MTB Kobylnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Karczewski Antoni Kobylnica MTB KIDS Best Beasts darmowy udział
2 Repiński Grzegorz Kościerzyna MTB 22 km KSR KOŚCIERZYNA opłacono BM
3 MARIAŃSKA EMILIA Łochowice MTB 22 km opłacono BM
4 Trzebiatowski Kamil Kłosowo MTB 42 km MTB START KARTUZY opłacono BM
5 MARIAŃSKI LESZEK Łochowice MTB 42 km opłacono BM
6 Peek Katia Kościerzyna MTB KIDS darmowy udział
7 Peek Tymon Kościerzyna MTB KIDS darmowy udział
8 Jarząbek Tomasz Górki MTB 42 km EURO BIKE KACZMAREK ELEKTRIC TEAM opłacono BM
9 Peek Marcin Kościerzyna MTB 42 km opłacono BM
10 Karpiński Marcin Bytów MTB 22 km Mlks Baszta Bytów opłacono BM
11 Jaworski Robert Koszalin MTB 22 km opłacono BM
12 Reczek Konrad Szemud MTB 42 km Szemudzkie Koło Wędkarskie opłacono BM
13 Jankowiak Wojciech Szemud MTB 42 km Szemudzkie Koło Wędkarskie opłacono BM
14 Arcimowicz Piotr Ustka MTB 22 km AZS Politechnika Gdańska opłacono BM
15 Niklas Tomasz Kartuzy MTB 22 km opłacono BM
16 Pomieczyński Patryk Wejherowo MTB 42 km Norda Active Team opłacono BM
17 Pietrzyk Michał Pietrzyk Sławno MTB 22 km TEAM GAD opłacono BM
18 Feszter Bartosz Barwice MTB 42 km Barwice opłacono BM
19 SEWASTIANOW JACEK SŁAWNO MTB 22 km Toyota Kawisbike Słupsk MTB team opłacono BM
20 Ruczaj Krzysztof Bydlino MTB 22 km CSMW Ustka opłacono BM
21 Kozieł Krzysztof Kobylnica MTB 22 km SPMW Ustka opłacono BM
22 Latański Radoslaw Kusice MTB 22 km TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono BM
23 Kołodziejczak Marcin Kobylnica Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny darmowy udział
24 smolarczyk wojciech bydgoszcz MTB 42 km opłacono BM
25 Piatczyc Michał Słupsk MTB 22 km Ramirent Racing Team opłacono BM
26 Smagała Kacper Gościszewo MTB KIDS LIDER Sztum darmowy udział
27 SIERUGA BRUNO Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
28 Majewski Tytus Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
29 Dobosz Romuald Ustka MTB 22 km KB "Tupot" Ustka opłacono BM
30 Raniowski Jakub Połczyn-Zdrój MTB 22 km opłacono BM
31 Gaweł zbigniew Słupsk MTB 22 km POMERIDERS Słupsk opłacono BM
32 Wysocki Piotr Gdynia MTB 42 km opłacono BM
33 Chylak Mateusz Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
34 Wysocki Adam Gdynia MTB KIDS Przedszkole nr 55 w Gdyni darmowy udział
35 Wysocka Zofia Gdynia MTB KIDS SP nr 47 w Gdyni darmowy udział
36 Szafran Szymon Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
37 Szafran Adam Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
38 Stradomski Maciej Gdynia MTB 22 km opłacono BM
39 Trzaska Halina Szczecin MTB KIDS darmowy udział
40 Płatosz Antoni Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
41 Kobylińska Pola Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
42 Dworkowska Kinga Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
43 Dworkowska Paulina Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
44 Bakalarek Mateusz Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
45 Braun Gabriel Dygowo MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
46 Drozdovitch Maksim Koszalin MTB 22 km opłacono BM
47 Mazurkiewicz Cezary Koszalin MTB 22 km opłacono BM
48 Matuszak Krzysztof Kiełpino MTB 42 km Rowerowe Kaszuby opłacono
49 Cieślak Robert Rumia MTB 22 km MajBike Team opłacono BM
50 Joskowska Iwona Luzino MTB 42 km MajBike Team opłacono BM
51 Laskowski Oskar Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby opłacono
52 Laskowski Grzegorz Kartuzy MTB 42 km Rowerowe Kaszuby opłacono
53 Kotlenga Izabela Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby opłacono
54 Lewandowski Maciej Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby opłacono
55 Lewandowska Robert Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby opłacono
56 Lewandowska Natalia Kartuzy MTB 42 km Rowerowe Kaszuby opłacono
57 Janowski Krzysztof Gdańsk MTB 22 km opłacono BM
58 Kramp Daniel Kartuzy MTB 42 km MTB START KARTUZY opłacono BM
59 Stelmach Karol Kępice MTB 22 km Mlks Baszta Bytów opłacono BM
60 Płodzień Iga Karzcino MTB KIDS darmowy udział
61 Stelmach Cezary Stelmach Kępice MTB 22 km Mlks Baszta Bytów opłacono BM
62 Adamek Edward Bytów MTB 22 km MTB Bytów opłacono BM
63 Kamyk Filip Stare Bielice MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
64 Adamek Krzysztof Bytów MTB 42 km Drutex Bytów opłacono BM
65 Gardzielewski Artur Gdańsk MTB 22 km VO2max MTB Team opłacono BM
66 Prądzyński Jędrzej Słupsk MTB 22 km opłacono
67 Tworek Marcin Ustka MTB 22 km opłacono
68 Sadowski Piotrek Miastko MTB 42 km opłacono
69 Drewniak Marcin Słupsk MTB 22 km opłacono
70 Piotrowski Tadeusz Słupsk MTB 42 km opłacono
71 Daniel Chwalewski Słupsk MTB 42 km opłacono
72 Adamski Andrzej Sąborze MTB 42 km opłacono
73 Leszczyński Dariusz Wejherowo MTB 22 km Norda Active Team opłacono BM
74 Wilkoszewski Bogdan Słupsk MTB 42 km opłacono BM
75 Woźniak Mateusz Wejherowo MTB 42 km Norda Active Team opłacono BM
76 Wąchnicka Justyna Szczecin MTB 22 km Ciastuś opłacono BM
77 Wanta Łukasz Bytów MTB 42 km Drutex opłacono BM
78 Jończyk Krzysztof Sławno MTB 22 km TEAM GAD opłacono BM
79 Drewniak Artur Kielno MTB 22 km opłacono BM
80 Ożga Dastin Słupsk MTB KIDS darmowy udział
81 Wróblewska Justyna Bydgoszcz MTB 22 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
82 Torzewski Sebastian Bydgoszcz MTB 42 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
83 Guth Mirosław Bydgoszcz MTB 42 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
84 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz MTB 22 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
85 Torzewski Jacek Bydgoszcz MTB 42 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
86 Dalecki Karol Reda MTB 22 km Norda Active Team opłacono BM
87 Dalecka Olga Reda MTB 22 km Norda Active Team opłacono BM
88 Brylowski Bartosz Goręczyno MTB KIDS darmowy udział
89 Brylowska Monika Goręczyno MTB 22 km MTB START KARTUZY opłacono BM
90 Teofilak Jacek Rumia MTB 42 km Norda Active Team opłacono BM
91 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia MTB 22 km opłacono BM
92 Moniuszko Łukasz Słupsk MTB 22 km Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej/WSG w Bydgoszczy opłacono BM
93 Ratajczyk Julian Ustka MTB KIDS darmowy udział
94 Jazdzewska Anna Kielpino MTB 22 km Rowerowe Kaszuby opłacono
95 Zaorski Krzysztof Starkowo MTB Przejazd rodzinny darmowy udział
96 Majewski Dawid Słupsk MTB 22 km Mowi Racing Team opłacono BM
97 Świeca Grzegorz Gdańsk MTB 22 km ZIOMKI MTB TEAM opłacono BM
98 Pieńkos Jakub Słupsk MTB KIDS darmowy udział
99 Walczak Ignacy Gdynia MTB KIDS Leśna Pętelka Gdynia darmowy udział
100 Wąchnicki Marcin Słupsk MTB 42 km opłacono BM


Wyświetleń: 2949

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ