Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 ROGALA DARIUSZ GOŁDAP Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) Skipol.pl Team Dywizja Północ Gołdap opłacono
2 Tolak Marta Warszawa Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) TN BIEGÓWKI WESOŁA opłacono
3 Korbas Sławomira Warszawa Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) TN BIEGÓWKI WESOŁA opłacono
4 Zych Aneta Warszawa Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) TN BIEGÓWKI WESOŁA opłacono
5 Bezulska Anna Gorzów Wielkopolski Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) Skipol.pl Team opłacono
6 Balcerak Zbigniew Warszawa Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) TN BIEGÓWKI WESOŁA opłacono
7 Bielecki Marcin Bielecki Drwinia Start na nartorolkach terenowych + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) OSP Ispina opłacono
8 Zoriy Marzena Duszniki-Zdrój Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) MKS Duszniki Zdrój
9 Wanżewicz-Uznanska Agnieszka Duszniki Zdroj Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) UKS Muflon Duszniki Zdrój
10 Adamiuk Andrzej Adamiuk Olsztyn Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) OKSW Olsztyn opłacono
11 Bronowicki Łukasz Jelenia Góra Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) XC-SPORT TEAM
12 Księżarek Łukasz Księżarek Jelenia Góra Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) XC-SPORT TEAM opłacono
13 Steinborn Mariusz Wilcze Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) opłacono
14 Ołów Kamila Gołdap Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) DD Running Team opłacono
15 PASZKOWSKI Hubert Gołdap Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) skipol.pl TEAM opłacono
16 Gleń Robert Jedlicze Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) MUKS Podkarpacie Jedlicze opłacono
17 Otrząsek Agnieszka Lębork Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) MORS TEAM Lębork opłacono
18 Cygan Marek Łódź Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) Skipol.pl Team opłacono
19 Ziętak Krzysztof Osielsko Start na nartorolkach terenowych + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) opłacono
20 Gałek Anna Jelenia Góra Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) XC-SPORT TEAM
21 Skomorowski Dominik Goldap Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) Skipol.pl Team opłacono
22 Śniadała Jarosław Dziećmorowice Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) opłacono
23 Garbowski Krystian KROSNO Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) KROSSKI-REMSPORT
24 Pająk Stanisław Dzianisz Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) Ski Team Podhale/Termy Chochołowskie opłacono
25 BALCERAK ANNA BALCERAK Warszawa Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) TN BIEGÓWKI WESOŁA opłacono
26 Potrząsaj Rafał Ciche Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) SKI TEAM PODHALE opłacono
27 Staroń Jacek Krosno Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) KROSSKI-REMSPORT
28 Dziuba Michał Płowce Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) opłacono
29 Siedziński Sławomir Chorzów Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) X-Roll.pl opłacono
30 Konieczny Adam Julianów Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) TN BIEGÓWKI WESOŁA opłacono
31 Grynkiewicz Jadwiga Rytro Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) MT Sport opłacono
32 Tokarczyk Marek Rytro Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) MT Sport opłacono
33 Olchowik Wiktor Latchorzew Start na nartorolkach terenowych + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) opłacono
34 Kołodziejczyk Tomasz Warszawa Start na nartorolkach terenowych + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) team nabiegowkach.pl opłacono
35 Mederski Jacek Grudziadz Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) Team nabiegowkach. pl opłacono
36 Winnicki Roland Duszniki Zdrój Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) opłacono
37 KURLANC MAGDA Warszawa Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) TN BIEGÓWKI WESOŁA opłacono
38 Smykowski Wojciech Wrocław Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) SMYKofSKI opłacono
39 Mikulicz Blanka Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
40 Augustynowicz Lena Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
41 Struska Julia Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
42 Mazurek Wiktor Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
43 Tarkiewicz Blanka Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
44 Witrylak Nadia Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
45 Fic Maja Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
46 Sporek Aleks Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
47 Baranowska Jagoda Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
48 Ziółkowski Igor Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
49 Legan Marianka Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
50 Dobosiewicz Michał Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
51 Dobosiewicz Agnieszka Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
52 Wazowski Ryszard Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
53 Wazowska Alicja Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
54 Pękała Adam Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
55 Pękała Ula Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny
56 Janicki Aleks Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
57 Uznański Szymon Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
58 Klimczak Kinga Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
59 Kowalska Klara Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
60 Biernacka Joanna Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
61 Kaczorek Jarosław Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
62 Bujanowski Julian Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
63 Junik Maksym Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny UKS Muflon Duszniki Zdrój
64 Mikulewicz Klaudia Duszniki Zdrój 2 km styl dowolny
65 KAFARSKI paweł poznań Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) team nabiegowkach.pl opłacono
66 Biskup Janusz Wałbrzych Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) opłacono
67 Kwiatkowski Piotr Wałbrzych Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) opłacono
68 Fic Miroslaw LEWIN KŁODZKI Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) opłacono
69 Skrzypek Andrzej Kaźmierz Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) opłacono
70 SKOWRON MIECZYSŁAW JELENIA GÓRA Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) SkowronSkier opłacono
71 Piechota Sylwester Łódź (Łódź-Polesie) Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Łódzkie Morsy opłacono
72 Arczykowski Maciej Plewiska Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Skiking.pl Team opłacono
73 Sadowski Robert Gołdap Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) skipol.pl Team opłacono
74 Domin Anna Gdańsk Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) opłacono
75 Piróg Arkadiusz Piróg Tychy Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) opłacono
76 Suszczynski Wojciech Warszawa Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) MT Sport
77 Pikulski Grzegorz Osielsko Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) Team Nartorolki Bydgoszcz
78 Olech Grzegorz Kobyłka Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) TN BIEGÓWKI WESOŁA opłacono
79 BACHMAN ZYGFRYD Rawicz Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) opłacono
80 Czuba Jerzy Wieluń Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) Czubajówka Nartorolkówka opłacono
81 Wachowicz Grzegorz Warszawa Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) opłacono
82 MARCHLEWSKI DARIUSZ BISKUPIEC Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) opłacono
83 Korzeniowski Aleksander Łódź Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) team nabiegowkach.pl opłacono
84 Piskadło Roman Krosno Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) KROSSKI-REMSPORT
85 Strzałkowski Artur Piechowice Start na nartorolkach terenowych + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) opłacono
86 Szulczewski Robert Wrocław Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) opłacono
87 Kapitan Krzysztof Wrocław Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Skiking.pl Team opłacono
88 GIERSZEWSKI JAROSŁAW BYDGOSZCZ Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Team Nartorolki Bydgoszcz opłacono
89 Lis Tadeusz Wrocław Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Skiking.pl Team opłacono
90 Tracz Maciej Łódź Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) Polska Organizacja Sportowa opłacono
91 Mandziuk Stanisław Łosiniec Start stylem klasycznym 30 km - dorośli (niedziela) opłacono
92 Koniec Robert Kcynia Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) Aktywna Kcynia opłacono
93 SKOWRON PIOTR SZKLARSKA PORĘBA Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) SkowronSkier opłacono
94 Macura Dawid Goleszów Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) opłacono
95 Czarnecki Michał Czarnecki Gdańsk Start na nartorolkach terenowych 25 km - dorośli (sobota) POMORSKIE TOWARZYSTWO ROLLSKITOUROWE opłacono
96 Maciukiewicz Wojciech Wrocław Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) opłacono
97 Krzywicki Kamil Wrocław Start stylem dowolnym 30 km - dorośli (sobota) team nabiegowkach.pl opłacono
98 Nowok Beata Strumień Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) team nabiegowkach.pl opłacono
99 Kliś Jan Bielsko Biała Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela)
100 Fijałkowski Grzegorz Myślenice Start stylem dowolnym + start stylem klasycznym - dorośli (sobota + niedziela) opłacono


Wyświetleń: 9055

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ