Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Podaj nazwę drużyny (w klasyfikacji Aktywna Drużyna): | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaybor Dawid | Żagań | Polska | Bieg 10km | GKS Fabianki | GKS Fabianki | |
2 | Woźniak Krzysztof | Wola Skarbkowa | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
3 | gajewski maciej | Włocławek | Polska | Bieg 10km | Południe Włocławek | ||
4 | Kunecki Dariusz | Włocławek | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | Brothers Team | opłacono BM |
5 | Sobczak Grzegorz | Włocławek | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | opłacono BM | ||
6 | Makowski Krzysztof | Włocławek | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono BM | |
7 | Matuszewska Elżbieta | Włocławek | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
8 | Tomasik Grzegorz | Włocławek | Polska | Bieg 10km | BILNO | opłacono BM | |
9 | Waszak Sebastian | Włocławek | Polska | Bieg 10km | Brothers Team | Brothers Team | opłacono BM |
10 | Braun Zbigniew Braun | Włocławek | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono BM | |
11 | Popłonkowski Paweł | Włocławek | Polska | Bieg 10km | Wika Polska | opłacono BM | |
12 | Bujalski Jan | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia | WKB Maratończyk Włocławek | WKB Maratończyk Włocławek | |
13 | Brzozowski Szymon | Włocławek | Polska | Bieg 10km | GKS Fabianki | GKS Fabianki | opłacono |
14 | Grudziński Maciej | Włocławek | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | Brothers Team | opłacono BM |
15 | Pokora Rafał | Włocławek | Polska | Bieg 10km | GKS Fabianki | GKS Fabianki | opłacono |
16 | Nowicki Jarosław | Włocławek | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | GKS FABIANKI | GKS Fabianki | opłacono |
17 | Klimek Magdalena | Włocławek | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
18 | Jaśkiewicz Rafał | Włocławek | Polska | Bieg 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | WKB Maratończyk Włocławek | |
19 | Waszak Krzysztof | włocławek | Polska | Bieg 10km | Brothers Team | Brothers Team | opłacono BM |
20 | Faryński Ireneusz | Włocławek | Polska | Bieg 10km | BKS Kujawiak Włocławek | opłacono BM | |
21 | Żabiński Radosław | Włocławek | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono BM | |
22 | Morawski Robert | Włocławek | Polska | Bieg 10km | Brothers Team | opłacono BM | |
23 | Bladoszewska Monika | Włocławek | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
24 | Wasielewska Kinga | Włocławek | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | opłacono | ||
25 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | Polska | Bieg 10km | ANWILTEAM | opłacono BM | |
26 | Sołtysiński Marcin | Włocławek | Polska | Bieg 10km | Pulp Fiction | opłacono BM | |
27 | Dyminska Jowita Dyminska | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
28 | Dudra Sebastian Dudra | Włocławek | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono BM |
29 | Zufla Grzegorz | Wloclawek | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
30 | Gronkowski Andrzej | wloclawek | Polska | Bieg 10km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono BM | |
31 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
32 | Motofa Marcin | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
33 | Simson Ireneusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
34 | Zdrojewski Paweł | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
35 | Garbiec Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Varso | opłacono BM | |
36 | Nowakowski Jerzy | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | opłacono BM | ||
37 | Malicka Agata | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Runcross Rozgarty | Runcross Rozgarty | opłacono BM |
38 | TYBUSZEWSKI JANUSZ | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | opłacono BM | ||
39 | Frączyk Jarosław | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | Parkrun Toruń | Parkrun Toruń | opłacono BM |
40 | Kamiński Stefan | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia | Rekreacja Torun | ||
41 | Czuk Marek | Toruń | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
42 | Stawarska Elżbieta | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Runcross Rozgarty | Runcross Rozgarty | opłacono BM |
43 | Samerek Dariusz | Toruń | Polska | Bieg 10km | Runcross Rozgarty | opłacono BM | |
44 | Maciaszek Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | kujawsko-pomorskie | opłacono | |
45 | Dzięgiel-Poślada Andżelika | Toruń | Polska | Bieg 10km | GKS Fabianki | GKS Fabianki | opłacono |
46 | Sobaszkiewicz Rafał | Toruń | Polska | Bieg 10km | Runcross Rozgarty | Runcross Rozgarty | opłacono BM |
47 | Janiszewski Dariusz Janiszewski | Toruń | Polska | Bieg 10km | Runcross Rozgarty | Runcross Rozgarty | opłacono BM |
48 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
49 | Butowski Krzysztof Butowski | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | opłacono BM | ||
50 | Lipiński Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg 10km | Parkrun Toruń | Parkrun Toruń | opłacono BM |
51 | Orcholski Witold | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | T.S. Opatrunki Toruń | T.S. Opatrunki Toruń | |
52 | Ślósarek Piotr Leszek | Toruń | Polska | Bieg 10km | Studio Nieruchomości Toruń | opłacono BM | |
53 | Kasprzyk Piotr | Toruń | Polska | Bieg 10km | PODGÓRZ TORUŃ | opłacono BM | |
54 | prykanowski marcin | Toruń | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | kujawsko-pomorskie | Kujawsko-pomorskie | opłacono |
55 | DUBIELA HALINA | Tczew | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono BM |
56 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
57 | Poczwardowski Kamil | Szczutowo | Polska | Bieg 10km | GKS Fabianki | GKS Fabianki | opłacono |
58 | Szmatuła Elżbieta | Strzelno | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
59 | Sikorski Sławomir | Służewo | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
60 | Błaszczak Stanisław | Skępe | Polska | Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia | WKB Maratończyk Włocławek | 107 | |
61 | Mariański Piotr | Sierpc | Polska | Bieg 10km | Kubuś Sierpc | opłacono BM | |
62 | Rzęsiewicz Jolanta | Rypin | Polska | Bieg 10km | KB Lech Rypin | KB Lech Rypin | opłacono BM |
63 | białobłocki Jacek | Rypin | Polska | Bieg 10km | KB Lech Rypin | opłacono BM | |
64 | Białobłocka ewa | Rypin | Polska | Bieg 10km | KB Lech Rypin | opłacono BM | |
65 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | Bieg 10km - osoby powyżej 70. roku życia | KB Lech Rypin | KB Lech Rypin | |
66 | Olszewski Adam | Rypin | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | KB Lech Rypin | KB Lech Rypin | |
67 | Tuchalski Marek | Rusinowo | Polska | Bieg 10km | KB Lech Rypin | KB Lech Rypin | opłacono BM |
68 | Roszak Sylwester | Redecz krukowy | Polska | Bieg 10km | opłacono | ||
69 | Świerczyński Julian | Radziejów | Polska | Bieg 10km | KS ZRYW RADZIEJÓW | KS ZRYW RADZIEJÓW | opłacono BM |
70 | Sobczak Tomasz | Poznań | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
71 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
72 | Bieńkowski Jarosław | Płock | Polska | Bieg 10km | Biegaj z Dymkiem | opłacono BM | |
73 | Zientara Marcin | Piotrków Kujawski | Polska | Bieg 10km | BSPK TEAM | opłacono BM | |
74 | Piotrowicz Ireneusz | Piotrków Kujawski | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
75 | Jeżewska Edyta | Paparzyn | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | opłacono | ||
76 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | Bieg 10km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono BM | |
77 | Bolewski Bartosz | Nakło nad Notecią | Polska | Bieg 10km | KS. Czarni Nakło | opłacono BM | |
78 | Białek Dawid | Naklo nad Notecią | Polska | Bieg 10km | Trawers NAKŁO | opłacono BM | |
79 | Gola Grzegorz | Markowo | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | TG SOKÓŁ Gniewkowo | opłacono BM | |
80 | Drawert Ewa | Łubki | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | opłacono BM | ||
81 | Kozielski Ryszard | Łódż | Polska | Bieg 10km | ŁódźRunCrew/JAKOteam | ||
82 | LESIEŃ ADAM LESIEŃ | Łódź | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
83 | Olejniczak Wioletta | Łódź | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
84 | Wejdman Dariusz | Łódź | Polska | Bieg 10km | NO NAME TEAM | NO NAME TEAM | opłacono BM |
85 | Okuńska-Wejdman Aneta | Łódź | Polska | Bieg 10km | NO NAME TEAM | NO NAME TEAM | opłacono BM |
86 | Pastuszak Rafał | Łopatki | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | opłacono BM |
87 | Radziwonka Mariusz | Lubraniec | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
88 | Zufla Piotr | Lubraniec | Polska | Bieg 10km | LUBRANIEC X | Lubraniec Team | opłacono BM |
89 | Rybowska Magdalena | Lubraniec | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
90 | jagodzinska małgorzata | lubraniec | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
91 | Lach Alicja | Lubień Kujawski | Polska | Bieg 10km | |||
92 | ROK-SZPALA SYLWIA ROK-SZPALA | Lubicz Górny | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły cykl GP Woj. Kuj. - Pom. w roku 2019 lub w wirtualnie roku 2020 | Parkrun Toruń | Parkrun Toruń | opłacono BM |
93 | Jasiński Sylwester | Lipno | Polska | Bieg 10km - osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2019 i wirtualnie 2020 | WKB Maratończyk Włocławek | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono BM |
94 | Sarnowski Janusz | lipno | Polska | Bieg 10km | GKS Fabianki | GKS Fabianka | opłacono |
95 | Piotrowski Damian | Krzewie | Polska | Bieg 10km | OSP Krzewie | OSP Krzewie | opłacono BM |
96 | CHMIELECKA BOŻENA CHMIELECKA | Kruszwica | Polska | Bieg 10km | Rozbiegana Kruszwica | opłacono BM | |
97 | Piotrowski Filip | Kraków | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
98 | Piotrowska Mariola | Kraków | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | ||
99 | Czarnecka Monika | Koronowo | Polska | Bieg 10km | Brzoza Biega | Brzoza Biega | opłacono BM |
100 | Nowacki Krzysztof | Koło | Polska | Bieg 10km | NO NAME TEAM | NO NAME TEAM | opłacono BM |
Wyświetleń: 12844