Maczuga Stolema po raz dziewiąty - podejmij wyzwanie razem z nami!

Już 17 lipca 2021 r. rusza IX edycja Pieszego Rajdu na Orientację Maczuga Stolema. Rajd organizowany jest cyklicznie od 2013 przez Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach. W tym roku początek niezwykłej przygody rozpoczniemy w miejscowości Stowięcino.

Piękne tereny Gminy Główczyce i Pobrzeża Słowińskiego, urokliwe torfowiska i bagna, jezioro i rzeki dostarczą Wam niezapomnianych krajobrazów podczas wędrówki!

Przygotowaliśmy dla Was trzy trasy piesze: 50-kilometrową, zaliczaną do pucharu Polski PMNO, 25 - kilometrową trasę dla średnio zaawansowanych, a dla osób o mniejszej kondycji, gotowych na nowe wyzwania, 12-kilometrową trasę familijną. Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach dwóch kółek - w tym roku aż dwie trasy rowerowe o długości 50 i 100 kilometrów  czekają na amatorów leśnych przejażdżek!

Szykujcie się na prawdziwe starcie z siłą natury i własnymi możliwościami! Przeżyjcie niezwykłą przygodę, ruszcie w nieznane! Gwarantujemy moc wrażeń w pięknych okolicznościach przyrody, doborowym towarzystwie i z dala od zgiełku miast.

Wyświetleń: 7640

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ