Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 browarczyk-bogdziewicz CYPRIAN Reda Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m UKS 1 REDA
2 browarczyk-bogdziewicz DZAMILA Reda Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m UKS 1 REDA
3 browarczyk-bogdziewicz TELIMENA Reda Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m UKS 1 REDA
4 Bujak Aleksandra Bolszewo Bieg 10 km RUNEDA
5 Dragan Karol Gdynia Bieg 10 km
6 GOŁEBIOWSKA LENA NADOLE Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m
7 GOŁEBIOWSKA MARTA NADOLE Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m
8 GOŁEBIOWSKI SZYMON NADOLE Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m
9 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Nordic Walking 5 km
10 Gładkowska Liliana Gowino Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m BigYellowFoot Adventure team
11 Gładkowska Maria Gowino Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m BigYellowFoot Adventure team
12 Karolewska Anna Wejherowo Bieg 10 km Kujawscy Runners
13 Kościelski Mariusz Rumia Bieg 10 km Kujawscy Runners
14 Kowalik Stanisław Pieniężno Bieg 10 km
15 Kujawska Nina Puck Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m
16 Kuropatwa Łukasz Rumia Bieg 10 km Bażant Team / Projekt1000up
17 Magocsy Helena Kraków Bieg 10 km
18 Majerski Michał Kraków Bieg 10 km
19 Mendyk Przemysław Bobrek Bieg 10 km
20 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m
21 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Znikające punkty
22 Moska Dawid Wejherowo Bieg 10 km UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO
23 Nawrocki Mariusz Gdańsk Bieg 10 km
24 Nietupski Dariusz Gdynia Nordic Walking 5 km Włóczykije Gdynia
25 Pilarsji Marcel Lębork Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk Lębork
26 Romanowski Paweł Reda Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m Przedszkole nr 1 Reda
27 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking 5 km OSP POGRODZIE
28 Stryczyński Piotr Gdynia Nordic Walking 5 km
29 Treder Daniel Mechelinki Bieg 10 km FOX
30 Turzyńska Beata Gdynia Bieg 10 km
31 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team
32 Zwatykanicz Ewa Rumia Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m
33 Zwatykanicz Julia Rumia Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m
34 zwatykanicz martyna Rumia Bieg 10 km


Wyświetleń: 5507

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ