Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Rowerowy
1 Makarewicz Jan Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa Rowerowy opłacono
SP1
2 Pawełko Aleksandra Stara Kamionka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna SP1 opłacono
3 ZAJKOWSKI JAN SOKÓŁKA III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska SP1 opłacono
SP 2 Sokółka
4 Wilczyński Dominik Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa SP 2 Sokółka opłacono
5 Borowska Klaudia Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna SP 2 Sokółka opłacono
6 Stasiewicz Agnieszka Stasiewicz Sokòłka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa SP 2 Sokółka opłacono
_BRAK NAZWY_
7 Popławska Maria Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
8 Bandzinska Ewelina Sokolka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
9 Jelska Zuzanna Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
10 Bienasz Dawid Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
11 Małoń Iga Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
12 Kuc Kasandra Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
13 Glapinski Jacek Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
14 Golko Agnieszka Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
15 Brzozowska Karolina Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
16 Brzozowska Magdalena Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
17 Paszko Katarzyna Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
18 Nowosada Przemek Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
19 Makar Antonio Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
20 Matys Alicja Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
21 Czajkowski Szymon sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
22 ŁAPICZ Aneta SOKÓŁKA III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
23 Makarewicz Zuzia Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
24 Borowska Victoria Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
25 Pezowicz Franciszek Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
26 Łosińska Michalina Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
27 Mudrewicz Jan Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
28 Minkowska Weronika Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
29 Wierzbicki Wojciech Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
30 Górska Natalia Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
31 Niedźwiedź Oliwia Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
32 PIETROŁAJ TYMEK SOKÓŁKA III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
33 Nowakowska Sylwia Polanki 15 III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
34 Zajkowska Joanna Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
35 Bajko Piotr Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
36 Nienałtowska Marta Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
37 Dabrowska Kinga Sokolka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
38 Rećko Ewa Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
39 MATUK ANNA SOKÓŁKA III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
40 Gliński Patryk Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
41 Turko Katarzyna Kamila Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
42 Brasławski Marcel Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
sp1 sokolka
43 Bancerek Ewa Stara Kamionka 13 III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna sp1 sokolka opłacono
szkoła nr 3
44 Prymak Mateusz Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa szkoła nr 3 opłacono
45 Radulska karolina Kurowszczyzna III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna szkoła nr 3 opłacono


Wyświetleń: 3273

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ