BIEG ORAZ MARSZ NW PN.”ROZEJM W ALTMARKU”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking morsik weteran opłacono
2 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg GRUPA MALBORK opłacono
3 Milas Mariusz Susz Bieg Rozbiegany Susz opłacono
4 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Nordic Walking opłacono
5 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg opłacono
6 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
7 sojka zbigniew malbork Bieg MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono
8 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
9 Stankiewicz Piotr Elbląg Bieg #BKKSE
10 Garska Joanna Bytów Bieg Świat Płytek u Kryspina
11 Solak Halina Bytów Bieg Świat Płytek u Kryspina
12 Garski Kryspin Bytów Bieg Świat Płytek u Kryspina
13 Garska Joanna Bytów Bieg Świat Płytek u Kryspina
14 Kurdubski Daniel Warząchewka Polska Nordic Walking WKB Maratończyk Włocławek opłacono
15 Giembicki Jan Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
16 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg opłacono
17 Lulińska Bożena Susz Bieg Rozbiegany Susz opłacono
18 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg VALDANO TEAM opłacono
19 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
20 Lubińska Milena Brodnica Nordic Walking opłacono
21 Sieniek Krzysztof Licze Bieg opłacono
22 Rudzki Adam Sztum Bieg opłacono
23 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN opłacono
24 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg KWIDZYN BIEGA opłacono
25 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Nordic Walking KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono
26 Halik- Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
27 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
28 Ananiew Agnieszka Malbork Nordic Walking opłacono
29 Kołecki Michał Iława Bieg MiSiEk Runner / #Iławskie_Dziki opłacono
30 Furmanek Mariusz Busko-Zdrój Bieg Szybka Grupa Bukovina
31 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg opłacono
32 Jaśtak Justyna Sztum Bieg opłacono
33 Paprocka Dorota Paprocka Sztum Bieg opłacono
34 Jarczewska Renata Goleniów Nordic Walking opłacono
35 Hinc Aldona Kowale Bieg Żarta Wataha opłacono
36 Hinc Stanisław Kowale Bieg Żarta Wataha opłacono
37 Zych Dawid Elbląg Bieg Spartanie Dzieciom opłacono
38 BANACH KRZYSZTOF Elbląg Bieg 16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana opłacono
39 Danielski Waldemar Sokołów Podlaski Nordic Walking runnerski.pl opłacono
40 Krawczyk Monika Malbork Nordic Walking opłacono
41 Chudziński Andrzej Elbląg Nordic Walking KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono
42 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
43 Szarko Maciej Elbląg Bieg BIEGAJ Z BARTKIEM
44 Maraszek Mirosław Susz Bieg Rozbiegany Susz opłacono
45 Maślana Elżbieta Gdańsk Nordic Walking opłacono
46 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
47 Karolewska Ktarzyna Torun Nordic Walking Pierniki Toruń opłacono
48 Lewandowska Agnieszka Starogard Gd Nordic Walking Speed Ladies opłacono
49 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg S...K...S... opłacono
50 Nowogrodzka Ewa Kwidzyn Bieg opłacono
51 Chabowski Tomasz sztum Bieg Sztum Biega opłacono
52 Kawski Bartłomiej Kisielice Bieg EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
53 Treć Leon Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
54 Gawin Rafał kościerzyna Bieg
55 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking
56 Pękała Wirtualnie Piotr Koszalin Bieg SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
57 Łukaszewicz Barbara Gdańsk Bieg MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
58 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk Bieg MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
59 Heland Jan Gdańsk Bieg opłacono
60 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg opłacono
61 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg drużyna szpiku opłacono
62 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking Team Deaf opłacono
63 Przyborkiewicz Gosia Toruń Nordic Walking Pierniki Toruń opłacono
64 Przyborkiewicz Kriss Toruń Nordic Walking Pierniki Toruń opłacono
65 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking opłacono
66 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg opłacono
67 Surdyka Piotr Kwidzyn Bieg opłacono
68 Szpalerska Mirosława SZTUM Nordic Walking opłacono
69 Suliński Darek Susz Bieg Susz opłacono
70 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg Elektromet Gmina Elblag opłacono
71 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
72 Wiśniewska Ewa Sadlinki Nordic Walking opłacono
73 Witt Grażyna Sopot Bieg MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
74 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg opłacono
75 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking Elite Team opłacono
76 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg opłacono
77 Koszykowski Mirek Gronowo Elbląskie Bieg Runbasador Gronowo Elb. opłacono
78 Stefańska Ksawery Darżyno Bieg opłacono
79 Stefańska wirtualny Agnieszka Darżyno Bieg opłacono
80 Stefańska wirtualny Eliza Darżyno Bieg opłacono
81 Koralewska Irena Sadlinki Bieg opłacono
82 Jurkiewicz Hubert Susz Bieg Rozbiegany Susz opłacono
83 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg Rozbiegany Susz opłacono
84 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg Rozbiegany Susz opłacono
85 Laskowski Jan Susz Bieg Rozbiegany Susz
86 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
87 Witt Henryk Sopot Bieg S...K...S... opłacono
88 gasior Wieslaw susz Bieg Rozbiegany Susz opłacono
89 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg Rozbiegany Susz
90 gąsior pawel susz Bieg Rozbiegany Susz opłacono
91 Janczuk Piotr Elbląg Bieg Bridge 4 opłacono
92 Cebula Bogdan Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
93 Bieliński Leszek Bydgoszcz Nordic Walking opłacono
94 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
95 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
96 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
97 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
98 Sypniewska- Kostiuk Justyna Gdynia Bieg Spartanie Dzieciom/ Ultra Way opłacono
99 Sypniewski Antoś Gdynia Bieg Spartanie Dzieciom/ Ultra Way opłacono
100 Sypniewska Hanna Gdynia Bieg Spartanie Dzieciom/ Ultra Way opłacono


Wyświetleń: 4605

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ