Bieg powstańczy Radia PŁOŃSK 93,6 FM - 1 sierpnia 2021
Bieg główny na 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Knaf Piotr PŁOŃSK Bieg główny na 5 km opłacono on-line
2 Antoniewski Ryszard PŁOŃSK Bieg główny na 5 km opłacono on-line
3 Czuliński Bogdan Królewo Bieg główny na 5 km
4 Skrzynski Adam Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono
5 Zembrzuski Łukasz Szczytno Bieg główny na 5 km
6 Żochowski Błażej Lisewo Bieg główny na 5 km opłacono
7 Krysiak Adam Kazuń Nowy Bieg główny na 5 km opłacono on-line
8 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
9 Denkiewicz Jacek Zawidz Bieg główny na 5 km opłacono on-line
10 Pawlak Filip Warszawa Bieg główny na 5 km opłacono on-line
11 stanecki marcin skierniewice Bieg główny na 5 km
12 stanecki maciej skierniewice Bieg główny na 5 km
13 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
14 MAREK Roman Warszawa Bieg główny na 5 km opłacono on-line
15 Szpakiewicz Sylwia Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
16 Krysiak Eliza Kazuń Nowy Bieg główny na 5 km opłacono on-line
17 Piekarska Bogumiła Jączewo Bieg główny na 5 km opłacono on-line
18 Brzezina Józef Maciej SOCHACZEW Bieg główny na 5 km opłacono on-line
19 Sawicka Justyna Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono
20 Kwiatkowski Piotr Kwiatkowski Janówek Pierwszy Bieg główny na 5 km
21 Ferski Adnrzej Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
22 Piotrowski Paweł Płońsk Bieg główny na 5 km opłacono on-line
23 Jasińska Patrycja Skrwilno Bieg główny na 5 km opłacono on-line
24 Gut Beata Unieck Bieg główny na 5 km opłacono
25 Gut Cezary Unieck 71 Bieg główny na 5 km opłacono
26 Prządak Szymon Strachówko Bieg główny na 5 km opłacono on-line
27 Kościelska Agnieszka Chruszczewo Bieg główny na 5 km ASFALTLOVE DXIKI opłacono on-line
28 Kościelski Mariusz Chruszczewo Bieg główny na 5 km ASFALTLOVE DZIKI
29 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg główny na 5 km ASFaltLove Dziki opłacono
30 Zmysłowski Arkadiusz Płońsk Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
31 Gąsecki Marcin Płońsk Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
32 Wronka Dawid Płońsk Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
33 Stankowski Mariusz Płońsk Bieg główny na 5 km CENTROMAL TEAM opłacono on-line
34 Kalman Hubert Warszawa Bieg główny na 5 km HMTRANS.PL opłacono on-line
35 Bugajewska Anna Płońsk Bieg główny na 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
36 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg główny na 5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
37 ROPIAK Ryszard MYSZYNIEC Bieg główny na 5 km KURPIE Myszyniec
38 Anowski Adrian Drochowo Bieg główny na 5 km Obstacle Center team opłacono on-line
39 Piekarski Marek Niedarzyn Bieg główny na 5 km OSP Niedarzyn opłacono on-line
40 Tokarska Marlena Płońsk Bieg główny na 5 km Płońszczanki opłacono on-line
41 Orlińska Edyta Płońsk Bieg główny na 5 km Płońszczanki opłacono on-line
42 Stachowicz Beata Płońsk Bieg główny na 5 km Płońszczanki opłacono on-line
43 luberacki artur dobrska-kolonia Bieg główny na 5 km Praca opłacono
44 Popłonkowski Janusz Płońsk Bieg główny na 5 km Radio Płońsk 93,6 FM opłacono on-line
45 Pietrzak Krzysztof Płońsk Bieg główny na 5 km Radio PŁOŃSK 93,6 FM opłacono on-line
46 Lewandowski Zenon Ciechanów Bieg główny na 5 km SCKS Jurand Ciechanów opłacono on-line
47 Kita Grzegorz Warszawa Bieg główny na 5 km Sport Management Polska opłacono on-line
48 GRUDZICKI DANIEL KOŁOZĄB Bieg główny na 5 km Wojak Danczos


Wyświetleń: 1663

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ