Bieg Belfrów Wild Teacher
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kitowska Celina Kitowska Suchy Dąb Nordick walking/spacer 6 km Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich opłacono BM
2 Kalwajtys Anna Warszawa Bieg 6 km Szkoły Fundacji ADYS opłacono BM
3 Sztukin Tatiana Rewal Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
4 Szafrańska Katarzyna Krasiczyn Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
5 Jaszczuk Dagmara Klembów Nordick walking/spacer 6 km Szkoła Podstawowa im. POW w Ostrówku opłacono BM
6 Gołkowska Marta Goniądz Jazda rowerem 12 km S.P. im Sybiraków w Dolistowie Starym opłacono BM
7 Jaworska Anna Tomaszów Mazowiecki Bieg 6 km Szkoła Podstawowa 40.00 PLN
8 Szymura Marcin Stanowice Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower ZSP Chudów 80.00 PLN
9 Szafkowski Jacek Szafkowski Barlinek Kombatantów 1/8 Nordick walking/spacer 6 km Szkoła Podstawowa nr 4 w Barlinku opłacono BM
10 Trela Anita Nowe Miasto Lubawskie Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
11 Grzywacz Elżbieta Boleszyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
12 Mikiewicz Magdalena Świnoujście Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 1 w Świnoujściu 80.00 PLN
13 Kaczmarek Iwona Grodzisk Wielkopolski Jazda rowerem 12 km opłacono BM
14 Gulcz Katarzyna Banino Bieg 6 km SP BANINO 40.00 PLN
15 Czarnecka Karolina Włocławek Bieg 6 km opłacono BM
16 Rajewska Joanna Włocławek Bieg 6 km opłacono BM
17 Klein Izabela Łebunia Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Publiczna Szkoła podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu opłacono BM
18 Piątyszek Tomasz Grodzisk Wielkopolski Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower 80.00 PLN
19 Błoch Agnieszka Huta Dłutowska Bieg 6 km Groszkolandia opłacono BM
20 Kotowicz Bernadetta Kędzierzyn Koźle Bieg 6 km opłacono BM
21 Auguścik Łukasz Lubliniec Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków 80.00 PLN
22 Kiczek Anna JAROSŁAW Bieg 6 km opłacono BM
23 Mokrosińska Danuta Trąbki Wielkie Nordick walking/spacer 6 km klub Przedszkola im. J. Brzechwy w Trąbkach Wielkich opłacono BM
24 Wojtak Arkadiusz Kurzętnik Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
25 Wójcik Mateusz Dębica Bieg 6 km Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy 40.00 PLN
26 Woźniak Marta Wolanów Jazda rowerem 12 km Publiczna Szkoła podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Bierwcach opłacono BM
27 Frey Katarzyna Kraków Bieg 6 km SOSW nr 3 Kraków opłacono BM
28 Furmańska Klaudia Furmańska Pułtusk Bieg 6 km Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki opłacono BM
29 Chudy Henryk Sławsko Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower k s Olszewski i synowie opłacono BM
30 Pytlik Aleksandra Pytlik Siemianowice Śląskie Bieg 6 km Zespół Szkół COGITO w Siemianowicach śląskich opłacono BM
31 Boćko Katarzyna Kraków Bieg 6 km opłacono BM
32 Jakutowicz Andrzej Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP im. POW w Ostrówku opłacono BM
33 Kubiak Katarzyna Gniezno Bieg 6 km ZST Gniezno opłacono BM
34 Łukaszczyk-Skafiriak Dorota Łukaszczyk-Skafiriak Zielona Góra Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Sp 13 Zielona Góra opłacono BM
35 Weckwert Łukasz Ostrów Wielkopolski Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Ligocie 80.00 PLN
36 Szczypior Agnieszka Strzepcz Jazda rowerem 12 km opłacono BM
37 Fifer Anastazja Ujście Bieg 6 km Team Ujście opłacono BM
38 Kania Anna Katowice Bieg 6 km Miejskie przedszkole nr 72 Katowice opłacono BM
39 Królikowska Monika Grodzisk Mazowiecki Bieg 6 km SP5 Grodzisk Mazowiecki 40.00 PLN
40 MAJCHEREK EMILIA MAJCHEREK Turek Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Chlebowiaki opłacono BM
41 Plichcińska Małgorzata Warszawa Bieg 6 km opłacono BM
42 Gacioch Sylwester Kętrzyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower I LO Kętrzyn 80.00 PLN
43 Szewczyk Ewa Stary Toruń Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim opłacono BM
44 Pysz Paulina Lubsko Nordick walking/spacer 6 km Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku opłacono BM
45 Kocik Agnieszka Niemierzyce Bieg 6 km Szkoła Podstawowa w Gradowicach opłacono BM
46 Pawliczek Izabela Czerwionka-Leszczyny Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
47 Kostera Katarzyna Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" opłacono BM
48 Kowalczuk Agnieszka Kaczkowo Bieg 6 km opłacono BM
49 Miksa - Kondaszewska Ewelina Ozorków Bieg 6 km Szkoła Podstawowa im. św. Ignacego Loyoli w Łodzi opłacono BM
50 Piasecki Tomasz Legnica Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower I LO Legnica opłacono BM
51 Makuch Beata Jawor Nordick walking/spacer 6 km SP Paszowice opłacono BM
52 Molenda Barbara Sosnowiec Nordick walking/spacer 6 km Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Sosnowcu opłacono BM
53 Koryciński ks. Daniel Huta Komorowska Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej opłacono BM
54 Sarzyńska Halina Manasterz Nordick walking/spacer 6 km Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu opłacono BM
55 Kopeć Ewa Huta Komorowska Nordick walking/spacer 6 km PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej opłacono BM
56 Ławniczak Anna Oława Bieg 6 km Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie opłacono BM
57 Żurawski Krzysztof Kurzętnik Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
58 Kurzawa Wioletta Kurzawa Gdynia Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
59 Danyluk - Jabłońska Katarzyna Jarosław Nordick walking/spacer 6 km ZSEiO Jarosław opłacono BM
60 Ćwirko-Godycka Marta Malbork Bieg 6 km SOSW MALBORK 40.00 PLN
61 SUSZYŁO MARTA SIENIAWA Bieg 6 km 40.00 PLN
62 Gapiński Tomasz Łódź Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi opłacono BM
63 Kawucha Ewa Świecie Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
64 Litzau Aneta Władysławowo Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
65 Perzewska Monika Puck Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
66 Formella Aleksandra Łebcz Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
67 Bujak Patrycja Puck Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
68 Klawikowski Przemysław Wejherowo Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
69 Kulczyk Hanka Zielona Góra Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower IV LO w Zielonej Górze 80.00 PLN
70 ANTOSIK GRAŻYNA SŁAWSKO Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP im. Jana Kochanowskiego w Sławsku/ KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO opłacono BM
71 Kasperek Magdalena Zabrze Bieg 6 km Przedszkole nr 35 Zabrze opłacono BM
72 Gruszka Bartosz Gdańsk Bieg 6 km ZSP w Borkowie opłacono BM
73 Łogusz Natalia Lubsko Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower 80.00 PLN
74 Kopka Elżbieta Szczecin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych Szczecin opłacono BM
75 Frymus Anna Frymus Szczecin Jazda rowerem 12 km CMS Szczecin opłacono BM
76 Janusz Joanna Lubsko Nordick walking/spacer 6 km Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku opłacono BM
77 Ćwik Anna Lubsko Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
78 Androsiuk Barbara Hajnówka Bieg 6 km Hajnówka Biega 40.00 PLN
79 Witczak-Czapnik Anna Lubsko Nordick walking/spacer 6 km Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku opłacono BM
80 Suhak Marta Jawor Nordick walking/spacer 6 km SP Paszowice opłacono BM
81 Łukasiak Katarzyna Ulan Majorat Nordick walking/spacer 6 km Przedszkole Ulan 40.00 PLN
82 Wojciechowska Teresa Łowicz Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu opłacono BM
83 Dworzańska-Zapałowicz Maria Łódź Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi opłacono BM
84 Karpiusz Edyta Gdynia Nordick walking/spacer 6 km 40.00 PLN
85 Hada Marzena Hada Chrzanow Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Sp3 Chrzanów opłacono BM
86 Lewandowska Małgorzata Poznań Nordick walking/spacer 6 km Zespół Szkół Ekonomicznych im.Stanisława Staszica w Poznaniu opłacono BM
87 Kurzyńska Katarzyna Rogoźnik Bieg 6 km Atomówki 40.00 PLN
88 Dąbek Angelika Graniczna Wieś Nordick walking/spacer 6 km Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich opłacono BM
89 Rostkowska Natalia Warszawa Nordick walking/spacer 6 km 99 LO Herbert opłacono BM
90 Wiśniewska Paulina Łódź Bieg 6 km SPS nr 105 w Łodzi opłacono BM
91 Treter Agata Nagłowice Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
92 Szczepańska Joanna Szczepańska SZCZECINEK Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczecinku 40.00 PLN
93 Ogonowska Agnieszka BARTOSZYCE Jazda rowerem 12 km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono BM
94 Klein Aleksandra Lębork/Przeryte Jazda rowerem 12 km SP Przeryte opłacono BM
95 Styperek Sylwia Siemianowice Śląskie Bieg 6 km MKS Siemion przy SP4 Siemianowice Śląskie opłacono BM
96 Kidzińska Agnieszka Kidzińska Podkowa Leśna Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole nr 3 w Brwinowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Otrębusach opłacono BM
97 Pietrow Marta Lublin Bieg 6 km opłacono BM
98 Niegolewska Bogumiła Kraków Bieg 6 km Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale opłacono BM
99 Jasiewicz Jolanta Wiązownica, Jarosławski, PODKARPACKIE Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
100 Nowak Kasia Chojnice Jazda rowerem 12 km opłacono BM


Wyświetleń: 3127

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ