Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Mizgała Marta Piasek Polska Nordic Walking
2 Kownacki Leszek Słowik Polska Nordic Walking
3 Bobrowski Mariusz Koniecpol Polska Nordic Walking
4 Teresińska Jolanta Czestochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
5 TREŚCIŃSKI LESZEK BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
6 Jagusiak Grzegorz Pabianice Polska Nordic Walking
7 Król Janusz Częstochowa Polska Nordic Walking JEST LEPIEJ
8 Paludkiewicz Piotr Czarny Las Polska Nordic Walking
9 MIZGAŁA Dawid Piasek Polska Nordic Walking
10 Kołek Adam Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów opłacono
11 Jasinski Jozef Czestochowa Polska Nordic Walking
12 Tomzik Radosław Tomzik Skowronów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
13 Sośniak Ilona Częstochowa Polska Nordic Walking
14 Miłak Piotr Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
15 Kasprzak Bronisław Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
16 Kasprzak Katarzyna Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
17 Sztanderska Agnieszka Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
18 Pala-Skrzypczyk Danuta Złoty Potok Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
19 Bartczak Katarzyna Częstochowa Polska Nordic Walking
20 Stiller Daria Częstochowa Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów opłacono
21 STILLER KAROL Kusięta Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów opłacono
22 Sztanderski Grzegorz Janów Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów
23 Ucieklak Jakub Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
24 Dors Grzegorz Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
25 Małka Marian Gliwice Polska Nordic Walking
26 Małka Irena Gliwice Polska Nordic Walking
27 Dors Łukasz Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
28 Bartczak Miroslaw Częstochowa Polska Nordic Walking
29 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Polska Nordic Walking
30 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Polska Nordic Walking
31 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Polska Nordic Walking
32 Chmielewski Rajmund Częstochowa Polska Nordic Walking
33 Kołek Patryk Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów opłacono
34 TREŚCIŃSKA NICOLA BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
35 Antoński Jan Czepurka Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
36 Tomzik Filip Skowronów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
37 Strzelczyk Kamil Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
38 Kołek Natalia Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów opłacono
39 Kita Michalin Złoty Potok Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
40 Olczak Victor Lusławice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
41 TREŚCIŃSKA JUSTYNA BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
42 Treścińska Julia Bystrzanowice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
43 Trzepizur Maciej Częstochowa Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
44 Miedziński Jakub Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
45 Górecka Maja Lubliniec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
46 Karoń Kacper Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
47 Janocha Emilia Zaborce Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
48 Mendakiewicz Wojciech Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
49 Walczyk Wiktor Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
50 Walczyk Igor Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
51 Zych Lena Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
52 Zych Kinga Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
53 Mizgała Błażej Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
54 Machnikowski Borys Dąbrowno Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18


Wyświetleń: 5066

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ