Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żulińska Iga | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
2 | Patura Wiktor | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
3 | Faliński Igor | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
4 | Faliński Leon | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
5 | Ławicka Michalina | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
6 | Milczarek Nadia | Ozorków | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
7 | Głowacka Daria | Ozorków | Polska | bieg dziecięcy | Klub Sportowy Grucha | opłacono |
8 | Pietruszewska Julia | Ozorków | Polska | bieg dziecięcy | Klub Sportowy Grucha | opłacono |
9 | Osękowska Malwina | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
10 | Grochowski Jan | Witoldów | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
11 | Bagiński Erwin | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Vege Runners | opłacono |
12 | Bagiński Dragos | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Vege Runners | opłacono |
13 | Górska Magdalena | Kutno | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
14 | Warylik-Polaszczyk Monika | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
15 | Strugiński Tymon | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
16 | Nowak Arkadiusz | Łódź (Łódź-Polesie) | Polska | bieg dziecięcy | Przedszkole Jonaszek | opłacono BM |
17 | Cichocki Oliwier | Radom | Polska | bieg dziecięcy | Inter Box Promotion | opłacono BM |
18 | Cichocki Aleksander | Radom | Polska | bieg dziecięcy | Inter Box Promotion | opłacono BM |
19 | WRÓBLEWSKA Marcelina | GRUDZIĄDZ | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
20 | Tomaszek Cyprian | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
21 | Michalski Szymon | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
22 | Michalski Bartek | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
23 | Dębicka Zosia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
24 | Piotrowska Zosia | Lodz | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
25 | Ossowska Ania | Gdańsk | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
26 | Ossowska Marta | Gdańsk | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
27 | Reguła Lena | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
28 | Jończyk Kalina | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
29 | Micherdzińska Kaja | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
30 | Gołota Aleksanser | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
31 | Płocki Jan | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
32 | Bujacz Marcelina | Groblice | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
33 | Kowalewska Nikola | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | ||
34 | Stanek Julek | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
35 | Świątczak Hanna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
36 | Nalewajczyk Jacek | ŁÓDŹ | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
37 | Nalewajczyk Konrad Nalewajczyk | ŁÓDŹ | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
38 | Kaniowski Kajetan | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
39 | Godlewska Amelia | Witonia | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
40 | Godlewski Gabriel | Witonia | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
41 | Pisarek Amelia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Akademia Lekkoatletyki Łódź | opłacono BM |
42 | Doniecki Piotrek | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
43 | Wierzbicki-Kornacki Cyprian | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
44 | Sobińska Marysia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
45 | Walczak Tymon | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Przedszkole nr 48 Łódź | opłacono |
46 | Florczyk Jakub | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
47 | Florczyk Tymoteusz | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
48 | Banasik Igor | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
49 | Gruszczelak Robert | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
50 | Banaszczak Ada | Koluszki | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
51 | Rak Feliks | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
52 | Nawrot Bruno | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
53 | Czekalska Pola | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
54 | Szychowski Ignacy | Łodź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
55 | Stępień Lilianna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | STG | opłacono |
56 | Stępień Jan | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | STG | opłacono |
57 | Kazimierczak Michał | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Szkoła Podstawowa nr 173 | opłacono BM |
58 | Zielińska Ada | Bełchatów | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
59 | Sobiński Jan | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
60 | Zielińska Iga | Bełchatów | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
61 | Dubert Nikola | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
62 | Bartos Mikołaj | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | ||
63 | Matachowska Adrianna | Regny | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
64 | Matachowski Wojciech | Regny | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
65 | Vovk Artem | Łódź | Ukraina | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
66 | Grabicka Sara | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
67 | Dublański Leon | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
68 | Jaroszewicz Mikołaj | BEŁCHATÓW | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
69 | Ibrahim Liwia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
70 | Wichrowska Liwia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
71 | Głowinkowski Błażej | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
72 | Wichrowska Zuzanna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
73 | Szmigielska Hanna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
74 | Nawrot Amelia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
75 | Ostrowska Dominika | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
76 | Drozdowski Adam | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
77 | Osiński Aleksander | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
78 | Borkowski Jasiek | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
79 | Grezel Kuba | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
80 | Wieraszka Filip | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
81 | Mielczarek Blanka | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
82 | Fuks Błażej | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
83 | Miller Kacper | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
84 | Osiecka Sandra | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | ||
85 | Szlenk Franek | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
86 | Szlenk Nela | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
87 | Bujakowska Oliwka | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | DoRoboty | opłacono |
88 | Lis Dawid | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
89 | Jankowski Igor | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
90 | Nadrowski Maksymilian | Warszawa | Polska | bieg dziecięcy | Wilk Trenuje Family | opłacono |
91 | Frydziński Wiktor | Wola Grzymkowa | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
92 | Lubowiecka Antonina | Krośniewice | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
93 | Orłowska Lidia Orłowska | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
94 | Pawlak Hanna | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Akademia Lekkoatletyki Łódź | opłacono BM |
95 | Zakrzewska Amelia | LUTOMIERSK | Polska | bieg dziecięcy | Lutomiersk | opłacono BM |
96 | Trzcińska Natalia | Rąbień AB | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
97 | Orłowski Witold | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
98 | Mikuta Barbara | Pabianice | Polska | bieg dziecięcy | Księżniczki Patataja | opłacono |
99 | Wypłosz Jan | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
100 | Aleksandrowicz Stanisław | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono |
Wyświetleń: 12644