Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SKOWRON MIECZYSŁAW JELENIA GÓRA Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) SkowronSkier 100.00 PLN
2 Piechota Sylwester Łódź (Łódź-Polesie) Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Łódzkie Morsy 100.00 PLN
3 Arczykowski Maciej Plewiska Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Skiking.pl Team opłacono
4 Sadowski Robert Sadowski Gołdap Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) Skipol.pl Team 150.00 PLN
5 Domin Anna Gdańsk Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) opłacono
6 Piróg Arkadiusz Piróg Tychy Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) 200.00 PLN
7 Suszczynski Wojciech Warszawa Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) MT Sport 170.00 PLN
8 Pikulski Grzegorz Osielsko Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) Team Nartorolki Bydgoszcz 150.00 PLN
9 Olech Grzegorz Kobyłka Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) TN BIEGÓWKI WESOŁA opłacono
10 BACHMAN ZYGFRYD Rawicz Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) 120.00 PLN
11 Czuba Jerzy Wieluń Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) Czubajówka Nartorolkówka opłacono
12 Wachowicz Grzegorz Warszawa Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) opłacono
13 MARCHLEWSKI DARIUSZ BISKUPIEC Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) opłacono
14 Korzeniowski Aleksander Łódź Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) team nabiegowkach.pl opłacono
15 Piskadło Roman Krosno Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) KROSSKI-REMSPORT 150.00 PLN
16 Strzałkowski Artur Piechowice Start na nartorolkach terenowych + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) opłacono
17 Szulczewski Robert Wrocław Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) 120.00 PLN
18 Kapitan Krzysztof Wrocław Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Skiking.pl Team opłacono
19 GIERSZEWSKI JAROSŁAW BYDGOSZCZ Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Nartorolki Bydgoszcz 100.00 PLN
20 Lis Tadeusz Wrocław Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Skiking.pl Team 100.00 PLN
21 Tracz Maciej Łódź Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) Polska Organizacja Sportowa opłacono
22 Mandziuk Stanisław Łosiniec Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) 100.00 PLN
23 Koniec Robert Kcynia Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Aktywna Kcynia opłacono
24 SKOWRON PIOTR SZKLARSKA PORĘBA Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) SkowronSkier 150.00 PLN
25 Macura Dawid Goleszów Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) opłacono
26 Czarnecki Michał Czarnecki Gdańsk Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) POMORSKIE TOWARZYSTWO ROLLSKITOUROWE opłacono
27 Maciukiewicz Wojciech Wrocław Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) opłacono
28 Krzywicki Kamil Wrocław Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) team nabiegowkach.pl opłacono
29 Nowok Beata Strumień Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) team nabiegowkach.pl 150.00 PLN
30 Kliś Jan Bielsko Biała Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) 150.00 PLN
31 Fijałkowski Grzegorz Myślenice Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) opłacono
32 Pluta Piotr Wrocław Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) POLICJA IPA WROCŁAW 100.00 PLN
33 Rabski Władysław Skomielna Biała Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) Team RR 150.00 PLN
34 Rabski Ireneusz Skomielna Biała Start na nartorolkach terenowych + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) Skipol.pl Team opłacono
35 Kujawska Joanna Warszawa Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) team nabiegowkach.pl 150.00 PLN
36 Zoremba Jan Tarnowskie Góry Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) AZS AWF Katowice 150.00 PLN
37 Mirosław RAFAŁ WOJCIECHÓW Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) KS STRAŻAK opłacono
38 Kiciński Jan Zielonka Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) TN BIEGÓWKI WESOŁA 120.00 PLN
39 Kowalski Krzysztof Sulejówek Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) TN Biegówki Wesoła 150.00 PLN
40 Krzyszkowski Grzegorz Jelenia Góra Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) Enervit Yoko XC Live Team 120.00 PLN
41 Szewczyński Piotr Warszawa Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) TN Biegówki Wesoła opłacono
42 Bujanowski Szymon Szczytna Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) 100.00 PLN
43 SKALSKI RADOSŁAW Konin Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) KB Aktywni Konin 100.00 PLN
44 Myśliwiecki Michał Myśliwiecki Lublin Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) Skipol.pl Team 120.00 PLN
45 Szwed Patrycja Siedlce Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) TN BIEGÓWKI WESOŁA opłacono
46 Barszczewski Maciej Warszawa Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) TN BIEGÓWKI WESOŁA 150.00 PLN
47 Malung Ryszard Lubań Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) opłacono
48 KRÓL ANDRZEJ NAKŁO NAD NOTECIĄ Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) opłacono
49 Witek Katarzyna Warszawa-Wesoła Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) TEAM NABIEGÓWKACH.PL/TN BIEGÓWKI WESOŁA 100.00 PLN
50 Mandziuk Mateusz Tomaszów Lubelski Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski 150.00 PLN
51 Patkowski Robert Wrocław Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Skipol.pl Team 150.00 PLN
52 Zimoń Paweł Częstochowa Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) 150.00 PLN
53 Filip Paweł Lublin Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) Skipol.pl Team 170.00 PLN
54 Górski Bartek Odrzykoń Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) KROSSKI-REMSPORT opłacono
55 Jabłońska Ewa Krynica-Zdrój Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) 150.00 PLN
56 Czaplewski Jakub Gdańsk Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) Skipol.pl Team 150.00 PLN
57 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) team nabiegowkach,pl 200.00 PLN


Wyświetleń: 3290

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ