Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zoladek Jerzy Zoladek Garliczka Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego Kksw krak rollerblade opłacono
2 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego Forrest Gump Kościerski Klub Morsa opłacono
3 Bania Zygmunt Przysiek Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego opłacono
4 Hypszer Piotr Jakub Bydgoszcz Start Główny - 24 km UKS Zwoleń-Team
5 Sykut Piotr Poznań Start Główny - 24 km SSW Malta opłacono
6 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
7 Słowik Arkadiusz Kruklanki Start Główny - 24 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
8 Gruszka Jakub Warszawa Start Główny - 24 km opłacono
9 Zdancewicz Paweł Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
10 Hypszer Amelia Bydgoszcz Start Główny - 24 km UKS Zwoleń-Team
11 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
12 Ziółkowski Julian Gdańsk Start Główny - 24 km stowarzyszenie wrotkarskie opłacono
13 Kanjerski Jerzy Bydgoszcz Start Główny - 24 km RollaSpeed Team Bydgoszcz opłacono
14 Jarkiewicz Marcin Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
15 Szyszka Hubert Środa Wielkopolska Start Główny - 24 km ZicoRacingSpeedTeam opłacono
16 POZSADOWSKI KAZIMIERZ Uckerland Start Główny - 24 km OBFST opłacono
17 Szumlas Jacek Mrzezino Start Główny - 24 km Prolube Masters opłacono
18 Szumlas Dorota Mrzezino Start Główny - 24 km Prolube Masters opłacono
19 Stankiewicz Jerzy Wysokie Mazowieckie Start Główny - 24 km opłacono
20 Charubin Sławomir Pisz Start Główny - 24 km Plichwyścig opłacono
21 Warchoł Łukasz Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
22 Zabawa Andrzej Słupsk Start Główny - 24 km opłacono
23 Feliks Piotr Gorzów Śląski Start Główny - 24 km Plichwyścig. Pl opłacono
24 Krajnik Jacek Bydgoszcz Start Główny - 24 km Szybka Rolka Team opłacono
25 Stachowska Monika Gdańsk Start Główny - 24 km Kołami do góry opłacono
26 Konkel Mateusz Chałupy Start Główny - 24 km opłacono
27 Prondzińska Małgorzata Miastko Start Główny - 24 km opłacono
28 Adamski Jan Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters
29 Kusa Piotr Bydgoszcz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
30 Mydlarski Jarosław Gdynia Start Główny - 24 km opłacono
31 Jezierny Marek Gdynia Start Główny - 24 km opłacono
32 Milewska Dorota Żory Start Główny - 24 km opłacono
33 Sobczyński Bartosz Tczew Start Główny - 24 km opłacono
34 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Start Główny - 24 km opłacono
35 Pietkiewicz Zuzanna Poznań Start Główny - 24 km Plichwyścig opłacono
36 Krasuska Anna ELBLĄG Start Główny - 24 km KS ORZEŁ Ebląg opłacono
37 Szymczyk Jarosław Bydgoszcz Start Główny - 24 km Szybka Rolka Team opłacono
38 Frołowicz Tomasz Mezowo Start Główny - 24 km opłacono
39 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Start Główny - 24 km
40 Majewski Damian Juszkowo Start Główny - 24 km opłacono
41 Kacperek Eliza Kacperek Gościeradz Start Główny - 24 km Cortez sport opłacono
42 Kraljevic Nikola Gdańsk Start Główny - 24 km 3City Roller Team opłacono
43 borcz jacek gdansk Start Główny - 24 km opłacono
44 Koc Marcin Toruń Start Główny - 24 km Rolla Speed Team Toruń opłacono
45 Bukowski Maciej Inowrocław Start Główny - 24 km Rolla Speed Team opłacono
46 Białoskórska Małgorzata Gdynia Start Główny - 24 km 3City Roller Team opłacono
47 Potrzebowski Paweł Bojano Start Główny - 24 km opłacono
48 Surma Balbina Gdańsk Start Główny - 24 km Niezrzeszony opłacono
49 Browarczyk Wiesław Rybki Start Główny - 24 km opłacono
50 Ciezki Pawel Krakow Start Główny - 24 km PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
51 Tokarz Małgorzata Gorlice Start Główny - 24 km KKSW-KRAK opłacono
52 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
53 Śpica Dariusz Bydgoszcz Start Główny - 24 km KS Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
54 Solga Mateusz Gostynin Start Główny - 24 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
55 Flejszer Łukasz Gostynin Start Główny - 24 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
56 Mazurek Sebastian Gdynia Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
57 Kseniak Tomasz Gdańsk Start Główny - 24 km Twister Trójmiasto opłacono
58 Maciejewski Marian Iława Start Główny - 24 km opłacono
59 Budner Barbara Gruszczyn Start Główny - 24 km
60 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański Start Główny - 24 km Niezrzeszony
61 Lorkowski Jan Bydgoszcz Start Główny - 24 km opłacono
62 Heidrich Bartłomiej Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
63 Paczuski Jarosław Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
64 Piłeczka Adam Piłeczka Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters
65 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Grudziądz opłacono
66 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
67 Kowalski Damian Gdańsk Start Główny - 24 km
68 Zgrzywa Marek Gdańsk Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
69 Chojnacki Bartłomiej Kłaj Start Główny - 24 km KKSW-KRAK opłacono
70 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI Start Główny - 24 km opłacono
71 Glugla Mariusz Świecie Start Główny - 24 km Runners Świecie
72 Matejek Dorota Elbląg Start Główny - 24 km opłacono
73 Śliwiński Henryk Toruń Start Główny - 24 km Rolla Speed Team opłacono
74 Stankiewicz Anna Giżycko Start Główny - 24 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
75 Drozdzewski Robert Kolbudy Start Główny - 24 km
76 Adamczuk Amelia szarów Start Główny - 24 km Niezrzeszona
77 Pawelec Mirosław Gdańsk Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
78 Bindek Weronika Bydgoszcz Start Główny - 24 km KS Jastrzębie Bydgoszcz
79 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska Start Główny - 24 km
80 Gruszka Tadeusz Warszawa Dzieci do lat 6 - 300 m
81 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
82 Filarski Kornel Bydgoszcz Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
83 Topoliński Patryk Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
84 Stachowska Alicja Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
85 Stachowski Antoni Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
86 Majewski Antoni Juszkowo Dzieci do lat 6 - 300 m
87 Kado Wiktor Rotmanka Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
88 Kado Hubert Rotmanka Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
89 Gruszka Grzegorz Warszawa Dzieci 7-11 lat - 600 m WTŁ Stegny
90 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
91 Wroński Marcel Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m KS Jastrzębie Bydgoszcz
92 SYGUŁA Sandra TOMASZÓW MAZ. Dzieci 7-11 lat - 600 m IUKS DZIEWIĄTKA
93 Topolińska Emilia Koronowo Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
94 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
95 Konkol Kaja Rybki Dzieci 7-11 lat - 600 m
96 Sikora Zuzanna Łowcze Dzieci 7-11 lat - 600 m
97 Filarska Marika Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
98 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
99 Szelak Julia Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
100 Majewski Julian Juszkowo Dzieci 7-11 lat - 600 m


Wyświetleń: 3547

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ