Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czacharowski Marek Tarczyn BIeg rodzinny 1500 m
2 Gnieciak Julia Tarczyn BIeg rodzinny 1500 m
3 Gnieciak Anna Tarczyn BIeg rodzinny 1500 m
4 Gnieciak Ewa Tarczyn BIeg rodzinny 1500 m
5 Gnieciak Dariusz Tarczyn BIeg rodzinny 1500 m
6 Paluch Agata Raszyn Bieg główny 5 km opłacono on-line
7 Strzębicki Jan Grójec Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m PSP nr 2 w Grójcu
8 Skowronski Paweł Grójec Bieg główny 5 km opłacono on-line
9 Ignotas Daniel Grójec Bieg główny 5 km opłacono on-line
10 Kurcińska Zofia Miechowice Bieg dzieci 12-13 lat - 500 m PSP nr 2 w Mogielnicy
11 Kurcińska Zuzanna Miechowice Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m PSP nr 2 w Mogielnicy
12 Kurcińska Maja Miechowice Bieg dzieci 14-15 lat - 500 m PSP nr 2 w Mogielnicy
13 ORZECHOWSKA KLAUDIA GRÓJEC Bieg główny 5 km opłacono on-line
14 Rykowski Krzysztof Lesznowola Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m Publiczne Przedszkole w Lesznowoli
15 Maciejewski Jan Grójec Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m Przedszkole nr 1 w Grójcu
16 Maciejewska Julia Grójec Bieg dzieci 12-13 lat - 500 m PSP nr 1 w Grójcu
17 Głąbikowska Teresa Dylew Bieg główny 5 km opłacono on-line
18 Senator Tomasz Mogielnica Bieg główny 5 km opłacono on-line
19 Ukleja Michalina Grójec Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
20 Fijałkowski Franciszek Grójec Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m PSP nr 2 w Grójcu
21 Skrzydłowski Jan Nowe Miasto nad Pilicą Bieg główny 5 km opłacono on-line
22 PELCHEN TOMASZ PELCHEN GRÓJEC Bieg główny 5 km TEAMOCHAL opłacono on-line
23 Kieszek Nikodem Nowe Miasto nad Pilicą Bieg główny 5 km opłacono on-line
24 Żyłka Szymon Grójec Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m
25 Korzeniewski Grzegorz Grójec Bieg główny 5 km Grójeckie Spotkania Biegowe opłacono on-line
26 Kalinowski Maciej Wilczy Targ Bieg główny 5 km opłacono on-line
27 Sobczak Szymon Grójec Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m PSP nr 1 w Grójcu
28 Sobczak Maciej Grójec Bieg dzieci 12-13 lat - 500 m PSP nr 1 w Grójcu
29 Sobczak Zuzanna Grójec Bieg dzieci 14-15 lat - 500 m PSP nr 1 w Grójcu
30 Mikołajczyk Zofia Grójec Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m
31 Pelchen Lila Wola Krobowska Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m PSP nr 1 w Grójcu
32 Pelchen Blanka Wola Krobowska Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m PSP nr 1 w Grójcu
33 Michałowski Tomasz Jasieniec Bieg główny 5 km Inov-8 Team opłacono on-line
34 Lep Jakub Jasieniec Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m
35 Lep Bartosz Jasieniec Bieg dzieci 14-15 lat - 500 m
36 Michalski Robert Warszawa Bieg główny 5 km Zabiegany Wołomin opłacono on-line
37 Łukasik Oskar Grójec Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m Podstawowa w Grójcu
38 Łukasik Filip Grójec Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m Podstawowa w Grójcu
39 Krynicka Karolina Michałowice Bieg główny 5 km opłacono on-line
40 Paluch Konrad Raszyn Bieg główny 5 km opłacono on-line
41 Chojnacki Henio Grójec Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m
42 Chojnacki Staś Grójec Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m
43 Chojnacki Julek Grójec Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m
44 Kośka Paweł Warszawa Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m
45 Dawiczewski Mikołaj Grójec Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
46 Pszczoła Maja Maków Nowy Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m Maków Nowy
47 Pszczoła Dawid Maków Nowy Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m Maków Nowy
48 Gontarz Michal Warszawa BIeg rodzinny 1500 m
49 Gontarz Agata Warszawa Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m
50 Skoniecka Karolina Grójec Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m
51 Krajewska Hanna Grójec Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m PSP nr 1 w Grójcu
52 Czempiń Cezaryski Grójec Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m PSP nr 2 w Grójcu
53 Rożej Dariusz Broniszew Bieg główny 5 km
54 Czerwińska Natalia Rębowola Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m
55 Czerwińska Maja Rębowola Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m
56 Kapica Mikołaj Grójec Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m PSP nr 2 w Grójcu
57 Kapica Marcin Grójec Bieg dzieci 12-13 lat - 500 m PSP nr 2 w Grójcu
58 Świesiulski Mikołaj Grójec Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m
59 Świesiulska Amelia Grójec Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m
60 Świesiulska Milena Grójec Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m
61 Gaik Alan Grójec Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m
62 Kuśmirek Oliwia Grójec Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m
63 Gałka Marcel Grójec Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m Przedszkole nr 2 w Grójcu
64 Jaros Adrianna Warszawa Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m
65 Jaros Antonina Warszawa Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m
66 Jaros Natalia Grójec Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m
67 Jaros Jakub Grójec Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m Przedszkole nr 2 w Grójcu
68 Wykrota Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m
69 WYKROTA PIOTR OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m
70 Grochala Aleks Grójec Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m
71 MICHALIK WOJCIECH Warszawa Bieg główny 5 km KB Galeria opłacono on-line
72 Chmielowiec ANNA warszawa Bieg główny 5 km KB Galeria opłacono on-line
73 Gabler Ignacy GRÓJEC Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m FC MUNDIALITO
74 Gabler Dominik GRÓJEC Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m Szkoła Podstawowa nr 2 Grójec
75 Rosiak Jan Grójec Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m Szkoła Podstawowa nr 1 Grójec
76 Rosiak Gabriela Grójec Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m Przedszkole ZCNM Grójec
77 Raczyńska Kaja Grójec Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m Przedszkole Bajka
78 Raczyńska Kornelia Grójec Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
79 Butkiewicz Małgorzata Warszawa Bieg główny 5 km KB Galeria opłacono on-line
80 Siedlecki Zbigniew Grójec Bieg główny 5 km opłacono on-line
81 Kocięba Kasia Grójec Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m FC MUNDIALITO
82 Kocięba Janek Grójec Bieg dzieci 12-13 lat - 500 m FC MUNDIALITO
83 Kocięba Magdalena Warszawa BIeg rodzinny 1500 m FC MUNDIALITO
84 Kocięba Michał Grójec Bieg główny 5 km FC MUNDIALITO opłacono on-line
85 Dawiczewska Amelia Grójec Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m Przedszkole nr 4 w Grójcu
86 Dawiczewski Antoni Grójec Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m Szkoła Podstawowa nr 2 Grójec
87 Sarnowska Karolina Warszawa Bieg główny 5 km ProRunning Promotion opłacono on-line
88 JAROSZKIEWICZ WIKTOR Grójec Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m FC MUNDIALITO
89 JAROSZKIEWICZ IGNACY Grójec Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m Szkoła Podstawowa nr 1 Grójec
90 Centkowski Łukasz Lutkówka Bieg główny 5 km LKS Osuchów opłacono on-line
91 Pruszkowska ANNA Pabierowice Bieg dzieci 8-9 lat - 250 m
92 PRUSZKOWSKI ADAM GRÓJEC Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m Przedszkole nr2 w Grójcu
93 Olczak Oliwia Grójec Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu
94 Olczak Miłosz Grójec Bieg krasnali (dzieci do lat 5) - 100 m Przedszkole nr2 w Grójcu
95 Deska Aleksandra Grójec Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m Szkoła Podstawowa nr 1 Grójec
96 Deska Elżbieta Grójec Bieg główny 5 km CRiWWRE opłacono on-line
97 Rydzewski Michał Białobrzegi Bieg główny 5 km Bieganie to ściema opłacono on-line
98 Nowocien Michal Nowocien Białobrzegi Bieg główny 5 km opłacono on-line
99 Noremberg Michał Grójec Bieg dzieci 10-11 lat - 250 m Mazowsze Grójec
100 Paczewska Kalina Grójec Bieg dzieci 6-7 lat - 100 m Przedszkole nr 4 w Grójcu


Wyświetleń: 10162

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ