Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Trzepizur Maciej Częstochowa Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
2 Zych Kinga Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
3 Zych Lena Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
4 Walczyk Igor Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
5 Walczyk Wiktor Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
6 Mendakiewicz Wojciech Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
7 Janocha Emilia Zaborce Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
8 Karoń Kacper Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
9 Górecka Maja Lubliniec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
10 Kownacki Leszek Słowik Polska Nordic Walking
11 Mizgała Błażej Siedlec Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
12 Bobrowski Mariusz Koniecpol Polska Nordic Walking
13 Jasinski Jozef Czestochowa Polska Nordic Walking
14 Antoński Jan Czepurka Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
15 Mizgała Marta Piasek Polska Nordic Walking
16 TREŚCIŃSKA NICOLA BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
17 Jagusiak Grzegorz Pabianice Polska Nordic Walking
18 MIZGAŁA Dawid Piasek Polska Nordic Walking
19 Paludkiewicz Piotr Czarny Las Polska Nordic Walking
20 Miłak Piotr Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
21 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Polska Nordic Walking
22 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Polska Nordic Walking
23 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Polska Nordic Walking
24 Bartczak Miroslaw Częstochowa Polska Nordic Walking
25 Chmielewski Rajmund Częstochowa Polska Nordic Walking
26 Bartczak Katarzyna Częstochowa Polska Nordic Walking
27 Kasprzak Katarzyna Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
28 Kasprzak Bronisław Wręczyca Wielka Polska Nordic Walking
29 Sośniak Ilona Częstochowa Polska Nordic Walking
30 Małka Marian Gliwice Polska Nordic Walking
31 Małka Irena Gliwice Polska Nordic Walking
32 Miedziński Jakub Pabianice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
33 Olczak Victor Lusławice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
34 Machnikowski Borys Dąbrowno Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18
35 Król Janusz Częstochowa Polska Nordic Walking JEST LEPIEJ
36 Kołek Patryk Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów opłacono
37 Sztanderska Agnieszka Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
38 Tomzik Radosław Tomzik Skowronów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
39 Strzelczyk Kamil Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
40 Tomzik Filip Skowronów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
41 Pala-Skrzypczyk Danuta Złoty Potok Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
42 Kita Michalin Złoty Potok Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
43 TREŚCIŃSKI LESZEK BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
44 TREŚCIŃSKA JUSTYNA BYSTRZANOWICE Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
45 Treścińska Julia Bystrzanowice Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów
46 Sztanderski Grzegorz Janów Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów
47 Stiller Daria Częstochowa Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów opłacono
48 STILLER KAROL Kusięta Polska Nordic Walking KABEX Podkowa Janów opłacono
49 Ucieklak Jakub Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
50 Dors Grzegorz Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
51 Dors Łukasz Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów
52 Kołek Natalia Janów Polska Nordic Walking - młodzież do lat 18 Kabex Podkowa Janów opłacono
53 Kołek Adam Janów Polska Nordic Walking Kabex Podkowa Janów opłacono
54 Teresińska Jolanta Czestochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Częstochowa


Wyświetleń: 5057

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ