Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 makar Nicole Orłowicze II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
2 Markowski Miłosz, Sokołka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
3 Markowska Milena Sokołka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
4 Borowski Dawid sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
5 Pawełko Aleksandra Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp1 opłacono
6 Schiro Ola Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
7 Jackiewicz Oliwia Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
8 Stojak Szymon Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
9 JELSKi Filip SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
10 waszczyńska julia sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
11 nowik oliwia sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
12 Łowczecki Jan Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
13 Puszko Czarek Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp1 opłacono
14 Woronowicz Iwona Woronowicz Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
15 Pezowicz Piotr Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
16 Grusznis Zuzanna Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
17 Rygasiewicz Dorota Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp3 opłacono
18 Rygasiewicz Gabriela Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa Sp3 opłacono
19 Golko Hanna Gołko Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
20 Golko izabela Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
21 Solnik Hanna Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
22 Czajkowska Maria sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
23 Czechowicz Zuzanna SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
24 Trochim Patryk Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
25 Chodyko Helena Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna UKS Batory opłacono
26 Awdziej Malwina Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
27 Laszuk Joanna Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
28 Lisowska Marzanna Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
29 Maliszewski Andrzej Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
30 Wysocki Piotr Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
31 Mikołajczyk Ewa Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
32 Oszer Edyta Oszer Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
33 Kaźmierczak Filip Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
34 Czarnowicz Wiktoria SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
35 Małoń Izabela Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
36 Aleksandrowicz Emilia Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
37 Grasewicz Olivier Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
38 MIAKISZ Justyna SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
39 PIETROŁAJ NATALIA SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
40 Sawoń Daria Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp1 opłacono
41 Ostapowicz Julia Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
42 Staranowicz Lena Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II
43 JANUSZKIEWICZ Alicja STARA KAMIONKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
44 Bancerek Ewa Stara Kamionka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp1 opłacono


Wyświetleń: 3453

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ