ lat (1600 m) Siadło.gg
41 Kanigowski Michał Toruń 18+ lat (1600 m)
42 Frydrych Bożena Warszawa 18+ lat (1600 m) -----------------------
43 Marek Henryk Warszawa 18+ lat (1600 m) -------------
44 Jaworski Hubert Rypin 3-6 lat (60 m) Przedszkole miejskie nr 2
45 Adamska Melania Korzybie 12 3-6 lat (60 m)
46 Kempa Julia Bydgoszcz 15-17 lat (1600 m)
47 Kempa Arkadiusz Bydgoszcz 18+ lat (1600 m)
48 Rempuszewska Marcin Wąpielsk 18+ lat (1600 m)
49 Żołnowska Ewa Rogowo 7-11 lat (200 m)
50 Gerka Krzysztof Piskorczyn 18+ lat (1600 m) KB Lech Rypin
51 Olszewski Adam Nowy Kobrzyniec 12 18+ lat (1600 m) KB Lech Rypin
52 Berebecki Roman Rypin 18+ lat (1600 m) KB Lech Rypin
53 Kusińska Laura Golub-Dobrzyń 12-14 lat (400 m)
54 Kusiński Jan Golub-Dobrzyń 7-11 lat (200 m)
55 Krajnik Krystian Rypin 18+ lat (1600 m)
56 Kawalec Konrad Hubert Księte 3-6 lat (60 m)
57 Daczko Zosia Rypin 3-6 lat (60 m)
58 Daczko Adam Rypin 3-6 lat (60 m)
59 Kłosowski Dawid Włocławek 18+ lat (1600 m)
60 Jędrzejewski Adam Borowo 7-11 lat (200 m)
61 Krajewska Ewa Rypin 3-6 lat (60 m) Przedszkole miejskie nr 3
62 Taczyńska Ida Rypin 3-6 lat (60 m)
63 Taczyński Tymoteusz Rypin 7-11 lat (200 m)
64 Taczyńska Zofia Rypin 7-11 lat (200 m)
65 Taczyński Marek Rypin 18+ lat (1600 m)
66 Hołtyn Leon Bydgoszcz 3-6 lat (60 m)
67 Hołtyn Patryk Bydgoszcz 18+ lat (1600 m)
68 Tucholski Ksawery Szczutowo 3-6 lat (60 m) Akademia Ruchu
69 Gadomska Basia Rypin 3-6 lat (60 m) Akademia Ruchu
70 Gadomski Mikołaj Rypin 7-11 lat (200 m) Akademia Ruchu
71 Gadomski Rafał Rypin 18+ lat (1600 m) Akademia Ruchu
72 Felka Julka RYPIN 7-11 lat (200 m) ZSP 1
73 Felka Kuba RYPIN 7-11 lat (200 m) ZSP 1
74 Felka Katarzyna RYPIN 18+ lat (1600 m) WP
75 Boryczko Lenka RYPIN 7-11 lat (200 m) ZSP 1
76 Rycharska Małgorzata RYPIN 18+ lat (1600 m) Energa
77 Rycharski Andrzej RYPIN 18+ lat (1600 m) ZS2 Rypin
78 Renkiewicz Kacper Rypin 3-6 lat (60 m)
79 Ciecierska Patrycja Rypin 18+ lat (1600 m)
80 Arentowicz Natalia Rypin 18+ lat (1600 m)
81 Rogacka Michalina Rypin 3-6 lat (60 m)
82 Rogacki Filip Rypin 3-6 lat (60 m)
83 Arentowicz Kamil Rusinowo 18+ lat (1600 m)
84 Żulewski Adam Brodnica 18+ lat (1600 m)
85 Świtalska Julia Wąpielsk 3-6 lat (60 m)
86 Świtalski Jakub Wąpielsk 7-11 lat (200 m) Szkoła Podstawowa w Wąpielsku
87 Jaroń Wiktor Rypin 7-11 lat (200 m)
88 ZARZYCKA EMILIA Rypin 18+ lat (1600 m)
89 ZARZYCKA Antonina Rypin 3-6 lat (60 m)
90 Wilczyński Michał Rypin 3-6 lat (60 m)
91 Baraniecki Stanisław Rypin 7-11 lat (200 m)
92 Baraniecka Nel Rypin 3-6 lat (60 m)
93 Sobierajski Emil Rypin 7-11 lat (200 m)
94 Sobierajska Natalia Rypin 3-6 lat (60 m)
95 Rudziński Julian Brodnica 7-11 lat (200 m)
96 Rudzińska Ilona Brodnica 18+ lat (1600 m)
97 Mączyński Maciej Wrzeszewo 3-6 lat (60 m)
98 Mączyńska Karolina Wrzeszewo 7-11 lat (200 m)
99 Fiałkowski Adrian Rypin 7-11 lat (200 m)
100 Chełmicki Nikodem Rypin 7-11 lat (200 m)


Wyświetleń: 3779

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ