Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Pala-Skrzypczyk Danuta Złoty Potok Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
2 Sztanderska Agnieszka Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
3 Kasprzak Katarzyna Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
4 Kasprzak Bronisław Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
5 Miłak Piotr Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
6 Sośniak Ilona Częstochowa Polska Nordic Walking
7 Strzelczyk Kamil Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
8 Tomzik Filip Skowronów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
9 Tomzik Radosław Tomzik Skowronów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
10 Jasinski Jozef Czestochowa Polska Nordic Walking
11 Antoński Jan Czepurka Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
12 Mizgała Marta Piasek Polska Nordic Walking
13 MIZGAŁA Dawid Piasek Polska Nordic Walking
14 Paludkiewicz Piotr Czarny Las Polska Nordic Walking
15 Król Janusz Częstochowa Polska Nordic Walking JEST LEPIEJ
16 Kita Michalin Złoty Potok Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
17 Jagusiak Grzegorz Pabianice Polska Nordic Walking
18 TREŚCIŃSKA NICOLA BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
19 TREŚCIŃSKI LESZEK BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
20 TREŚCIŃSKA JUSTYNA BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
21 Treścińska Julia Bystrzanowice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
22 Teresińska Jolanta Czestochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
23 Bobrowski Mariusz Koniecpol Polska Nordic Walking
24 Trzepizur Maciej Częstochowa Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
25 Kownacki Leszek Słowik Polska Nordic Walking
26 Górecka Maja Lubliniec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
27 Karoń Kacper Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
28 Janocha Emilia Zaborce Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
29 Mendakiewicz Wojciech Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
30 Walczyk Wiktor Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
31 Walczyk Igor Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
32 Zych Lena Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
33 Zych Kinga Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
34 Mizgała Błażej Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
35 Machnikowski Borys Dąbrowno Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
36 Olczak Victor Lusławice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
37 Miedziński Jakub Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
38 Małka Irena Gliwice Polska Nordic Walking
39 Małka Marian Gliwice Polska Nordic Walking
40 Sztanderski Grzegorz Janów Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów
41 Stiller Daria Częstochowa Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów opłacono
42 STILLER KAROL Kusięta Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów opłacono
43 Ucieklak Jakub Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
44 Dors Grzegorz Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
45 Dors Łukasz Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
46 Bartczak Katarzyna Częstochowa Polska Nordic Walking
47 Bartczak Miroslaw Częstochowa Polska Nordic Walking
48 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Polska Nordic Walking
49 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Polska Nordic Walking
50 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Polska Nordic Walking
51 Chmielewski Rajmund Częstochowa Polska Nordic Walking
52 Kołek Natalia Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów opłacono
53 Kołek Adam Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów opłacono
54 Kołek Patryk Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów opłacono


Wyświetleń: 3542

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ