II PKO Piekarskiego Półmaratonu, II Nocnej ZaDyszki oraz Marszu Nordic Walking
II Nocna ZaDyszka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bialasik Iwona Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka - opłacono on-line
2 Bajon Paweł Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
3 Kisiela Adrian Zabrze II Nocna ZaDyszka Makoszowy opłacono on-line
4 Kisiela Mariusz Zabrze II Nocna ZaDyszka Makoszowy opłacono on-line
5 Dziubek Grzegorz Piekary slaskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
6 Brandt Marcin Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
7 Socha Marlena Ruda Śląska II Nocna ZaDyszka Wartkie Pierony opłacono on-line
8 Kula Krzysztof Radzionkow II Nocna ZaDyszka No i? Team opłacono on-line
9 Długosz Paweł Siemianowice II Nocna ZaDyszka Golden Rent opłacono on-line
10 Krawczyk Dariusz Ruda Śląska II Nocna ZaDyszka Wartkie Pierony opłacono on-line
11 Działach Justyna Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
12 Gałkiewicz Monika Katowice II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
13 Zychla Łukasz Bytom II Nocna ZaDyszka SU 07 opłacono on-line
14 Zychla Grzegorz Bytom II Nocna ZaDyszka SU 07 opłacono on-line
15 Pytel Magdalena Piekary Slaskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
16 Firla Arkadiusz Cieszyn II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
17 Religa Kinga Tychy II Nocna ZaDyszka opłacono
18 Korus Piotr Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
19 Wegner Agnieszka Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś opłacono on-line
20 Łuczyńska Kinga Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
21 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
22 Skoczylas Piotr Chorzów II Nocna ZaDyszka Endurance Team opłacono on-line
23 Płatek Dawid Siemianowice Śląskie II Nocna ZaDyszka Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
24 Płatek Paulina Siemianowice Śląskie II Nocna ZaDyszka Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
25 Miodek Daniel Świerklaniec II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
26 Skorupa Adam Zabrze II Nocna ZaDyszka Miraz Race Team opłacono on-line
27 Pytel Arkadiusz Pytel Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka BVB_09 opłacono on-line
28 Fundament Artur krasieniec stary II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
29 Sypek Grzegorz Sosnowiec II Nocna ZaDyszka Fitbull Team opłacono on-line
30 Sularz Agnieszka Siewierz II Nocna ZaDyszka FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
31 PlATEN JERRY BYTOM II Nocna ZaDyszka PL@10 opłacono on-line
32 Mencel Adrian Katowice II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
33 Michalak Sandra SOSNOWIEC II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
34 Kocur Mateusz Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Silesian Fight Gym opłacono on-line
35 Szramka Przemysław Gliwice II Nocna ZaDyszka 34drop opłacono
36 Wojdyło Konrad Rybnik II Nocna ZaDyszka 34drop opłacono
37 Czech Grzegorz Poręba Wielka II Nocna ZaDyszka 34drop opłacono
38 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Lecymy Durś opłacono on-line
39 Haufa Dariusz katowice II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
40 Łuszcz Andrzej Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
41 Kimak Igor Podzamcze II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
42 Przybylski Tomasz Witaszyce II Nocna ZaDyszka KS Sprinterzy.com Kraków opłacono on-line
43 Bąk Sławomir Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
44 Janas Mariusz Tarnowskie Góry II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
45 Sterczewski Marcin Pyskowice II Nocna ZaDyszka #ZAKWAS TEAM
46 Opiołka Mariusz Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
47 Kręcichwost Kamil Bielsko-Biała II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
48 Owczarek Tomasz BEŁCHATÓW II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
49 Michlik Katarzyna Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
50 Michlik Paulina Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
51 Ludwig Patrycja Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
52 Andruszkiewicz Andrzej Rybnik II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
53 Palka Zbigniew Ruda Śląska II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
54 Kwiatkowska Anna Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
55 Tuszyński Mateusz Siemianowice Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono
56 Musil Aleksandra Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
57 Sowa Jarosław Będzin II Nocna ZaDyszka niezrzeszony opłacono on-line
58 Zygmański Piotr Gliwice II Nocna ZaDyszka opłacono
59 Kita Iwona Bielsko-Biała II Nocna ZaDyszka
60 kutek dawid zabrze II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
61 Dimiccoli Roberto Raciborz II Nocna ZaDyszka Eko.okna runners opłacono on-line
62 Machura Akadiusz Wola Jedlińska II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
63 Rębisz Judyta Katowice II Nocna ZaDyszka TL Pogoń Ruda Śląska opłacono on-line
64 Czech Michał Siemianowice śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono
65 Harwig Michał RADZIONKÓW II Nocna ZaDyszka CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
66 Olszewski Jakub Poczesna II Nocna ZaDyszka Mafia Team Lubliniec opłacono on-line
67 Adamczyk Marek Radzionków II Nocna ZaDyszka CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
68 Adamczyk Anna Radzionków II Nocna ZaDyszka CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
69 Kalaga Karol Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka
70 Błaszczuk Dawid Bytom II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
71 Jabłoński Tomasz Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
72 Barański Adrian Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
73 Kurcius Grzegorz Rybnik II Nocna ZaDyszka Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
74 Michno Paulina Sosnowiec II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
75 Dudek Piotr Ostrężnica II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
76 Gajda Agnieszka Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
77 Gajda Anna Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
78 Tiebler Agnieszka Radzionków II Nocna ZaDyszka CIDRY LOTAJOM
79 Markusik Tomasz Radzionków II Nocna ZaDyszka Cidry Lotajom opłacono on-line
80 Tomczyk Karol Radzionków II Nocna ZaDyszka CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
81 Szeremeta Grzegorz Radzionków II Nocna ZaDyszka Cidry Lotajom opłacono on-line
82 Pułkownik Maciej Częstochowa II Nocna ZaDyszka Jest Lepiej Run Team opłacono on-line
83 Grzelak Danuta Wrocław II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
84 Ficek Hanna Jejkowice II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
85 Barański Adam Radlin II Nocna ZaDyszka Radlinioki w biegu opłacono on-line
86 Morawska Julia Mysłowice II Nocna ZaDyszka UKS Chromik Mysłowice
87 Kochel Wojciech Mikołeska II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
88 Kochel Jan Mikołeska II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
89 Kochel Jacek Zabrze II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
90 Mrowiec Damian Wojkowice II Nocna ZaDyszka MOSIR TKKF SATURNA CZELADŹ opłacono on-line
91 Kokot Sylwia Chorzów II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
92 Michlowicz Barbara Bytom II Nocna ZaDyszka Żbiki Amatory opłacono on-line
93 Smuda Krzysztof Tychy II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
94 Mańka Mirosław Wojkowice II Nocna ZaDyszka Team Dziadek i Wnuczka opłacono on-line
95 Cieślar Marta Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
96 Bulak Witold Chorzów II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
97 Podora Monika Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka Hajime opłacono on-line
98 Franielczyk Michał Piekary Śląskie II Nocna ZaDyszka opłacono on-line
99 Wojtyła Barbara Pogórze II Nocna ZaDyszka AZS AWF Katowice opłacono
100 Bachanek Adam Warszawa II Nocna ZaDyszka opłacono on-line


Wyświetleń: 26160

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ