1600 m (15-17 lat)

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub M pł Prędkość Czas/km 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr Czas brutto
1 300 KEMPA JULIA BYDGOSZCZ K 1 13.71 00:04:22 00:01:37.12 00:01:12.88 00:02:10.00 00:02:00.00 00:07:00.00

1600 m (18+) kobiety

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Prędkość Czas/km 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr Czas brutto
1 258 RACZKOWSKA ILONA RYPIN 14.96 00:04:00 00:01:37.00 00:01:05.93 00:02:14.00 00:01:28.18 00:06:25.11
2 259 REMPUSZEWSKA ANNA BRODNICA 13.62 00:04:24 00:01:38.32 00:01:21.68 00:02:08.52 00:01:55.28 00:07:03.80
3 264 RZĘSIEWICZ JOLANTA RYPIN KB LECH RYPIN 13.58 00:04:25 00:01:36.59 00:01:04.23 00:02:16.00 00:02:07.18 00:07:04.00
4 261 RUDZIŃSKA ILONA BRODNICA 11.98 00:05:00 00:01:45.51 00:02:01.54 00:02:06.54 00:02:07.41 00:08:01.00
5 273 ŚWIERCZYŃSKA SYLWIA RYPIN 11.64 00:05:09 00:01:50.89 00:02:04.03 00:02:09.67 00:02:10.66 00:08:15.25
6 242 KALISZEWSKA DOROTA RYPIN BIEGAM.BO 11.52 00:05:12 00:02:00.40 00:02:09.58 00:02:07.95 00:02:02.60 00:08:20.53
7 299 BŁASZKIEWICZ KAMILA RUŻE 11.18 00:05:22 00:01:45.88 00:02:13.70 00:02:21.77 00:02:14.43 00:08:35.78
8 248 LENCZKIEWICZ MONIKA LIPNO 11.1 00:05:24 00:01:46.86 00:02:11.72 00:02:25.27 00:02:15.64 00:08:39.49
9 255 OSTROWSKA MONIKA BRODNICA SZALONE BRODNICZANKI 10.99 00:05:27 00:01:52.72 00:02:12.75 00:02:18.91 00:02:20.25 00:08:44.63
10 228 FELKA KATARZYNA RYPIN WP 9.8 00:06:08 00:02:28.43 00:02:14.59 00:02:41.37 00:02:24.43 00:09:48.82
11 284 ZARZYCKA EMILIA RYPIN 9.16 00:06:33 00:02:23.61 00:02:34.22 00:02:35.28 00:02:56.19 00:10:29.30
12 298 SZAŁEK MILENA WŁOCŁAWEK 9.16 00:06:33 00:02:33.95 00:02:38.42 00:02:41.24 00:02:35.86 00:10:29.47
13 249 LESZCZYŃSKA MONIKA LIPNO 8.9 00:06:44 00:02:33.43 00:02:39.00 00:02:44.87 00:02:50.12 00:10:47.42
DNF 262 RYCHARSKA MAŁGORZATA RYPIN ENERGA 00:02:33.75 00:03:04.11 00:03:16.61
DNF 302 OBCZYŃSKA KRYSTYNA RYPIN 00:02:34.62 00:03:03.76 00:02:43.14

1600 m (18+) mężczyźni

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Prędkość Czas/km 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr Czas brutto
1 244 KANIGOWSKI MICHAŁ TORUŃ 18.46 00:03:15 00:01:18.19 00:01:20.29 00:01:20.07 00:01:14.01 00:05:12.56
2 303 MOSZCZYŃSKI SZYMON RYPIN 17.94 00:03:20 00:01:19.22 00:01:20.64 00:01:22.68 00:01:18.69 00:05:21.23
3 295 CHMIELEWSKI BARTOSZ RYPIN 17.83 00:03:22 00:01:18.33 00:01:20.49 00:01:22.37 00:01:22.22 00:05:23.41
4 239 HOŁTYN PATRYK BYDGOSZCZ 17.67 00:03:24 00:01:22.86 00:01:21.26 00:01:22.73 00:01:19.66 00:05:26.51
5 283 WYSOCKI ADRIAN RYPIN KB LECH RYPIN 17.61 00:03:24 00:01:23.80 00:01:24.32 00:01:21.18 00:01:18.15 00:05:27.45
6 286 ŻYTOWIECKI DAWID RYPIN 16.65 00:03:36 00:01:22.60 00:01:25.93 00:01:31.35 00:01:26.76 00:05:46.64
7 275 TACZYŃSKI MAREK RYPIN 16.46 00:03:38 00:01:28.89 00:01:32.85 00:01:32.39 00:01:16.17 00:05:50.30
8 290 BARTOSZYŃSKI DOMINIK RYPIN BASKET RYPIN 16.36 00:03:40 00:01:23.03 00:01:29.45 00:01:32.88 00:01:26.78 00:05:52.14
9 271 ŚWIECZKOWSKI MACIEJ RYPIN SIADŁO.GG 16.32 00:03:40 00:01:28.80 00:01:23.70 00:01:32.02 00:01:28.48 00:05:53.00
10 274 ŚWIERCZYŃSKI RAFAŁ RYPIN 16.27 00:03:41 00:01:23.23 00:01:26.28 00:01:32.96 00:01:31.93 00:05:54.40
11 267 STECKIEWICZ EDMUND RYPIN KB LECH RYPIN 15.78 00:03:48 00:01:23.79 00:01:36.21 00:01:36.91 00:01:28.74 00:06:05.65
12 280 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ RYPIN 15.44 00:03:53 00:01:28.94 00:01:32.25 00:01:37.28 00:01:34.63 00:06:13.10
13 253 OLSZEWSKI ADAM NOWY KOBRZYNIEC 12 KB LECH RYPIN 15.2 00:03:57 00:01:28.69 00:01:37.65 00:01:37.83 00:01:35.09 00:06:19.26
14 241 JASIŃSKI SYLWESTER LIPNO WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 14.85 00:04:02 00:01:32.22 00:01:39.65 00:01:39.31 00:01:37.54 00:06:28.72
15 238 HEJZA PIOTR NADRÓŻ KB LECH RYPIN 14.47 00:04:08 00:01:44.28 00:01:40.40 00:01:35.18 00:01:38.41 00:06:38.27
16 276 TYBURSKI ŁUKASZ ZASASDY NOWE SIADŁO.GG 14.4 00:04:10 00:01:36.95 00:01:40.59 00:01:43.96 00:01:38.79 00:06:40.29
17 232 GOLAŁ KRZYSZTOF ŁĄCZONEK 14.19 00:04:14 00:01:34.17 00:01:41.77 00:01:48.65 00:01:42.02 00:06:46.61
18 270 SZAŁKIEWICZ ADAM RYPIN W2 14.15 00:04:14 00:01:29.35 00:01:43.26 00:01:47.32 00:01:47.44 00:06:47.37
19 227 DRĄŻEWSKI ARIEL RYPIN W2 14.15 00:04:14 00:01:29.14 00:01:43.34 00:01:47.64 00:01:47.33 00:06:47.45
20 301 GAPIŃSKI KRZYSZTOF RYPIN 14.08 00:04:16 00:01:32.07 00:01:43.38 00:01:43.49 00:01:50.79 00:06:49.73
21 260 REMPUSZEWSKI MARCIN WĄPIELSK 13.58 00:04:25 00:01:32.76 00:01:40.68 00:01:48.00 00:02:03.21 00:07:04.65
22 265 SITKOWSKI ANDRZEJ RYPIN 13.4 00:04:28 00:01:36.26 00:01:49.32 00:01:53.85 00:01:50.79 00:07:10.22
23 243 KALISZEWSKI ARKADIUSZ RYPIN 13.27 00:04:31 00:01:55.90 00:01:49.25 00:01:47.64 00:01:41.64 00:07:14.43
24 289 BAGIŃSKI MARIUSZ RYPIN 13.27 00:04:31 00:01:31.59 00:01:48.61 00:01:58.03 00:01:56.30 00:07:14.53
25 254 ORCIUCH ANDRZEJ RYPIN RYPIN OSÓBA NIEPEŁNOSPRAWNYCH 13.24 00:04:32 00:01:41.42 00:01:59.94 00:02:16.32 00:01:17.71 00:07:15.39
26 287 ARENTOWICZ KAMIL RUSINOWO 13.21 00:04:32 00:01:48.33 00:01:56.79 00:02:00.37 00:01:30.93 00:07:16.42
27 292 BEREBECKI ROMAN RYPIN KB LECH RYPIN 13.18 00:04:33 00:01:40.75 00:01:51.50 00:01:57.17 00:01:48.35 00:07:17.77
28 291 BARTOSZYŃSKI TOMASZ RYPIN 13.18 00:04:33 00:01:52.72 00:01:51.79 00:01:50.78 00:01:42.50 00:07:17.79
29 269 SUSKI MARCIN RYPIN 12.77 00:04:42 00:01:41.45 00:01:50.82 00:02:03.04 00:01:56.28 00:07:31.59
30 277 WALECKI PATRYK KIEŁPINY MDS BRODNICA 12.58 00:04:46 00:01:46.54 00:01:52.67 00:01:58.95 00:02:00.24 00:07:38.40
31 272 ŚWIERCZYŃSKI ARKADIUSZ RYPIN 11.68 00:05:08 00:02:05.33 00:02:07.33 00:02:00.40 00:02:00.37 00:08:13.43
32 236 GRZYBOWSKI MACIEJ RYPIN AKADEMIA RUCHU 11.68 00:05:08 00:02:05.73 00:02:06.67 00:02:00.24 00:02:01.23 00:08:13.87
33 306 GRZYBOWSKI STANISŁAW 11.66 00:05:08 00:01:30.00 00:02:42.28 00:02:00.12 00:02:01.74 00:08:14.14
34 247 KRAJNIK KRYSTIAN RYPIN 11.66 00:05:08 00:02:05.35 00:02:07.24 00:02:00.53 00:02:01.19 00:08:14.31
35 230 GADOMSKI RAFAŁ RYPIN AKADEMIA RUCHU 11.27 00:05:19 00:02:06.83 00:02:06.97 00:02:09.31 00:02:08.20 00:08:31.31
36 305 STEFAŃSKI SŁAWOMIR 11.27 00:05:19 00:02:05.49 00:02:07.42 00:02:09.13 00:02:09.50 00:08:31.54
37 263 RYCHARSKI ANDRZEJ RYPIN ZS2 RYPIN 11.27 00:05:19 00:02:06.63 00:02:07.14 00:02:09.83 00:02:08.00 00:08:31.60
38 266 SOBIERAJSKI BARTOSZ RYPIN 11.27 00:05:19 00:02:05.36 00:02:07.85 00:02:09.04 00:02:09.47 00:08:31.72
39 304 BŁASZCZAK STANISŁAW 9.35 00:06:25 00:02:31.82 00:02:32.61 00:02:39.87 00:02:32.45 00:10:16.75
40 245 KEMPA ARKADIUSZ BYDGOSZCZ 8.94 00:06:42 00:02:30.75 00:02:35.39 00:02:49.23 00:02:49.16 00:10:44.53

200 m (7-11 lat)

400 m ( 12-14 lat)

60 m (3-6 lat)

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ