Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Polska | Start Wirtualny (bieg lub marsz NW) 6,5km | opłacono | |
2 | Kępka Albert | Tychy | Polska | Bieg w parach 6,5 km | opłacono | |
3 | Karlik Daria | Kobiór | Polska | Bieg 6,5 km | ||
4 | Szeliga Sylwia | Tychy | Polska | Bieg w parach 6,5 km | ||
5 | Fliszewska Anna | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
6 | Adamek Małgosia | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
7 | Kokot Dariusz | Tychy | Polska | Start Wirtualny (bieg lub marsz NW) 6,5km | opłacono | |
8 | Fałowska Sonia | Andrychów | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
9 | TROJSZCZAK JOANNA | Rybnik | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | ||
10 | Januszyk Angelika | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | ||
11 | Kocurek Milena | Sulechow | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
12 | Bernat Sylwia | Kozy | Polska | Bieg 6,5 km | ||
13 | Gaździcki Stanisław | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
14 | Suszczyk Monika | Mysłowice | Polska | Bieg 6,5 km | ||
15 | Stolorz Zuzanna | Mysłowice | Polska | Bieg na 400 m. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) | opłacono | |
16 | Stolorz Aleksandra | MYSŁOWICE | Bieg na 200 m. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) | opłacono | ||
17 | Kocurek Mikołaj | Sulechów | Polska | Bieg na 200 m. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) | opłacono | |
18 | Woźniak Alina | Bydgoszcz | Polska | Start Wirtualny (bieg lub marsz NW) 6,5km | opłacono | |
19 | Gaździcka-Wódka Ewa | Studzienice | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | ||
20 | Kozłowska Aleksandra | Katowice | Polska | Bieg na 400 m. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) | opłacono | |
21 | Kozłowska Zuzanna | Katowice | Polska | Bieg na 200 m. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) | opłacono | |
22 | Więcek Patrycja | Oświęcim | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
23 | Więcek Krzysztof | Oświęcim | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
24 | Nawracaj Marzena | Oświęcim | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
25 | Majcherczyk-Psiuch Patrycja | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
26 | Kóska Mateusz | Stara Wieś | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
27 | Kóska Michał | Stara Wieś | Polska | Bieg na 200 m. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) | opłacono | |
28 | Kruk Daniel | Sosnowiec | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
29 | Niedźwiecka Izabela | Katowice | Polska | Bieg 6,5 km | ||
30 | Rucińska Sylwia | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
31 | Sładek Sebastian | Świerklany | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
32 | Kruk Katarzyna Kruk | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
33 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
34 | Miś Aneta | Żory | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
35 | Bomba Dorota | Trzebinia | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | ||
36 | Ozimek Anna | Zabrze | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
37 | Wojtaszek Szymon | Zabrze | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
38 | Serwin Sebastian | Zabrze | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
39 | Śliwiok Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) | opłacono | |
40 | Ambroszkiewicz Ewelina | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
41 | Rogus Magdalena Rogus | Żory | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
42 | Kruk Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
43 | Stefanów Mirosław | Czechowice-Dziedzice | Polska | Start Wirtualny (bieg lub marsz NW) 6,5km | opłacono | |
44 | Siwińska Gosia | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
45 | Siwinska Ola | Tychy | Polska | Bieg na 400 m. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) | opłacono | |
46 | Kowalczyk Grzegorz | Gliwice | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
47 | Moćko Janusz | Wyry | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
48 | Malarski Wojciech | Tychy | Polska | Bieg na 200 m. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) | opłacono | |
49 | Goły Alicja | Łodygowice | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
50 | Placzyński Patryk | Katowice | Polska | Bieg 6,5 km | ||
51 | Gorywoda Michał | Rybnik | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
52 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Polska | Start Wirtualny (bieg lub marsz NW) 6,5km | opłacono | |
53 | Majeran Mateusz | Bieruń | Polska | Bieg 6,5 km | ||
54 | Loska Zbigniew | Bieruń | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
55 | Zajonc Magdalena | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
56 | Zakrzowski Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg na 200 m. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) | opłacono | |
57 | Gdowska Barbara | Gliwice | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
58 | Zakrzowski Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Bieg w parach 6,5 km | opłacono | |
59 | Czajka Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
60 | Maicher Raimund | Orzesze | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
61 | Borończyk Agnieszka | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
62 | Gert Mateusz | Łaziska Górne | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
63 | Leśniak Marcin | Katowice | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
64 | Skoczykłoda Szymon | Mikołów | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
65 | Bekisz Małgorzata | Lipusz | Polska | Start Wirtualny (bieg lub marsz NW) 6,5km | opłacono | |
66 | Redziak Iza | Sosnowiec | Polska | Bieg w parach 6,5 km | ||
67 | Szymkowski Bogusław | Tychy | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
68 | Sozański Artur | Ruda Śląska | Polska | Bieg w parach 6,5 km | ||
69 | Sowińska Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | ||
70 | Jeżyk Krzysztof | Gliwice | Polska | Start Wirtualny (bieg lub marsz NW) 6,5km | opłacono | |
71 | Kęsoń Michał | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
72 | Polak Nina | Bielsko-Biała | Polska | Bieg na 200 m. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) | opłacono | |
73 | Ściślicka Ewelina | Chruszczobród | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
74 | Bereda Karolina | Wysoka | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
75 | Bereda Oskar | Wysoka | Polska | Bieg na 800 m. Dzieci w wieku 11 – 13 lat (urodzone w latach 2008 – 2010) | opłacono | |
76 | Czarnocka Olga | Chełmek | Polska | Bieg na 400 m. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) | opłacono | |
77 | Mirczak Wiktoria | Nawojowa Góra | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
78 | Chudy Magdalena | Zawiercie | Polska | Bieg na 400 m. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) | opłacono | |
79 | Kubień Krzysztof | Andrychów | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
80 | Szorek Heitzman Monika | Krakow | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
81 | Szorek Aleksander | Bierun | Polska | Bieg na 400 m. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) | opłacono | |
82 | Szmit Maciej | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
83 | Szmit Kubuś | Bielsko-Biała | Polska | Bieg na 200 m. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) | opłacono | |
84 | Puczel Filip | Tychy | Polska | Bieg na 200 m. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) | opłacono | |
85 | Szojda Natalia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) | opłacono | |
86 | Grabara Adam | Katowice | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
87 | Malcharek Antoni | KOBIÓR | Polska | Bieg na 400 m. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) | opłacono | |
88 | Małka Marian | Gliwice | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | ||
89 | Małka Irena | Gliwice | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | ||
90 | Kutyła Adam | Katowice | Polska | Bieg na 400 m. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) | ||
91 | Hadam Przemek | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | ||
92 | Michalska Ewa | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | ||
93 | Pierończyk Zofia | Tychy | Polska | Bieg na 200 m. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) | ||
94 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Polska | Bieg 6,5 km | - | |
95 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Bieg 6,5 km | #GrodziecRun | |
96 | Markiewicz-Piotrowska Romana | Katowice | Polska | Bieg 6,5 km | #OTyszanin | opłacono |
97 | Jurak Michał | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | #OTyszanin | opłacono |
98 | Ciwiś Jakub | Tychy | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | #OTyszanin | opłacono |
99 | Ciwiś Agata | Tychy | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | #OTyszanin | opłacono |
100 | Teleucka Sandra | Jankowice | Polska | Bieg 6,5 km | #SZYMITEAM | opłacono |
Wyświetleń: 10203