BIEG ORAZ MARSZ NW WAŁAMI VON PLAUENA
Bieg 6km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dworak Maja Starogard Gdański Bieg 6km Samrun Stg opłacono
2 Górski Marcin Górski Tczew Bieg 6km Lotos Running Team opłacono
3 Sadowska-Choeążak Aneta Unisław Bieg 6km opłacono
4 Nierzwicki Kamil Starogard Gdański Bieg 6km Samrun Stg opłacono
5 Nierzwicki Filip Góra Bieg 6km Samrun Stg opłacono
6 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW Bieg 6km opłacono
7 Nierzwicki Michał Góra Bieg 6km Samrun Stg opłacono
8 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański Bieg 6km Samrun Stg opłacono
9 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Bieg 6km Samrun Stg opłacono
10 Błaszczykiewicz Łukasz Malbork Bieg 6km opłacono
11 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 6km VALDANO TEAM opłacono
12 Gdaniec Konrad Starogard Gdański Bieg 6km opłacono
13 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Bieg 6km #nessitimeElblag
14 Suszyński Michał Malbork Bieg 6km opłacono
15 Chabowski Tomasz sztum Bieg 6km Sztum Biega opłacono
16 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg 6km opłacono
17 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 6km Maratończyk Wielki Klincz
18 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg 6km opłacono
19 Turowicz Krzysztof KWIDZYN Bieg 6km opłacono
20 Balmas Piotr Kwidzyn Bieg 6km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
21 Grynis Paweł Elbląg Bieg 6km SP 14 Elbląg opłacono
22 Caban Krzysztof Elbląg Bieg 6km Zaczynam Truchtać opłacono
23 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 6km
24 Rudzki Adam Sztum Bieg 6km opłacono
25 Lasota Aleksandra Wielkie Walichnowy Bieg 6km
26 Łokucijewski Patryk Gdańsk Bieg 6km Babillonia Babieniec opłacono
27 Matyszewski Jarosław Gdańsk Bieg 6km opłacono
28 Hinc Aldona Gdańsk Bieg 6km Żarta Wataha opłacono
29 GUZ Robert Tczew Bieg 6km opłacono
30 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg 6km opłacono
31 Plackowska Kamila Malbork Bieg 6km opłacono
32 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg 6km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono
33 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 6km Nowy Staw Biega opłacono
34 Wicińska Magdalena Kutno Bieg 6km opłacono
35 Orzechowska Agnieszka Orzechowska Tczew Bieg 6km opłacono
36 Gadacz Jacek Sadlinki Bieg 6km opłacono
37 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg 6km Runpassion.pl TEAM opłacono
38 Lang Paweł GDAŃSK Bieg 6km Kujawscy Runners opłacono
39 JERZYK ROBERT KANICZKI Bieg 6km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
40 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 6km First Malbork Team opłacono
41 Kozłowski Patryk Malbork Bieg 6km opłacono
42 Bombas Jacek Grudziądz Bieg 6km opłacono
43 Kozłowska Aleksandra Malbork Bieg 6km opłacono
44 Książek Patrycja Maja Elbląg Bieg 6km Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
45 Krupieńska Ewa Elbląg Bieg 6km Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
46 Pawłowska Beata Elbląg Bieg 6km Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
47 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg 6km Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
48 Tołkacz Marta Malbork Bieg 6km RTS
49 Skorek arkadiusz Kończewice Bieg 6km MiłoRUN opłacono
50 Bzdręga Malwina Elbląg Bieg 6km opłacono
51 Herzberg Przemysław Toruń Bieg 6km ProAmators opłacono
52 Motylski Stanisław Gdynia Bieg 6km Flex Runners opłacono
53 Osiński Ryszard Malbork Bieg 6km Biegowa Rodzinka
54 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg 6km opłacono
55 Stefańczyk Teresa Aleksandrów Łódzki Bieg 6km
56 Hinc Stanisław Kowale Bieg 6km Żarta Watacha opłacono
57 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Bieg 6km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
58 Klasa Michał Mściszewice Bieg 6km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
59 Lewańczyk Marcin Stężyca Bieg 6km Metrożercy opłacono
60 Koszykowski Mirek Gronowo Elbląskie Bieg 6km Runbasador opłacono
61 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 6km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono
62 Pokojski Andrzej Braniewo Bieg 6km HDK PCK "KROPELKA" opłacono
63 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg 6km opłacono
64 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg 6km TRI Starogard Gdański/ Ks Sokół Zblewo
65 Nowicka Agnieszka Malbork Bieg 6km
66 Sidorowicz Anna Stogi Bieg 6km opłacono
67 Gładysz Edyta Świecie Bieg 6km Gładziorki opłacono
68 GŁADYSZ KRZYSZTOF ŚWIECIE Bieg 6km Gładziorki opłacono
69 Szczepanowska Agnieszka Szczepanowska Sadlinki Bieg 6km opłacono
70 Brodzik Martyna Malbork Bieg 6km opłacono
71 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg 6km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
72 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański Bieg 6km DAMA
73 Prokop Anna Elbląg Bieg 6km PROKOPKI opłacono
74 Prokop Mariusz ELBLĄG Bieg 6km PROKOPKI opłacono
75 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg 6km opłacono
76 Janczuk Piotr Elbląg Bieg 6km Bridge 4 opłacono
77 Zdanowicz Paweł Elbląg Bieg 6km Biegam bo lubię opłacono
78 Dordzik Małgorzata Elbląg Bieg 6km opłacono
79 Laskowska Edyta Elbląg Bieg 6km opłacono
80 Potuczko Marcin Prabuty Bieg 6km
81 Pilski Andrzej Frombork Bieg 6km Barefoot Runners Society opłacono
82 Karczewski Andrzej Sztutowo Bieg 6km opłacono
83 kesz-karczewska magdalena sztutowo Bieg 6km opłacono
84 Wolski Kamil Gdynia Bieg 6km opłacono
85 Trupinda Janusz Pruszcz Gdański Bieg 6km Muzeum Zamkowe w Malborku opłacono
86 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 6km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
87 Baran Seweryn Gołczewo Bieg 6km Świat Płytek u Kryspina opłacono
88 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg 6km opłacono
89 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg 6km opłacono
90 Maciejewski Paweł Tczew Bieg 6km FLEX RUNNERS opłacono
91 NEUMANN SEBASTIAN MALBORK Bieg 6km
92 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 6km drużyna szpiku opłacono
93 Sulawiak Anna Tczew Bieg 6km FLEX RUNNERS opłacono
94 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg 6km Atlas Running Team opłacono
95 Wojanowska Maryla Grudziądz Bieg 6km Biegam bo lubię opłacono
96 Wojanowski Zbigniew Grudziądz Bieg 6km Biegam bo lubię opłacono
97 Krawczak Anna Czersk Bieg 6km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
98 Nieżurawska Robert Czersk Bieg 6km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
99 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 6km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
100 Fierek Leszek Czersk Bieg 6km Aktywni Borowiacy Czersk


Wyświetleń: 7618

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ