Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiśniewska Magdalena Wilczyn Bieg 12+ km opłacono
2 Antczak Aleksander Posada Bieg 12+ km Konin Run
3 Bartczak Kamil Konin Bieg 12+ km opłacono
4 Borowski Daniel Konin Bieg 22+ km opłacono
5 Brudzińska Danuta Konin Bieg 6+ km Dyskwalifikacja Konin opłacono
6 Chelińska Sylwia Chelińska Koło NW 6+ km New4You Team opłacono
7 Cichy Dawid Rzgów Bieg 12+ km KRAMP RUN opłacono
8 Czerniak Marlena Kazimierz Biskupi Bieg 6+ km opłacono
9 Dąbrowska Daria Daniszew NW 6+ km New4You Team opłacono
10 Dębowska Magdalena Konin Bieg 12+ km Partyzanci opłacono
11 Dobersztyn Daniel Słupca Bieg 12+ km Słupecka Grupa Biegowa opłacono
12 Galor Aneta Borki Bieg 6+ km GB Gęsiorze Zagórów opłacono
13 Galor Daniel Zagórów Bieg 6+ km GB Gesiorze Zagórów opłacono
14 Galor Mateusz Słupca Bieg 12+ km GB Gęsiorze Zagórów opłacono
15 Garbaciak Marcin Garbaciak Ślesin Bieg 22+ km Krispol Active Team opłacono
16 Gawron Paweł Posada Bieg 12+ km KONIN RUN opłacono
17 Gdańska Aneta Kowal NW 6+ km opłacono
18 Gemeinert Tomasz Bydgoszcz Bieg 12+ km
19 Godziuk Roman Toruń Bieg 12+ km opłacono
20 Górniak Tomasz Koło Bieg 22+ km opłacono
21 Gulczyńska Klaudia Konin Bieg 6+ km GULKI opłacono
22 Gulczyński Grzegorz Konin Bieg 12+ km GULKI opłacono
23 Imbiorski Dawid Władzimirów Bieg 22+ km opłacono
24 Jacek Grzegorz Konin NW 6+ km KB WARTKO opłacono
25 Jacek Rafał Konin NW 6+ km KB WARTKO opłacono
26 Jackowski Tomasz Konin Bieg 12+ km opłacono
27 Janczak Patryk Rzgów Bieg 12+ km FC ULANI
28 Jankowska Magdalena KOŁO NW 6+ km New4You Team opłacono
29 Jesiołowski Przemysław Żychlin Bieg 6+ km
30 Juszczak Krzysztof Konin Bieg 6+ km opłacono
31 Juszczak Mariusz Slawsk Bieg 12+ km
32 Kaszuba Andrzej JANOWICE Bieg 22+ km TRITON KONIN opłacono
33 Kiek Beata Konin NW 6+ km opłacono
34 Kordylewska Marlena Konin Bieg 6+ km TRITON KONIN opłacono
35 Kowalska Sylwia Konin Bieg 6+ km TRITON KONIN opłacono
36 Krzemiński Andrzej Koło NW 6+ km opłacono
37 Krzewińska Emilia Konin NW 6+ km Saint-Gobain Squad opłacono
38 Krzewiński Marek Konin NW 6+ km Geberit Team opłacono
39 Kuszyńska Agnieszka Konin NW 6+ km Partyzanci opłacono
40 Laskowska Paulina Brzeźno NW 6+ km opłacono
41 Laskowski Abraham Brzeźno NW 6+ km opłacono
42 Lewandowska Anna Konin Bieg 22+ km KB WARTKO opłacono
43 Ludkowski Tomasz Kazimierz Biskupi Bieg 6+ km opłacono
44 Maciaszek Andrzej Konin Bieg 22+ km opłacono
45 Marciniak Jacek Konin Bieg 22+ km opłacono
46 Małecki Hubert Koło Bieg 22+ km opłacono
47 Miller Krystian Konin Bieg 22+ km opłacono
48 Muszyńska Marta Konin Bieg 12+ km TRITON KONIN opłacono
49 Muszynski Marcin Konin Bieg 6+ km opłacono
50 Młodzieniak Paweł Beznazwa Bieg 12+ km Baszta Wyszyna opłacono
51 Namyślak Renata Koło NW 6+ km New4You Team opłacono
52 Niestatek Robert Konin Bieg 12+ km KRAMP RUN opłacono
53 Nowacka Małgorzata Koło Bieg 6+ km NO NAME TEAM opłacono
54 Nowacki Krzysztof Koło Bieg 12+ km NO NAME TEAM opłacono
55 Nowaczyk Alicja Olesin Bieg 22+ km opłacono
56 Nowaczyk Piotr Olesin Bieg 22+ km opłacono
57 Okulska Iza Czołowo-Kolonia Bieg 22+ km opłacono
58 OKUŃSKA-WEJDMAN Aneta Łódź Bieg 22+ km NO NAME TEAM opłacono
59 Ozdoba Krystian Ostrowite Bieg 12+ km TRITON KONIN opłacono
60 Pecyna Marek Budzisław Stary Bieg 6+ km NO NAME TEAM opłacono
61 Plaza Adrianna Konin Bieg 12+ km opłacono
62 Prus Robert Bielawy Bieg 12+ km Partyzanci opłacono
63 Przyczyna Darek Konin NW 6+ km Partyzanci opłacono
64 Przyczyna Mariola Konin NW 6+ km opłacono
65 Puchalska Elżbieta Kleczew Bieg 22+ km osir kleczew opłacono
66 Puchalski Marek Kleczew Bieg 22+ km osir kleczew opłacono
67 Raczak Wojciech Konin Bieg 6+ km KB Aktywni Konin opłacono
68 Radke Kamila Kawnice NW 6+ km Partyzanci opłacono
69 Rogala Karolina Bielawy Bieg 6+ km opłacono
70 Rożek Janusz Przyjma Bieg 12+ km KB Wartko opłacono
71 Sakowski Marcin Rychwał Bieg 12+ km opłacono
72 Serafin Robert Swarzędz Bieg 12+ km opłacono
73 Śliwka Beata Koło NW 6+ km New4you opłacono
74 Smorawiński Marcin Konin Bieg 22+ km Squashteam Konin opłacono
75 Sobczak-Waliś Monika Lisków Bieg 6+ km opłacono
76 Stepak Włodzimierz Rudzica Bieg 22+ km KB Aktywni Konin opłacono
77 Sypniewski Szymon Konin NW 6+ km Partyzanci opłacono
78 Sławski Arkadiusz Zarzyn Bieg 12+ km MORSY KONIN opłacono
79 Trzcinski Artur Tokarki Drugie Bieg 22+ km opłacono
80 Tylak Grażyna Konin NW 6+ km TRITON KONIN opłacono
81 Uliński Adam Konin Bieg 12+ km Konin Run opłacono
82 Wachocki Michał Konin Bieg 22+ km opłacono
83 Walczak Dawid Konin Bieg 22+ km opłacono
84 Walczak Lidia Konin Bieg 22+ km opłacono
85 Walichnowska Monika Konin Bieg 6+ km Dyskwalifikacja Konin opłacono
86 Wanat Wioletta Konin NW 6+ km NW KONIN warto nad Wartą opłacono
87 Wejdman Dariusz Łódź Bieg 22+ km NO NAME TEAM opłacono
88 Wilczewska Agnieszka Wilczewska Strzałkowo Bieg 12+ km Pasjonaci Słupca opłacono
89 Wilczewski Mirosław Strzałkowo Bieg 12+ km opłacono
90 winiecki piotr konin Bieg 6+ km opłacono
91 Wiśniewski Marek Wilczyn Bieg 22+ km Zmasakrowani opłacono
92 Wiśniewski Robert Konin Bieg 12+ km KB WARTKO opłacono
93 Wojciechowski Arkadiusz Konin Bieg 22+ km KTÓRĘDYNADMORSKIEOKO? opłacono
94 Wojciechowski Zygmunt Węglew Kolonia Bieg 22+ km OFF TRAIL KONIN opłacono
95 Wolska Estera Konin Bieg 6+ km opłacono
96 Zawadziński Robert Bielawy NW 6+ km Ten Bears Team opłacono
97 Ziarniak Mariusz Weglew Bieg 12+ km
98 Żurawik Marcin Koło NW 6+ km New4You Team opłacono
99 ŁECHTAŃSKA Grażyna Golina Bieg 6+ km KB WARTKO opłacono


Wyświetleń: 3424

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ