(Z)BIEGOWISKO 2021

(Z)BIEGOWISKO, czyli Dyszka i Półmaraton z plusikiem - edycja Lato 2021

Jeśli w jednym miejscu zbiera się więcej niż trzech ludzi, którzy mają na nogach buty do biegania, wiedz, że za chwilę będzie tu prawdziwe (z)biegowisko, czyli świetna impreza w „pięknych okolicznościach przyrody”.

Lubisz las? Lubisz biegać albo spacerować z kijkami do nordic walking? Lubisz zdrową rywalizację w świetnej atmosferze? My mówimy, że to da się połączyć. Znaleźliśmy specjalnie dla Was trasę, która zachwyca, która nie pozwala się nudzić, za każdym zakrętem czeka Was coś ciekawego. Na naszej trasie spotkasz tak samo zakręconych ludzi jak Ty. Nie ma na co czekać! Zapisuj się i rezerwuj termin w swoim kalendarzu. O całą resztę zatroszczymy się my. Ty masz tylko założyć swoje ulubione buty i stanąć na starcie. A potem biec i mieć z tych zawodów najlepszy ubaw, jaki się tylko da.To co, który numer startowy wybierasz?

Technikalia:

BIEG GŁÓWNY – DWA DYSTANSE DO WYBORU

  • 10 km z plusikiem
  • Półmaraton z plusikiem (bieg – dwie pętle 10-tki)

NORDIC WALKING

  • Marsz na dystansie 11,5 km

 

Bez kategorii wiekowych, tylko z podziałem na kobiety i mężczyzn, jeśli chodzi o zwycięzców.

 

 

Wyświetleń: 8770

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ