Z kijkami po zdrowie na Kaszubskiej Drodze
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Dzikie dziki
1 Nowak Mikołaj Bolszewo udział Dzikie dziki
2 Nowak Jarosław Bolszewo udział Dzikie dziki
3 Rytlewska Ilona Bolszewo udział Dzikie dziki
4 Nowak Julia Nowak Bolszewo udział Dzikie dziki
ESJA TEAM
5 Reseman Sylwia Żukowo udział ESJA TEAM
6 Idźkowski Adam Gdańsk udział ESJA TEAM
7 Manthey Marcin Gdańsk udział ESJA TEAM
8 Góral-Brygała Monika Gdańsk udział ESJA TEAM
9 Nowy Katarzyna Gdynia udział ESJA TEAM
10 Zientkiewicz Aga Banino udział ESJA TEAM
11 Szpilman Katarzyna Gdynia udział ESJA TEAM
ESJA Team
12 Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska Gdańsk udział ESJA Team
ElektroniczneZapisy.pl Team
13 Walczak Krzysztof Gdynia udział ElektroniczneZapisy.pl Team
Enzo Team Kołomański Rowery
14 DAWIDOWSKI ŁUKASZ GDYNIA udział Enzo Team Kołomański Rowery
Esja Team
15 Szpilman-Buja MARTA Gdynia udział Esja Team
Lęborskie Lwy
16 Sibik Beata Lębork udział Lęborskie Lwy
17 Sawa Lena Lębork udział Lęborskie Lwy
18 Bikowska Gabriela Lębork udział Lęborskie Lwy
19 Szymanowski Eugeniusz Lębork udział Lęborskie Lwy
20 Szymanowska Anna Lębork udział Lęborskie Lwy
Morsik Weteran
21 Filip Arkadiusz Gdynia udział Morsik Weteran
22 Wójcik Agata Gdynia udział Morsik Weteran
23 Filip Anna Gdynia udział Morsik Weteran
24 Wójcik Piotr Gdynia udział Morsik Weteran
Nessi Time Żukowo
25 Kutniewska Maria Żukowo udział Nessi Time Żukowo
26 Kopczyńska Irena Borkowo udział Nessi Time Żukowo
27 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo udział Nessi Time Żukowo
Trio
28 Stein Tomasz Jeleńska Huta udział Trio
29 Ruczyńska Joanna Bolszewo udział Trio
Trio
30 Stein Joanna Jeleńska Huta udział Trio
Tuptusie
31 Głowacki Szymon Luzino udział Tuptusie
32 Głowacka Michalina Luzino udział Tuptusie
33 Głowacki Bartosz Luzino udział Tuptusie
34 Głowacka Magdalena Luzino udział Tuptusie
WłóczyKije Gdynia
35 Woźniak Hanna Gdynia udział WłóczyKije Gdynia
36 Cempa Kamila Kielno udział WłóczyKije Gdynia
37 Cempa Wojciech Kielno udział WłóczyKije Gdynia
38 Deutschmann Katarzyna Gdynia udział WłóczyKije Gdynia
39 Sorn Łukasz Gdynia udział WłóczyKije Gdynia
40 Rejmak Marek Gdynia udział WłóczyKije Gdynia
41 Rzepczynska Anna Gdynia udział WłóczyKije Gdynia
42 Hebel Maria Gdynia udział WłóczyKije Gdynia
43 Żygenda Robert Gdynia udział WłóczyKije Gdynia
44 ŁĘCKI JAN GDYNIA udział WłóczyKije Gdynia
45 Żygenda Anna Gdynia udział WłóczyKije Gdynia
WłóczyKije Gdynia
46 Selib Izabela Gdynia udział WłóczyKije Gdynia
_BRAK NAZWY_
47 Hejmowski Luis Bożepole Wielkie udział
48 Hejmowski Wojciech Bożepole Wielkie udział
49 Wos-Hejmowska Agnieszka Bożepole Wielkie udział
50 Pankiewicz Bartosz Gowino udział
51 Płotek Dorota Gowino udział
52 Wyka Urszula Gdynia udział
53 Nikrant Agnieszka Wejherowo udział
54 Manthey Marcin Gdańsk udział
55 Nowak Maksymilian Bolszewo udział
56 Grobelniak Rafał ŻUKOWO udział
57 Danielewicz Piotr Gdynia udział
58 Danielewicz Andrzej Gdynia, Działki Leśne udział
59 Hebel Paulina Gdynia udział
60 Stranc Jacek Stranc Toruń udział
61 Paruszewska Agnieszka Reda udział
62 Nietupski Dariusz Gdynia udział
63 Zientkiewicz Witold Banino udział
64 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino udział
65 Wasilewska Daria Warzno udział


Wyświetleń: 1796

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ