BIEG do MIODU - VII Edycja
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Oleszczuk Elżbieta Gdańsk Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
2 Postrach Barbara Pszczółki Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
3 Martyńska Dorota Gdańsk Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
4 Dziekońska Justyna Gdańsk Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy Farmpol opłacono
5 Wacławski Wacław Łukanowice Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy opłacono BM
6 Baszun Marzena Białystok Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy opłacono BM
7 NOWICKA Aleksandra Gdańsk Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono
8 Nowicki Mariusz Gdańsk Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
9 Hucał Natalia Gromadka Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
10 Adamska Justyna Banino Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy opłacono BM
11 Lidka Marzena Gdynia Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy opłacono BM
12 Sikała Zuzanna Gdańsk Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy Akademia Muzyczna w Bydgoszczy opłacono BM
13 Sikała Marzena Gdańsk Pakiet podstawowy - medal z wysyłką Tumboteam opłacono BM
14 Wacławska Katarzyna Łukanowice Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
15 Sojka Zbigniew Pszczyna Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
16 Jezierski Krzysztof Jezierski Kłobuck Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
17 Czapski Marcin Słone Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy opłacono BM
18 Kozłowska Marta Kozłowska Osięciny Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
19 Jankowski Piotr Tapin Pakiet podstawowy - medal z wysyłką Rejonowe Koło Pszczelarzy w Pszczółkach opłacono BM
20 Kurelowska Ewa Kędzierzyn-Koźle Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
21 Kraska Dorota Łomża Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy opłacono BM
22 Zwolińska Ewelina Gdynia Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy opłacono
23 Zacharuk Sławomir Sopot Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
24 Cichocki Mariusz Gdańsk Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
25 Kraska Robert Łomża Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
26 Najdecka Izabela Kraków Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy opłacono BM
27 Najdecki Łukasz Kraków Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
28 Kamińska Weronika Gdańsk Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy opłacono
29 Klarkowski Jakub Gdańsk Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
30 Augustyniak Tomasz Pszczółki Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
31 Danielczyk Robert Rokitnica Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy Francja- Kylian Mbappe
32 Danielczyk Bartek Rokitnica Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy Portugalia-Bruno Fernandes
33 Piątek Monika Bydgoszcz Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
34 Wójciszyn Mateusz Reda Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
35 Zwoliński Łukasz GDAŃSK Pakiet podstawowy - medal z wysyłką Grupa Biegowa 65 opłacono BM
36 Broziński Ireneusz Andrespol Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
37 Kupryciuk Mariola Pszczółki Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy Rejonowe Koło Pszczelarzy w Pszczółkach opłacono
38 Danielczyk Henryk Pszczółki Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy Rejonowe Koło Pszczelarzy w Pszczółkach opłacono
39 Danielczyk Wiesława Pszczółki Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy Rejonowe Koło Pszczelarzy w Pszczółkach opłacono
40 Skrzyńska Renata Gdańsk Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono
41 Pilichowska Katarzyna Śliwin Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
42 Pietrzak Piotr Gdańsk Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy Grupa Biegowa 65 opłacono BM
43 Pietrzak Teresa Gdańsk Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy Grupa Biegowa 65 opłacono BM
44 Maciołek Małgorzata Pszczółki Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy opłacono BM
45 Maciołek Sławomir Pszczółki Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
46 Miller Tomasz Ząbki Pakiet podstawowy - medal z wysyłką Biegam bo lubię Ząbki Team opłacono BM
47 Woźniak Alina Bydgoszcz Pakiet podstawowy - medal z wysyłką Biologia Medyczna CM UMK opłacono BM
48 Myśliwiec Artur Pszczółki Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
49 Wenz Tomasz Gdańsk Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
50 Zacharuk Marcin Gdańsk Pakiet podstawowy - medal z wysyłką Grupa Biegowa 65 opłacono BM
51 Przykłota Ewa Gdańsk Pakiet podstawowy - kolejny dla członków Rodziny/Grupy Grupa Biegowa 65 opłacono BM
52 Dreszler Wiesław Skowarcz Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
53 Fijał Magda Gołębiewo Wielkie Pakiet podstawowy - medal z wysyłką Tumboteam opłacono BM
54 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Pakiet podstawowy - medal z wysyłką opłacono BM
55 Pawlak Łukasz Pszczółki Pakiet podstawowy - medal z wysyłką BeeRunner opłacono BM
56 Malinowski Marcin Komorniki Pakiet podstawowy - medal z wysyłką MY LIFE MY WAY opłacono BM
57 Kamiński Arkadiusz Gdańsk Pakiet podstawowy - medal z wysyłką UBEZPIECZENIA-GDA.PL opłacono BM


Wyświetleń: 1833

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ