Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tokarska Barbara Małkowo Junior B - rocznik 2005-2006
2 Walentynowicz Filip Kleszczewko Junior C - rocznik 2009 - 2010 SP Pszczółki
3 Kwidzińska Maja Żukowo Junior C - rocznik 2009 - 2010 stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
4 Kusa Oliwia Bydgoszcz Junior C - rocznik 2009 - 2010 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
5 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Junior C - rocznik 2009 - 2010 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
6 Zakrzewska Lena Juszkowo Junior C - rocznik 2009 - 2010
7 Zaruba Maksymilian Insbruk Junior C - rocznik 2009 - 2010
8 Reglińska Izabela Smołdzino Junior C - rocznik 2009 - 2010
9 Grobelniak Wiktoria Źukowo Junior C - rocznik 2009 - 2010
10 Grobelniak Patrycja Źukowo Junior C - rocznik 2009 - 2010
11 Topolińska Emilia Koronowo Junior D -rocznik 2011-2012 Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
12 Artiomow Piotr Sopot Junior D -rocznik 2011-2012 Nie zrzeszony
13 Mazurek Rafał Gdańsk Junior D -rocznik 2011-2012
14 Zalewski Igor Otwock Junior D -rocznik 2011-2012 WTŁ STEGNY WARSZAWA
15 Malczewska Maja Nowy Dwór Wejherowski Junior D -rocznik 2011-2012
16 Malczewski Hubert Nowy Dwór Wejherowski Junior D -rocznik 2011-2012
17 Głowacka Anna Pruszcz Gdański Junior D -rocznik 2011-2012 stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
18 Zaruba Aleksander Insbruk Junior D -rocznik 2011-2012
19 Regliński Tymon Smołdzino Junior D -rocznik 2011-2012 stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
20 Jamroży Natasza Pruszcz Gdański Junior D -rocznik 2011-2012 Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
21 Teska Martyna Gdynia Junior E - rocznik 2013-2014 Active Flow
22 Krawczyk Nikola GDAŃSK Junior E - rocznik 2013-2014
23 Tur Patrycja ŻUKOWO Junior E - rocznik 2013-2014 Turki
24 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Junior E - rocznik 2013-2014
25 Sobczyk Józefina Gdańsk Junior E - rocznik 2013-2014
26 Zakrzewska Oliwia Juszkowo Junior E - rocznik 2013-2014
27 Majewski Julian Juszkowo Junior E - rocznik 2013-2014 Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
28 Gołkowska Karina Gdańsk Junior E - rocznik 2013-2014 stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
29 Stanisz Karolina Gdańsk Junior E - rocznik 2013-2014
30 Szpiegowska Oliwia Warzno Junior E - rocznik 2013-2014
31 Szpiegowska Dorota Warzno Junior E - rocznik 2013-2014
32 Pakulska Jagna Banino Junior E - rocznik 2013-2014
33 Hering Lena TCZEW Junior E - rocznik 2013-2014 Pogoń Tczew
34 Hering Leon TCZEW Junior E - rocznik 2013-2014
35 Kado Wiktor Rotmanka Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
36 Kado Hubert Rotmanka Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
37 Kwietniewski Patryk Gdańsk Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów
38 Kado Wiktor Rotmanka Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
39 Kado Hubert Rotmanka Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
40 Topoliński Patryk Koronowo Junior F - roczniki 2015 i młodsi Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
41 Tur Bartosz ŻUKOWO Junior F - roczniki 2015 i młodsi Turki
42 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański Junior F - roczniki 2015 i młodsi stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
43 PIWKOWSKA MERCEDES PRUSZCZ GDAŃSKI Junior F - roczniki 2015 i młodsi stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
44 Majewski Antoni Juszkowo Junior F - roczniki 2015 i młodsi Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
45 Gołkowska Laura Gdańsk Junior F - roczniki 2015 i młodsi stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
46 Krasowska Karolina GDAŃSK Junior F - roczniki 2015 i młodsi
47 Hering Nina TCZEW Junior F - roczniki 2015 i młodsi Pogoń Tczew
48 Jamroży Weronika Pruszcz Gdański Junior F - roczniki 2015 i młodsi Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
49 Teska Patrycja Gdynia Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 Biegun OCR Team
50 Kwietniewski Dawid Gdańsk Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008
51 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008
52 Niewęgłowski Szymon Gdańsk Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 Nie zrzeszony
53 Pakulski Milosz Banino Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008
54 Tokarska Beata Małkowo Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008


Wyświetleń: 1911

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ