Wieczorny Mityng Lekkoatletyczny - Kaszebe Athletic Cup
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kamińska Wiktoria Gdynia Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 1 seria Active flow
2 Pionk Tadeusz 2 Rumia SZTAFETA 4x400m MIXT (2 serie) opłacono
3 Kryszewska Agata Kartuzy Dziewczynki 7-8 lat 300m (1 seria) AMS Kartuzy
4 Stark Aleksandra Kartuzy Dziewczynki 9-10 lat 400m (1 seria) AMS Kartuzy
5 Smolarczyk Jeremi Dzierżążno Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 2 seria AMS Kartuzy
6 Szwabe Nel Kartuzy Dziewczynki 7-8 lat 300m (1 seria) AMS Kartuzy
7 Smolarczyk Bruno Kartuzy Chłopcy 7-8 lat 300m (1 seria) AMS Kartuzy limit osiągnięty
8 Główczewski Grzegorz Tczew 5000m - MIXT (1 seria) Biegający Tczew opłacono
9 Stencel Kryspin 2 Somonino SZTAFETA 4x400m MIXT (2 serie) Świat Płytek u Kryspina opłacono
10 Garska Joanna Bytów 1000m - kobiety (1 seria) Świat Płytek u Kryspina opłacono
11 Solak Halina Bytów 1000m - kobiety (1 seria) Świat Płytek u Kryspina opłacono
12 Mikołajczyk Tomasz Bytów 5000m - MIXT (1 seria) Świat Płytek u Kryspina opłacono
13 Okrój Ziemowit Kartuzy Dzieci 3-4 lata 200m MIXT - 2 seria
14 Firla Bolesław Kiełpino k. Kartuz 400m - MIXT (3 serie) opłacono
15 Stencel 2 Grzegorz Somonino 3000m - MIXT (1 seria) Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
16 Dwobusz Sebastian Kartuzy 1000m - mężczyźni (3 serie) Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
17 Stencel Grzegorz Somonino SZTAFETA 4x400m MIXT (2 serie) Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
18 Czoska Kevin Przodkowo Chłopcy 13-14 lat 600m (1 seria)
19 Meyer Antonina Kartuzy Dzieci 3-4 lata 200m MIXT - 1 seria AMS Kartuzy
20 Łada Nikodem Kościerzyna Chłopcy 13-14 lat 600m (1 seria)
21 Górlikowska Agata Przodkowo Dziewczynki 11-12 lat 400m (1 seria) AMS Grzybno
22 Górlikowska Amelia AMS Grzybno Dziewczynki 7-8 lat 300m (1 seria) AMS Grzybno
23 Goleniewska Kinga Somonino 400m - MIXT (3 serie) opłacono on-line
24 Olech Aleksandra Gdynia 1000m - kobiety (1 seria) opłacono on-line
25 Kaminska-Olczak Marta Gdansk 3000m - MIXT (1 seria) opłacono on-line
26 Olczak Julian Gdansk Chłopcy 9-10 lat 400m (1 seria)
27 Jabłoński Łukasz Kartuzy 400m - MIXT (3 serie) opłacono on-line
28 Olczak Pola Gdansk Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 2 seria
29 Cybula Jan Chmielno Chłopcy 7-8 lat 300m (1 seria) AMS Chmielno limit osiągnięty
30 Kreft Maja Kartuzy Dziewczynki 9-10 lat 400m (1 seria)
31 Pochranowicz Aleksandra Gdańsk 1000m - kobiety (1 seria) MKL Szczecinek opłacono on-line
32 Klasa Michał Mściszewice SZTAFETA 4x400m MIXT (2 serie) Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
33 Marszewska Maja Hopowo Dziewczynki 13-14 lat 600m (1 seria) Akademia Biegowa Kartuzy
34 Onoszko Emilia Kożyczkowo 1000m - kobiety (1 seria) opłacono on-line
35 Cichy Marcin Gdańsk 1000m - mężczyźni (3 serie) SP47 opłacono on-line
36 Ignaciuk Antonina Żukowo Dzieci 3-4 lata 200m MIXT - 2 seria Żukowo
37 Ignaciuk Amelia Żukowo Dziewczynki 7-8 lat 300m (1 seria) Żukowo
38 Szczęsny Marcin Gdańsk 1000m - mężczyźni (3 serie) Akademia Biegowa Kartuzy
39 Cyrzan Mateusz Cyrzan Somonino 5000m - MIXT (1 seria) Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
40 Cyrzan Arkadiusz Przyjaźń Chłopcy 11-12 lat 400m (1 seria)
41 Miłoś Lila Gdynia Dzieci 3-4 lata 200m MIXT - 1 seria Gorillas OCR
42 Miłoś Michał Gdynia Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 2 seria Gorillas OCR
43 Miłoś Iza Gdynia Dziewczynki 9-10 lat 400m (1 seria) Gorillas OCR
44 Miłoś Karol Gdynia Chłopcy 9-10 lat 400m (1 seria) Gorillas OCR
45 Dera Mikołaj Dera Goręczyno Dzieci 3-4 lata 200m MIXT - 2 seria AMS Somonino
46 Kowalewski Franciszek Somonino Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 2 seria Somonino
47 Kowalewska Zuzanna Somonino Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 2 seria Somonino
48 Telesiński Natan Pruszcz Gdański Dzieci 3-4 lata 200m MIXT - 1 seria
49 Onoszko Wojciech 2 Kożyczkowo SZTAFETA 4x400m MIXT (2 serie) opłacono on-line
50 Onoszko Bartosz Kożyczkowo Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 2 seria
51 Onoszko Agnieszka Kożyczkowo Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 2 seria
52 Onoszko Wojciech Kożyczkowo 3000m - MIXT (1 seria) opłacono on-line
53 Pionk Tadeusz Rumia 5000m - MIXT (1 seria) Kontener Formy opłacono
54 Krawczyk Andrzej Wejherowo 5000m - MIXT (1 seria) Maja Team opłacono on-line
55 Dowbusz Gabriel Kartuzy Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 2 seria Kartuzy
56 Karolewski Eryk Wejherowo Chłopcy 11-12 lat 400m (1 seria) Kujawscy Runners
57 Klapka Marika Gdynia Dziewczynki 9-10 lat 400m (1 seria) Kujawscy Runners
58 Ossowski Mateusz GDYNIA 5000m - MIXT (1 seria) MLKS Nadwiślanin Chełmno
59 Pionk Rafał Miszewo 3000m - MIXT (1 seria) Kujawscy Runners opłacono on-line
60 Klapka Piotr Gdynia 1000m - mężczyźni (3 serie) Kujawscy Runners opłacono on-line
61 Zagajewski Jakub Pierwoszyno Chłopcy 13-14 lat 600m (1 seria) SP Mosty
62 Zagajewski Adam Pierwoszyno Chłopcy 11-12 lat 400m (1 seria) SP Mosty
63 Walkusz Iga Chmielno Dzieci 3-4 lata 200m MIXT - 1 seria I
64 Zagajewski Przemek Pierwoszyno 5000m - MIXT (1 seria) Kujawscy Runners opłacono on-line
65 Regliński Bartosz Kartuzy 400m - MIXT (3 serie) opłacono on-line
66 Reglińska Sara Kartuzy Dzieci 3-4 lata 200m MIXT - 1 seria AMS Kartuzy
67 Darsznik Dominik Kartuzy Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 1 seria AMS Kartuzy
68 Darsznik Zuzanna Kartuzy Dziewczynki 7-8 lat 300m (1 seria) AMS Kartuzy
69 Labuda Łukasz Ostrzyce Chłopcy 7-8 lat 300m (1 seria) KS STOLEM limit osiągnięty
70 Cichowska Joanna Ostróda 400m - MIXT (3 serie)
71 Lang Paweł Gdańsk 1000m - mężczyźni (3 serie) Kujawscy Runners opłacono on-line
72 Dymek Sebastian S Kościerzyna SZTAFETA 4x400m MIXT (2 serie) Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
73 Dymek Sebastian Kościerzyna 5000m - MIXT (1 seria) Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
74 Lewandowska Lena Sopot Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 1 seria
75 Lewandowski Miłosz Sopot Chłopcy 9-10 lat 400m (1 seria)
76 SALEWSKI JAN GDYNIA SZTAFETA 4x400m MIXT (2 serie) KUJAWCY RUNNERS II opłacono on-line
77 Półrola Robert Banino 3000m - MIXT (1 seria) Kujawscy Runners opłacono on-line
78 Półrola Leon Banino Chłopcy 7-8 lat 300m (1 seria) Kujawscy Runners limit osiągnięty
79 Lekner Igor Kartuzy Chłopcy 9-10 lat 400m (1 seria) AMS Kartuzy
80 Wit Kuba Gdynia Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 1 seria AMS
81 Mierzejewski Nikodem Starogard Gdański Dzieci 3-4 lata 200m MIXT - 1 seria
82 Wit Filip Gdynia Chłopcy 9-10 lat 400m (1 seria) LKS Zorza
83 Burdeńska Hanna Gdynia Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 1 seria
84 Mierzejewska Lena Starogard Gdański Dziewczynki 7-8 lat 300m (1 seria)
85 Burdeńska Alicja Gdynia Dziewczynki 9-10 lat 400m (1 seria) AMS
86 Zaborowski Mateusz Gołubie 3000m - MIXT (1 seria) Kujawscy Runners opłacono on-line
87 Sikorski Antoni Kartuzy Chłopcy 11-12 lat 400m (1 seria) AMS Kartuzy
88 Sikorski Ignacy Kartuzy Chłopcy 7-8 lat 300m (1 seria) AMS Kartuzy limit osiągnięty
89 Zarach Mikołaj Rekownica Chłopcy 7-8 lat 300m (1 seria) AQUA SPORT limit osiągnięty
90 Zarach Monika Rekownica Dziewczynki 9-10 lat 400m (1 seria) REMUS Kościerzyna
91 Zarach Michał Rekownica 5000m - MIXT (1 seria) AQUA SPORT opłacono on-line
92 Telesiński Wiktor Pruszcz Gdański Chłopcy 11-12 lat 400m (1 seria)
93 SALEWSKI JAN GDYNIA 1000m - mężczyźni (3 serie) KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono on-line
94 Gruchała Radosław Kościerzyna 3000m - MIXT (1 seria) Akademia biegowa Kościerzyna opłacono on-line
95 Ćwiklińska Aleksandra Zelgoszcz Dziewczynki 7-8 lat 300m (1 seria)
96 Czoska Anna Gdynia 5000m - MIXT (1 seria) JARBUD opłacono on-line
97 Czoska Filip Gdynia Dzieci 5-6 lat 200m MIXT - 1 seria Przedszkole Morska Przygoda Gdynia
98 Czoska Fabian Gdynia Chłopcy 9-10 lat 400m (1 seria) Szkoła Podstawowa w Pogórzu
99 Czoska Przemysław Gdynia 5000m - MIXT (1 seria) JARBUD opłacono on-line
100 Górniak Zuzanna Pogórze Dziewczynki 7-8 lat 300m (1 seria) JARBUD


Wyświetleń: 5339

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ