Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRUDZICKI DANIEL | KOŁOZĄB | Polska | Bieg główny na 5 km | Wojak Danczos | |
2 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
3 | Krysiak Eliza | Kazuń Nowy | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
4 | Piekarska Bogumiła | Jączewo | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
5 | Kita Grzegorz | Warszawa | Polska | Bieg główny na 5 km | Sport Management Polska | opłacono on-line |
6 | MAREK Roman | Warszawa | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
7 | Zembrzuski Łukasz | Szczytno | Polska | Bieg główny na 5 km | ||
8 | luberacki artur | dobrska-kolonia | Polska | Bieg główny na 5 km | Praca | opłacono |
9 | ROPIAK Ryszard | MYSZYNIEC | Polska | Bieg główny na 5 km | KURPIE Myszyniec | |
10 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | Bieg główny na 5 km | ||
11 | stanecki maciej | skierniewice | Polska | Bieg główny na 5 km | ||
12 | Jasińska Patrycja | Skrwilno | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
13 | Kalman Hubert | Warszawa | Polska | Bieg główny na 5 km | HMTRANS.PL | opłacono on-line |
14 | Żochowski Błażej | Lisewo | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono | |
15 | Lewandowski Zenon | Ciechanów | Polska | Bieg główny na 5 km | SCKS Jurand Ciechanów | opłacono on-line |
16 | Zaborowski Marcin | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
17 | Pawlak Filip | Warszawa | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
18 | Sawicka Justyna | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono | |
19 | Orlińska Edyta | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | Płońszczanki | opłacono on-line |
20 | Stachowicz Beata | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | Płońszczanki | opłacono on-line |
21 | Kwiatkowski Piotr Kwiatkowski | Janówek Pierwszy | Polska | Bieg główny na 5 km | ||
22 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg główny na 5 km | ASFaltLove Dziki | opłacono |
23 | Szpakiewicz Sylwia | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
24 | Prządak Szymon | Strachówko | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
25 | Kościelski Mariusz | Chruszczewo | Polska | Bieg główny na 5 km | ASFALTLOVE DZIKI | |
26 | Popłonkowski Janusz | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | Radio Płońsk 93,6 FM | opłacono on-line |
27 | Gut Beata | Unieck | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono | |
28 | Gut Cezary | Unieck 71 | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono | |
29 | Denkiewicz Jacek | Zawidz | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
30 | Ferski Adnrzej | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
31 | Zmysłowski Arkadiusz | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | CENTROMAL TEAM | opłacono on-line |
32 | Gąsecki Marcin | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | CENTROMAL TEAM | opłacono on-line |
33 | Wronka Dawid | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | CENTROMAL TEAM | opłacono on-line |
34 | Stankowski Mariusz | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | CENTROMAL TEAM | opłacono on-line |
35 | Skrzynski Adam | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono | |
36 | Kościelska Agnieszka | Chruszczewo | Polska | Bieg główny na 5 km | ASFALTLOVE DXIKI | opłacono on-line |
37 | Pietrzak Krzysztof | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | Radio PŁOŃSK 93,6 FM | opłacono on-line |
38 | Knaf Piotr | PŁOŃSK | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
39 | Antoniewski Ryszard | PŁOŃSK | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
40 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono on-line |
41 | Brzezina Józef Maciej | SOCHACZEW | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
42 | Tokarska Marlena | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | Płońszczanki | opłacono on-line |
43 | Czuliński Bogdan | Królewo | Polska | Bieg główny na 5 km | ||
44 | Szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Polska | Bieg główny na 5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono on-line |
45 | Piekarski Marek | Niedarzyn | Polska | Bieg główny na 5 km | OSP Niedarzyn | opłacono on-line |
46 | Krysiak Adam | Kazuń Nowy | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line | |
47 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg główny na 5 km | Obstacle Center team | opłacono on-line |
48 | Piotrowski Paweł | Płońsk | Polska | Bieg główny na 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 4532