Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Rowerowy
1 Makarewicz Jan Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa Rowerowy opłacono
SP1
2 ZAJKOWSKI JAN SOKÓŁKA III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska SP1 opłacono
3 Pawełko Aleksandra Stara Kamionka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna SP1 opłacono
SP 2 Sokółka
4 Stasiewicz Agnieszka Stasiewicz Sokòłka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa SP 2 Sokółka opłacono
5 Borowska Klaudia Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna SP 2 Sokółka opłacono
6 Wilczyński Dominik Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa SP 2 Sokółka opłacono
_BRAK NAZWY_
7 Brasławski Marcel Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
8 Turko Katarzyna Kamila Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
9 Gliński Patryk Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
10 MATUK ANNA SOKÓŁKA III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
11 Rećko Ewa Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
12 Dabrowska Kinga Sokolka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
13 Nienałtowska Marta Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
14 Bajko Piotr Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
15 Zajkowska Joanna Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
16 Nowakowska Sylwia Polanki 15 III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
17 PIETROŁAJ TYMEK SOKÓŁKA III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
18 Niedźwiedź Oliwia Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
19 Górska Natalia Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
20 Wierzbicki Wojciech Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
21 Minkowska Weronika Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
22 Mudrewicz Jan Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
23 Łosińska Michalina Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
24 Pezowicz Franciszek Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
25 Popławska Maria Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
26 Borowska Victoria Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
27 Makarewicz Zuzia Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
28 ŁAPICZ Aneta SOKÓŁKA III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
29 Czajkowski Szymon sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
30 Matys Alicja Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
31 Makar Antonio Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
32 Nowosada Przemek Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
33 Paszko Katarzyna Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
34 Brzozowska Magdalena Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
35 Brzozowska Karolina Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
36 Golko Agnieszka Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
37 Glapinski Jacek Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
38 Kuc Kasandra Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
39 Małoń Iga Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
40 Bienasz Dawid Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
41 Jelska Zuzanna Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
42 Bandzinska Ewelina Sokolka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
sp1 sokolka
43 Bancerek Ewa Stara Kamionka 13 III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna sp1 sokolka opłacono
szkoła nr 3
44 Radulska karolina Kurowszczyzna III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna szkoła nr 3 opłacono
45 Prymak Mateusz Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa szkoła nr 3 opłacono


Wyświetleń: 3386

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ