Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hypszer Piotr Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m UKS Zwoleń-Team
2 Wrońska Oliwia Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m KS Jastrzębie Bydgoszcz
3 Sarzała Natalia Gostynin Dzieci 12-15 lat - 1800 m UKS Zwoleń-Team
4 Kusa Oliwia Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
5 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
6 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Dzieci 12-15 lat - 1800 m
7 Pakulski Milosz Banino Dzieci 12-15 lat - 1800 m
8 Niewęgłowski Szymon Gdańsk Dzieci 12-15 lat - 1800 m
9 Hypszer Piotr Jakub Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m UKS ZWOLEŃ-TEAM
10 Lipka Jakub Gdynia Dzieci 12-15 lat - 1800 m
11 Gruszka Grzegorz Warszawa Dzieci 7-11 lat - 600 m WTŁ Stegny
12 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
13 Wroński Marcel Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m KS Jastrzębie Bydgoszcz
14 SYGUŁA Sandra TOMASZÓW MAZ. Dzieci 7-11 lat - 600 m IUKS DZIEWIĄTKA
15 Topolińska Emilia Koronowo Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
16 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
17 Konkol Kaja Rybki Dzieci 7-11 lat - 600 m
18 Sikora Zuzanna Łowcze Dzieci 7-11 lat - 600 m
19 Filarska Marika Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
20 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
21 Szelak Julia Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
22 Majewski Julian Juszkowo Dzieci 7-11 lat - 600 m
23 Kiedrowicz Zofia Papiernia Dzieci 7-11 lat - 600 m
24 Pakulska Jagna Banino Dzieci 7-11 lat - 600 m
25 Knut Zuzanna Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
26 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Dzieci 7-11 lat - 600 m
27 Mazurek Rafał Gdańsk Dzieci 7-11 lat - 600 m
28 Kulas Szymon Kulas Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
29 KLASA KACPER LIPUSZ Dzieci 7-11 lat - 600 m
30 Kolińska Laura Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
31 Suchy Lipińska Wiktoria Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
32 Gruszka Tadeusz Warszawa Dzieci do lat 6 - 300 m
33 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
34 Filarski Kornel Bydgoszcz Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
35 Topoliński Patryk Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
36 Stachowska Alicja Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
37 Stachowski Antoni Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
38 Majewski Antoni Juszkowo Dzieci do lat 6 - 300 m
39 Kado Wiktor Rotmanka Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
40 Kado Hubert Rotmanka Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
41 Hypszer Piotr Jakub Bydgoszcz Start Główny - 24 km UKS Zwoleń-Team
42 Sykut Piotr Poznań Start Główny - 24 km SSW Malta opłacono
43 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
44 Słowik Arkadiusz Kruklanki Start Główny - 24 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
45 Gruszka Jakub Warszawa Start Główny - 24 km opłacono
46 Zdancewicz Paweł Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
47 Hypszer Amelia Bydgoszcz Start Główny - 24 km UKS Zwoleń-Team
48 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
49 Ziółkowski Julian Gdańsk Start Główny - 24 km stowarzyszenie wrotkarskie opłacono
50 Kanjerski Jerzy Bydgoszcz Start Główny - 24 km RollaSpeed Team Bydgoszcz opłacono
51 Jarkiewicz Marcin Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
52 Szyszka Hubert Środa Wielkopolska Start Główny - 24 km ZicoRacingSpeedTeam opłacono
53 POZSADOWSKI KAZIMIERZ Uckerland Start Główny - 24 km OBFST opłacono
54 Szumlas Jacek Mrzezino Start Główny - 24 km Prolube Masters opłacono
55 Szumlas Dorota Mrzezino Start Główny - 24 km Prolube Masters opłacono
56 Stankiewicz Jerzy Wysokie Mazowieckie Start Główny - 24 km opłacono
57 Charubin Sławomir Pisz Start Główny - 24 km Plichwyścig opłacono
58 Warchoł Łukasz Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
59 Zabawa Andrzej Słupsk Start Główny - 24 km opłacono
60 Feliks Piotr Gorzów Śląski Start Główny - 24 km Plichwyścig. Pl opłacono
61 Krajnik Jacek Bydgoszcz Start Główny - 24 km Szybka Rolka Team opłacono
62 Stachowska Monika Gdańsk Start Główny - 24 km Kołami do góry opłacono
63 Konkel Mateusz Chałupy Start Główny - 24 km opłacono
64 Prondzińska Małgorzata Miastko Start Główny - 24 km opłacono
65 Adamski Jan Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters
66 Kusa Piotr Bydgoszcz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
67 Mydlarski Jarosław Gdynia Start Główny - 24 km opłacono
68 Jezierny Marek Gdynia Start Główny - 24 km opłacono
69 Milewska Dorota Żory Start Główny - 24 km opłacono
70 Sobczyński Bartosz Tczew Start Główny - 24 km opłacono
71 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Start Główny - 24 km opłacono
72 Pietkiewicz Zuzanna Poznań Start Główny - 24 km Plichwyścig opłacono
73 Krasuska Anna ELBLĄG Start Główny - 24 km KS ORZEŁ Ebląg opłacono
74 Szymczyk Jarosław Bydgoszcz Start Główny - 24 km Szybka Rolka Team opłacono
75 Frołowicz Tomasz Mezowo Start Główny - 24 km opłacono
76 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Start Główny - 24 km
77 Majewski Damian Juszkowo Start Główny - 24 km opłacono
78 Kacperek Eliza Kacperek Gościeradz Start Główny - 24 km Cortez sport opłacono
79 Kraljevic Nikola Gdańsk Start Główny - 24 km 3City Roller Team opłacono
80 borcz jacek gdansk Start Główny - 24 km opłacono
81 Koc Marcin Toruń Start Główny - 24 km Rolla Speed Team Toruń opłacono
82 Bukowski Maciej Inowrocław Start Główny - 24 km Rolla Speed Team opłacono
83 Białoskórska Małgorzata Gdynia Start Główny - 24 km 3City Roller Team opłacono
84 Potrzebowski Paweł Bojano Start Główny - 24 km opłacono
85 Surma Balbina Gdańsk Start Główny - 24 km Niezrzeszony opłacono
86 Browarczyk Wiesław Rybki Start Główny - 24 km opłacono
87 Ciezki Pawel Krakow Start Główny - 24 km PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
88 Tokarz Małgorzata Gorlice Start Główny - 24 km KKSW-KRAK opłacono
89 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
90 Śpica Dariusz Bydgoszcz Start Główny - 24 km KS Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
91 Solga Mateusz Gostynin Start Główny - 24 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
92 Flejszer Łukasz Gostynin Start Główny - 24 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
93 Mazurek Sebastian Gdynia Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
94 Kseniak Tomasz Gdańsk Start Główny - 24 km Twister Trójmiasto opłacono
95 Maciejewski Marian Iława Start Główny - 24 km opłacono
96 Budner Barbara Gruszczyn Start Główny - 24 km
97 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański Start Główny - 24 km Niezrzeszony
98 Lorkowski Jan Bydgoszcz Start Główny - 24 km opłacono
99 Heidrich Bartłomiej Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
100 Paczuski Jarosław Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono


Wyświetleń: 3266

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ