Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Staniak Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
2 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | Bieg Główny 5 km | Dietetyka-24.pl | |
3 | Dambek Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Sp 19 | |
4 | Witek Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Przedszkole 62 | |
5 | Witek Kornel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Szkoła Podstawowa nr 80 | |
6 | Rajska-Gruszeczka Natalia | Reda | Polska | Bieg Główny 5 km | Parkrun Grudziądz | |
7 | Gruszeczka Mateusz | Reda | Polska | Bieg Główny 5 km | Parkrun Grudziądz | |
8 | Zawadziński Oliwier | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | As Piłeczka | |
9 | Zawadzińska Maja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Snrrpk BRYZA Pruszcz Gdański | |
10 | Maron Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Morskie Przedszkole | |
11 | Olejniczak Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) | ||
12 | Wójciga Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Jaguar Gdańsk | |
13 | Żulewska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | MKS Gdańsk | |
14 | Kreft Szymon | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | ||
15 | Zwolińska Alicja | Kowale | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
16 | Zwolińska Amelka | Kowale | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
17 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | KL Lechia Gdańsk | |
18 | Łaguna Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | SP42 Gdańsk | |
19 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | KL Lechia Gdańsk | |
20 | Zwierzchowski Jeremi Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Przedszkole Marchewka | |
21 | Kokoszka Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
22 | Zakowicz Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | Piechotą po Schodach - Łódź | |
23 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | Bieg Główny 5 km | Biegun OCR Team | |
24 | Pawłowska ALICJA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Szp35 | |
25 | Pawłowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Szp35 | |
26 | Seklecka Matylda | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | ||
27 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | BCT TEAM | opłacono |
28 | Bąk Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | SP 56 Gdańsk | |
29 | Ponikowski Tobiasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP 17 Gdańsk | |
30 | Piotrowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Sparta Gdańsk | |
31 | Piotrowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Sparta Gdańsk | |
32 | Pietrzak Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | Grupa biegowa 65 | |
33 | Kosznik Michal | Gdansk | Polska | Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) | biegowi szydercy | |
34 | Kirsz Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
35 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
36 | Kalinowski Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
37 | Riabukha Oleksandr | Kremieńćzuk Ukraina | Polska | Bieg Główny 5 km | AIC TEAM | opłacono |
38 | Połubok Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | ||
39 | Lewandowska Justyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | Fighting Runners | opłacono |
40 | Czerwionka Jakub | Charbrowski Bór | Polska | Bieg Główny 5 km | UKS Ekoludek Szczenurze | |
41 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | Krioterapia GDANSK | opłacono |
42 | Kowalik Hubert | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
43 | Okrój-Sitterlee Mariola | Zgorzałe | Polska | Bieg Główny 5 km | Wykop Lenia | opłacono |
44 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
45 | Bachórz Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
46 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Bieg Główny 5 km | Kujawscy Runners | |
47 | Węglarek Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | Klub Sportowy Sport Maniacy | opłacono |
48 | Roczyński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
49 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | Bieg Główny 5 km | Mały Biegacz | |
50 | Karpenko Lilia | Gdansk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
51 | Szymon kłosak | gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | ||
52 | Popów-Szczypiorowska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | Danfoss BBL AWF | opłacono |
53 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
54 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | NIECKO | |
55 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | NIECKO | |
56 | Łosińska Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | ||
57 | Jakubiak Henryk | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | PPP 6 | |
58 | Janeczek Julian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | ||
59 | Janeczek Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | ||
60 | Łosiński Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | ||
61 | Bielicka Agnieszka Bielicka | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
62 | Kuźmiński Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
63 | Gadaj Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Wiki | |
64 | Nowakowska Edyta | Morąg | Polska | Bieg Główny 5 km | Smocza Aura | opłacono |
65 | Terebun Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | ||
66 | Bąk Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP 56 Gdańsk | |
67 | Zwierzchowski Ignacy | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Marchewka | |
68 | Sondej Rita | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | ||
69 | Ladziński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | L - RUN | |
70 | Łoś Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) | Panny z Wilka | |
71 | Dąbrowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) | Panny z Wilka | |
72 | Dambek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Marchewka | |
73 | Pachulski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
74 | Niekludow Szymon | Gdansk (Gdansk) (Gdansk) (Wojewodztwo Pomorskie) | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | ||
75 | Zeszutek Ziemowit | GDYNIA | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | ||
76 | Januszko Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP1 Gdańsk | |
77 | Januszko Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | SP1 Gdańsk | |
78 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | ||
79 | Nowicka Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ZSSiMS Gdańsk - Żabianka | |
80 | Samulska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Szkoła Podstawowa nr 20 | |
81 | Lubacki Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
82 | Żol Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Szkoła podstawowa nr 42 | |
83 | Wronka Estera | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
84 | Leśnik Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Przedszkole 64 | |
85 | Leśnik Blanka | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole 64 | |
86 | Leśnik Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | SP77 | |
87 | Winiecka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | ||
88 | Szymborska Agnieszka | Niestępowo | Polska | Bieg Główny 5 km | Tri Freak | opłacono |
89 | Szybmorski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | Tri Freak | opłacono |
90 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | UKS Neptun Gdańsk | |
91 | Lepek Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP 27 | |
92 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | SP 19 | |
93 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP 19 | |
94 | Kleindienst Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP nr 80 | |
95 | Wasilewski - Skrzyński Julek | Olsztyn | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | ||
96 | Langa Marika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Radosna Iskierka | |
97 | Langa Mikołaj | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Czwóreczka Pruszcz Gdański | |
98 | Durajczyk Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | P88 Lisy | |
99 | Durajczyk Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | P88 Misie | |
100 | Gitner Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 |
Wyświetleń: 11368