Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Podaj nazwę drużyny (w klasyfikacji Aktywna Drużyna): Do zapłaty
1 gajewski maciej Włocławek Polska Bieg 10km Południe Włocławek
2 Furmanek Czesław Jasło-Trzcinica Polska Bieg 10km opłacono BM
3 Pastuszak Rafał Łopatki Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
4 Radziwonka Mariusz Lubraniec Polska Bieg 10km opłacono BM
5 Zufla Grzegorz Wloclawek Polska Bieg 10km opłacono BM
6 Zufla Piotr Lubraniec Polska Bieg 10km LUBRANIEC X Lubraniec Team opłacono BM
7 Roszak Sylwester Redecz krukowy Polska Bieg 10km opłacono
8 Kozielski Ryszard Łódż Polska Bieg 10km ŁódźRunCrew/JAKOteam
9 Retecki Krzysztof Ostromecko Polska Bieg 10km LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto opłacono BM
10 Kunecki Dariusz Włocławek Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek Brothers Team opłacono BM
11 Piotrowski Damian Krzewie Polska Bieg 10km OSP Krzewie OSP Krzewie opłacono BM
12 Zientara Marcin Piotrków Kujawski Polska Bieg 10km BSPK TEAM opłacono BM
13 Sójkowski Łukasz Biskupice Polska Bieg 10km BSPK TEAM BSPK TEAM opłacono BM
14 Torzewski Roman Boniewo Polska Bieg 10km Ford Auto Styl Włocławek opłacono BM
15 graczykowska Anna graczykowska Inowroclaw Polska Bieg 10km Bbkts opłacono BM
16 Tyjas Magdalena Inowrocław Polska Bieg 10km Tyjas opłacono BM
17 Polak Paweł Inowrocław Polska Bieg 10km opłacono BM
18 Sobczak Lukasz Kakowa Wola Polska Bieg 10km opłacono BM
19 Sobczak Tomasz Poznań Polska Bieg 10km opłacono BM
20 CHMIELECKA BOŻENA CHMIELECKA Kruszwica Polska Bieg 10km Rozbiegana Kruszwica opłacono BM
21 DULSKI Tadeusz Grudziądz Polska Bieg 10km SP 8 Grudziądz opłacono BM
22 Markowska Anna Grudziądz Polska Bieg 10km SP 8 Grudziądz opłacono BM
23 LESIEŃ ADAM LESIEŃ Łódź Polska Bieg 10km opłacono BM
24 Piotrowicz Ireneusz Piotrków Kujawski Polska Bieg 10km opłacono BM
25 Olejniczak Wioletta Łódź Polska Bieg 10km opłacono BM
26 Rzęsiewicz Jolanta Rypin Polska Bieg 10km KB Lech Rypin KB Lech Rypin opłacono BM
27 Matuszewska Elżbieta Włocławek Polska Bieg 10km opłacono BM
28 Woźniak Krzysztof Wola Skarbkowa Polska Bieg 10km opłacono BM
29 Rybowska Magdalena Lubraniec Polska Bieg 10km opłacono BM
30 Tomasik Grzegorz Włocławek Polska Bieg 10km BILNO opłacono BM
31 Piwek Adrian Inowrocław Polska Bieg 10km opłacono BM
32 Czyżewska Honorata Inowrocław Polska Bieg 10km opłacono BM
33 Waszak Sebastian Włocławek Polska Bieg 10km Brothers Team Brothers Team opłacono BM
34 Braun Zbigniew Braun Włocławek Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
35 Czuk Marek Toruń Polska Bieg 10km opłacono BM
36 Samerek Dariusz Toruń Polska Bieg 10km Runcross Rozgarty opłacono BM
37 Popłonkowski Paweł Włocławek Polska Bieg 10km Wika Polska opłacono BM
38 białobłocki Jacek Rypin Polska Bieg 10km KB Lech Rypin opłacono BM
39 Białobłocka ewa Rypin Polska Bieg 10km KB Lech Rypin opłacono BM
40 Kujach Agnieszka Gdańsk Polska Bieg 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
41 Franczyk Krzysztof Agnieszkowo Polska Bieg 10km opłacono BM
42 Łazarski Marian Działowo Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
43 Tarczyńska Marta Bydgoszcz Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
44 Brzozowski Szymon Włocławek Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
45 Świerczyński Julian Radziejów Polska Bieg 10km KS ZRYW RADZIEJÓW KS ZRYW RADZIEJÓW opłacono BM
46 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
47 Grudziński Maciej Włocławek Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek Brothers Team opłacono BM
48 Chęcki Piotr Brześć Kujawski Polska Bieg 10km opłacono BM
49 Walczak-Pecyna Michalina Budzisław Stary Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
50 Kubarski Julian Bydgoszcz Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
51 Pokora Rafał Włocławek Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
52 Kręc Aleksander Kręc Chrząstowo Polska Bieg 10km opłacono BM
53 Gerka Krzysztof Brzuze Polska Bieg 10km KB Lech Rypin KB Lech Rypin
54 Tuchalski Marek Rusinowo Polska Bieg 10km KB Lech Rypin KB Lech Rypin opłacono BM
55 Sikorski Sławomir Służewo Polska Bieg 10km opłacono BM
56 Dzięgiel-Poślada Andżelika Toruń Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
57 Tomczak Zbigniew Gniezno Polska Bieg 10km Altom Gniezno opłacono BM
58 GADOMSKI PIOTR CZERWONAK Polska Bieg 10km opłacono BM
59 Klimek Magdalena Włocławek Polska Bieg 10km opłacono BM
60 Zawidzki Mateusz Zawidzki Guźlin Polska Bieg 10km Irena i Wojtek opłacono BM
61 Jaśkiewicz Rafał Włocławek Polska Bieg 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK WKB Maratończyk Włocławek
62 Waszak Krzysztof włocławek Polska Bieg 10km Brothers Team Brothers Team opłacono BM
63 Faryński Ireneusz Włocławek Polska Bieg 10km BKS Kujawiak Włocławek opłacono BM
64 Czajkowski Krzysztof Janowo Polska Bieg 10km opłacono
65 Żabiński Radosław Włocławek Polska Bieg 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono BM
66 KOśMIEJA MARCIN BYDGOSZCZ Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
67 Sobaszkiewicz Rafał Toruń Polska Bieg 10km Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
68 Morawski Robert Włocławek Polska Bieg 10km Brothers Team opłacono BM
69 Klaybor Dawid Żagań Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki
70 Łepek Teresa Grudziądz Polska Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
71 Wąż Sławomir Grębocin Polska Bieg 10km Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
72 Olszewski Andrzej Aleksandrów Kujawski Polska Bieg 10km Athletics Nysa opłacono BM
73 Nowacki Krzysztof Koło Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
74 Nowacka Małgorzata Koło Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
75 Wejdman Dariusz Łódź Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
76 Okuńska-Wejdman Aneta Łódź Polska Bieg 10km NO NAME TEAM NO NAME TEAM opłacono BM
77 Poczwardowski Kamil Szczutowo Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianki opłacono
78 Piotrowski Filip Kraków Polska Bieg 10km opłacono BM
79 Piotrowska Mariola Kraków Polska Bieg 10km opłacono BM
80 Łuczak Paweł Bydgoszcz Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono BM
81 Łuczak Anna Bydgoszcz Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
82 Białek Dawid Naklo nad Notecią Polska Bieg 10km Trawers NAKŁO opłacono BM
83 Bladoszewska Monika Włocławek Polska Bieg 10km opłacono BM
84 Jaranowski Andrzej Brodnica Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianka opłacono
85 Sarnowski Janusz lipno Polska Bieg 10km GKS Fabianki GKS Fabianka opłacono
86 Janiszewski Dariusz Janiszewski Toruń Polska Bieg 10km Runcross Rozgarty Runcross Rozgarty opłacono BM
87 Szmatuła Elżbieta Strzelno Polska Bieg 10km opłacono BM
88 Ratajczyk Przemysław BYDGOSZCZ Polska Bieg 10km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono BM
89 Bolewski Bartosz Nakło nad Notecią Polska Bieg 10km KS. Czarni Nakło opłacono BM
90 Bieńkowski Jarosław Płock Polska Bieg 10km Biegaj z Dymkiem opłacono BM
91 jagodzinska małgorzata lubraniec Polska Bieg 10km opłacono BM
92 Lewandowski Krzysztof Lewandowski Brześć Kujawski Polska Bieg 10km opłacono BM
93 Lewandowska Beata Brześć Kujawski Polska Bieg 10km opłacono BM
94 Prątnicki Wiesław Włocławek Polska Bieg 10km ANWILTEAM opłacono BM
95 SALEWSKI JAN GDYNIA Polska Bieg 10km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
96 Fułat Karol Cekcyn Polska Bieg 10km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono BM
97 Godziuk Roman Toruń Polska Bieg 10km opłacono BM
98 Łukaszewski Sławomir Brześć Kujawski Polska Bieg 10km Brześć Cukrownia opłacono BM
99 Ślusarski Przemysław Bydgoszcz Polska Bieg 10km Bydgoszcz Team opłacono BM
100 Mariański Piotr Sierpc Polska Bieg 10km Kubuś Sierpc opłacono BM


Wyświetleń: 10752

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ