VII Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Gminy Łęczyce
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Topolińska Emilia Koronowo Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
2 Kusa Oliwia Bydgoszcz Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
3 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
4 Hypszer Piotr Jakub Bydgoszcz Polska Bieg dzieci UKS ZWOLEŃ-TEAM
5 Maszota Rozalia Strzebielino Polska Bieg dzieci
6 Topoliński Patryk Koronowo Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
7 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Polska Bieg dzieci
8 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Polska Bieg dzieci
9 Stachowska Alicja Koronowo Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
10 Stachowski Antoni Koronowo Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
11 Konkol Kaja Rybki Polska Bieg dzieci
12 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
13 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Polska Bieg dzieci
14 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
15 Sarzała Natalia Gostynin Polska Bieg dzieci UKS ZWOLEŃ-TEAM
16 Lademann Nina Strzebielino Osiedle Polska Bieg dzieci
17 Lademann Bartosz Strzebielino Osiedle Polska Bieg dzieci
18 Wroński Marcel Bydgoszcz Polska Bieg dzieci
19 Szelak Julia Pruszcz Gdański Polska Bieg dzieci
20 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański Polska Bieg dzieci
21 Pakulska Jagna Banino Polska Bieg dzieci
22 Pakulski Milosz Banino Polska Bieg dzieci
23 Sobiecka Kaja Gostynin Polska Bieg dzieci U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
24 Lademann Wiktoria Bolszewo Polska Bieg dzieci
25 Gonczarenko Milena Gniewowo Polska Bieg dzieci
26 Gonczarenko Karina Gniewowo Polska Bieg dzieci
27 KONKEL NIKODEM Łebcz Bieg dzieci
28 Kryszak Dorota Władysławowo Polska Bieg dzieci
29 Sikora Zuzanna Łowcze Polska Bieg dzieci
30 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska Bieg dzieci Giżycko
31 Olszewska Nadia Mirachowo Polska Bieg dzieci amator AMS KARTUZY
32 Olszewska NATASZA MirachowO Polska Bieg dzieci amator AMS KARTUZY
33 Grzelecka Zuzia Gostynin Polska Bieg dzieci U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
34 Kotzian Sonia Warszawa Polska Bieg dzieci
35 Wojciechowska Hanna Rozłazino Polska Bieg dzieci KS Rozłazino
36 Łukasiewicz Jakub Gdańsk Polska Bieg dzieci
37 Bazyluk Małgorzata Rokitnica Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
38 Piwkowska Nadia Mercedes Pruszcz Gdański Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
39 Gołkowska Karina Gdańsk Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
40 Gołkowska Laura Gdańsk Polska Bieg dzieci Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
41 Wanagos Alicia Rotmanka Polska Bieg dzieci
42 Sudnik Zuzanna Strzebielino Polska Bieg dzieci
43 Zaleska Anna Gdańsk Polska Bieg dzieci
44 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski Polska Bieg dzieci Brak
45 Wrońska Oliwia Bydgoszcz Polska Bieg dzieci
46 Sylwestrzak Pola Giżycko Polska Bieg dzieci Giżycko
47 Bindek Weronika Bydgoszcz Polska Bieg dzieci Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
48 Zdancewicz Paweł Warszawa Polska Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
49 Posadowski Kazimierz Posadowski Pasewalk Polska Bieg główny OBFST opłacono
50 Hypszer Piotr Bydgoszcz Polska Bieg główny UKS ZWOLEŃ-TEAM opłacono
51 Hypszer Amelia Bydgoszcz Polska Bieg główny UKS ZWOLEŃ-TEAM opłacono
52 Stachowska Monika Gdańsk Polska Bieg główny Kołami do góry opłacono
53 Kanjerski Jerzy Bydgoszcz Polska Bieg główny RollaSpeed Team Bydgoszcz opłacono
54 Słowik Arkadiusz Kruklanki Polska Bieg główny Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
55 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk Polska Bieg główny opłacono
56 Stankiewicz Anna Giżycko Polska Bieg główny Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
57 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Polska Bieg główny opłacono
58 Kacperek Eliza Gościeradz Polska Bieg główny Cortez sport
59 Brzeski Wiesław Słupsk Polska Bieg główny
60 Bania Zygmunt Przysiek Polska Bieg główny opłacono
61 Prondzińska Małgorzata Miastko Polska Bieg główny
62 Ziółkowski Julian Gdańsk Polska Bieg główny stowarzyszenie wrotkarskie opłacono
63 Matejek Dorota Elbląg Polska Bieg główny opłacono
64 Bindek Weronika Bydgoszcz Polska Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
65 Feliks Piotr Gorzów Śląski Polska Bieg główny plichwyścig opłacono
66 Śpica Dariusz Bydgoszcz Polska Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
67 Białoskórska Małgorzata Gdynia Polska Bieg główny 3City Roller Team opłacono
68 Kowalski Damian Gdańsk / Warszawa Polska Bieg główny opłacono
69 Jarkiewicz Marcin Warszawa Polska Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
70 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Polska Bieg główny opłacono
71 oszczyk grzegorz sobole Polska Bieg główny amator
72 borcz jacek gdansk Polska Bieg główny opłacono
73 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska Polska Bieg główny
74 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Polska Bieg główny
75 Konkel Mateusz Chałupy Polska Bieg główny opłacono
76 Lorkowski Jan Bydgoszcz Polska Bieg główny
77 Ogonowski Jacek Kórnik Polska Bieg główny plichwyścig opłacono
78 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska Bieg główny Giżycko opłacono
79 Strzałkowski Andrzej Płońsk Polska Bieg główny opłacono
80 Mazurek Sebastian Gdynia Polska Bieg główny Jabra Roller Team opłacono
81 Mazurek Wiesław Gdynia Polska Bieg główny Prolube Masters opłacono
82 kowalski jan Gdańsk Polska Bieg główny
83 Kotzian Daniel Warszawa Polska Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
84 Śliwiński Henryk Toruń Polska Bieg główny opłacono
85 Krasuska Anna ELBLĄG Polska Bieg główny KS ,,ORZEŁ" Elbląg opłacono
86 Browarczyk Wiesław Rybki Polska Bieg główny
87 Piłeczka Adam Piłeczka Warszawa Polska Bieg główny Legia Warszawa Masters
88 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Polska Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
89 Ciezki Pawel Krakow Polska Bieg główny PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
90 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna Polska Bieg główny nezrzeszony opłacono
91 Różański Wiktor Warszawa Polska Bieg główny Legia Warszawa Masters opłacono
92 Pawelec Mirosław Juszkowo Polska Bieg główny Jabra Roller Team opłacono
93 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Polska Bieg główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
94 Potrzebowski Paweł Bojano Polska Bieg główny
95 Frołowicz Tomasz Mezowo Polska Bieg główny opłacono
96 Kryszak Katarzyna Władysławowo Polska Bieg główny opłacono
97 hypszer Marek BYDGOSZCZ Polska Bieg główny
98 Stefaniak Wojciech Gdynia Polska Bieg główny opłacono
99 Paczuski Jarosław Warszawa Polska Bieg główny Legia Warszawa Masters
100 Sobczyński Bartosz Tczew Polska Bieg główny opłacono


Wyświetleń: 5893

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ