Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamietz Marek Krasiejow Bieg 10km Team Ozimek opłacono
2 Adamski Sebastian Katowice Bieg 5 km opłacono
3 Antończyk Adam Jastrzebie Zdroj Bieg 5 km TEAM DKMS opłacono
4 Ałaszewska Agnieszka Katowice Marsz NW 5 km opłacono
5 Bąk Jerzy Katowice Marsz NW 5 km STADION ŚLĄSKI opłacono
6 Baluch Daniel Katowice Bieg 5 km opłacono
7 Baron Zuzanna Piekary Śląskie Bieg 10km opłacono
8 Białas Andrzej Bytom Bieg 5 km opłacono
9 Białas Anna Bytom Marsz NW 5 km opłacono
10 Bizuga Magda Katowice Bieg 10km BDB Team opłacono
11 Bober Wojciech Rogów Bieg 5 km
12 Boczar Dominika Katowice Marsz NW 5 km opłacono
13 Bojanowski Błażej Katowice Bieg 10km opłacono
14 Bożek Sebastian Katowice Bieg 10km opłacono
15 Bryłka Radosław Katowice Bieg 5 km #OnkologiaNaCeglanej opłacono
16 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg 5 km opłacono
17 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5 km opłacono
18 Błaszczyk - Pyć Weronika Warszawa Bieg 5 km Fundacja Rakiety opłacono
19 Cała Katarzyna Katowice Bieg 5 km opłacono
20 Chatys-Kosowska Beata Katowice Marsz NW 5 km Mama w Centrum UCK SUM opłacono
21 Chłap Elżbieta Katowice Bieg 10km
22 Cieśla Urszula Katowice Marsz NW 5 km Truchtacz Mysłowice opłacono
23 Cizio Danuta Sosnowiec Marsz NW 5 km Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek "Życie"
24 Czechowska Dorota Dąbrowa Górnicza Marsz NW 5 km UCK KATOWICE opłacono
25 Dąbrowska Magdalena Katowice Bieg 5 km opłacono
26 Dąbrowski Filip Katowice Bieg 5 km Mama w Centrum UCK SUM opłacono
27 Daszczyński Piotr Daszczyński Katowice Bieg 10km
28 Derus Jakub Katowice Bieg 10km opłacono
29 Duda Anna Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
30 Dziąbor Andrzej Będzin Bieg 10km #byledomety
31 Dziembała Agnieszka Katowice Bieg 5 km opłacono
32 Fedorowska-Gawryś Magdalena Wysoka Bieg 5 km WDB SA opłacono
33 Feliks Andrzej Katowice Marsz NW 5 km opłacono
34 Florek Monika Katowice Bieg 5 km #OnkologiaNaCeglanej opłacono
35 Frąk Adam Frąk Schodnia Bieg 10km Team Ozimek
36 Frąk Sławomir Ozimek Bieg 10km Team Ozimek opłacono
37 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg 5 km opłacono
38 Gabor Robert Chorzów Bieg 5 km opłacono
39 Gazda Dorota Katowice Marsz NW 5 km STADION ŚLĄSKI opłacono
40 Gorgoń Ewa Sosnowiec Bieg 10km #OnkologiaNaCeglanej opłacono
41 Górka Grzegorz Bytom Bieg 5 km opłacono
42 Górnik Jerzy katowice Marsz NW 5 km Katowice 49 opłacono
43 Gosiewska Iwona Katowice Marsz NW 5 km UCK KATOWICE opłacono
44 Gosiewski Oskar Katowice Bieg 10km UCK KATOWICE opłacono
45 Góźdź Ewa Łaziska Górne Bieg 5 km AMCSS Team
46 Grabara Adam Katowice Bieg 10km opłacono
47 Gromadzka Paulina Wrocław Bieg 5 km WDB SA opłacono
48 gruszka marian Mysłowice Bieg 10km Mors Hubertus Mysłowice opłacono
49 Guzy Justyna Katowice Bieg 10km opłacono
50 Głąb Justyna Katowice Bieg 10km
51 Heba Agnieszka Katowice Marsz NW 5 km opłacono
52 HEFEMAN EWA KATOWICE Marsz NW 5 km opłacono
53 Hoła Emilia Sosnowiec Marsz NW 5 km Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek
54 Jachimowska Marta Chorzów Bieg 10km opłacono
55 JACKOWIAK NATALIA WYSOKA Bieg 5 km WDB SA opłacono
56 Jarczewska Renata Goleniów Marsz NW 5 km opłacono
57 Jarosińska Aneta Wysoka Bieg 5 km WDB SA opłacono
58 Jaworska Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km Urbańczyk Dziadu Team opłacono
59 Jałowiecka Izabela Katowice Bieg 5 km Furelle opłacono
60 Jałowiecka Krystyna Sosnowiec Marsz NW 5 km Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek
61 JÓZEF Edward KATOWICE Marsz NW 5 km opłacono
62 Kądziela Jan Knurów Bieg 10km opłacono
63 Kamiński Dawid Katowice Bieg 5 km
64 Kapica Rafał Katowice Bieg 5 km 4 LO "Maczek Katowice opłacono
65 Kapuścińska Maria Sosnowiec Marsz NW 5 km Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek opłacono
66 Kasjaniuk Izabela Mikołów Marsz NW 5 km opłacono
67 Kasperczyk Joanna Siemianowice Śląskie Marsz NW 5 km opłacono
68 Kasprzak Martyna Chorzów Bieg 10km Green Belt Runner Team opłacono
69 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Marsz NW 5 km opłacono
70 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz NW 5 km
71 Klepek Aleksander Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
72 Kliber Michał Katowice Bieg 10km opłacono
73 Kopeć-Brudek Magdalena Gliwice Bieg 5 km opłacono
74 Kopiczko Łukasz Rybnik Bieg 10km
75 Kowalik Marcin Warszawa Bieg 10km WDB SA opłacono
76 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marsz NW 5 km MALINOWE GWIAZDY opłacono
77 Krawiec Agnieszka Zabrze Bieg 10km opłacono
78 KROCHMAL DAMIAN SOSNOWIEC Bieg 5 km opłacono
79 Krukowska Monika Sosnowiec Bieg 5 km
80 Krupa Jadwiga Sosnowiec Marsz NW 5 km Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek opłacono
81 Krzyżanowski Stanisław Jastrzębie-Zdrój Marsz NW 5 km The Proseccos
82 Kucharski Damian Częstochowa Bieg 10km Zabiegani Częstochowa opłacono
83 Kucharski Krystian Siemianowice Sląskie Bieg 10km opłacono
84 Kuczaj Agnieszka Gliwice Bieg 10km opłacono
85 Kudyniuk Marcin Katowice Bieg 5 km opłacono
86 Kunka Magdalena Chorzów Bieg 5 km opłacono
87 Kunka Sonia Chorzów Bieg 5 km opłacono
88 Kurcoń Przemek Lędziny Bieg 10km
89 Lada Diana Lada Myszków Bieg 5 km opłacono
90 Limanówka Łukasz Czeladź Bieg 10km opłacono
91 Lipka Marcin Giebło Bieg 5 km opłacono
92 Maciejowski Wiesław OLKUSZ Bieg 5 km
93 Madera Dawid Katowice Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking opłacono
94 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
95 Majcher Marcin Majcher Katowice Bieg 10km opłacono
96 Malotta Konrad Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
97 Marciniak Mirosław Ozimek Bieg 10km Team Ozimek opłacono
98 Marciniszyn Magdalena Jaworzno Bieg 5 km
99 Marczak Tomasz Aleksandria I Marsz NW 5 km
100 Melich Roksana Chorzów Bieg 5 km opłacono


Wyświetleń: 9442

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ