Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 156 | Panek Aneta | Kosakowo | Polska | Nordic Walking 5 km | ESJATeam | opłacono on-line |
2 | 39 | Białek Magdalena | Dębogórze | Polska | Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m | RKS Rumia | opłacono on-line |
3 | 149 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Nordic Walking 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
4 | 58 | DAMPC Dariusz | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
5 | 131 | Skuza Mateusz | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km | 42.195 Wejherowo | opłacono on-line |
6 | 84 | Kaliczyńska Wioletta | Rumia | Polska | Bieg 10 km | Projekt1000up | opłacono on-line |
7 | 157 | Płotka-Wasylka Justyna | Luzino | Polska | Nordic Walking 5 km | Dziobaki Team | opłacono on-line |
8 | 85 | Kalinichenko Yevhenii | Cherkasy | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
9 | 96 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
10 | 50 | Brucki Robert | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Chylońskie dziki | opłacono on-line |
11 | 59 | Dąbek Adrian | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Chylońskie dziki | opłacono on-line |
12 | 40 | Czarnowska Zuzanna | Reda | Polska | Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m | INTER DOOR | opłacono on-line |
13 | 100 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line |
14 | 57 | Czecholiński Michał | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
15 | 92 | Karcz Rafał | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km | Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | opłacono on-line |
16 | 25 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | ACTIVE FLOW | opłacono on-line | |
17 | 144 | Wolańska Jolanta | Rumia | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
18 | 145 | Wolański Tomasz | Rumia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
19 | 141 | Wasiłowicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
20 | 103 | Lang Paweł | GDAŃSK | Polska | Bieg 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
21 | 70 | Dzienisz Roman | Robakowo | Polska | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono |
22 | 69 | DZIENISZ JUSTYNA | ROBAKOWO | Polska | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono |
23 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km | Kujawscy Runners | limit osiągnięty | |
24 | 30 | MEJ Wojciech | Reda | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | UKS 1 REDA | opłacono on-line |
25 | 10 | Mej Tomasz | Reda | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | Sportowa JEDYNECZKA | opłacono on-line |
26 | 95 | Klawikowski Damian | Rumia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
27 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Polska | Bieg 10 km | Bażant Team / Projekt1000up | limit osiągnięty | |
28 | 122 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line |
29 | 136 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
30 | 56 | Czarnowski Krzysztof | Reda | Polska | Bieg 10 km | INTER DOOR | opłacono |
31 | 91 | Kańtoch Weronika | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
32 | 104 | Laszczyk Nadia | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
33 | 106 | Łyś Daniel | Reda | Polska | Bieg 10 km | NYPEL Reda | opłacono on-line |
34 | 97 | Konopka Piotr | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
35 | 15 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | Szkoła 25 w Elblągu | opłacono on-line |
36 | 82 | Jaromirska-Lewińska Maja | Reda | Polska | Bieg 10 km | Runeda | opłacono on-line |
37 | 111 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
38 | 109 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
39 | 93 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | Polska | Bieg 10 km | KRS FORMOZA | opłacono on-line |
40 | 48 | Bisha Mieczysław | Rumia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
41 | 47 | BERNACKI Jacek | Połchowo | Polska | Bieg 10 km | KRS Formoza | opłacono on-line |
42 | 67 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
43 | 66 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
44 | 21 | Rychert Borys | Gowino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | opłacono on-line | |
45 | 147 | Zegarlicki Zygmunt | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | ORMW | opłacono on-line |
46 | Gładkowska Liliana | Gowino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | BigYellowFoot Adventure team | limit osiągnięty | |
47 | Gładkowska Maria | Gowino | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | BigYellowFoot Adventure team | limit osiągnięty | |
48 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | Nordic Walking 5 km | limit osiągnięty | ||
49 | 129 | Rychert Anna | Gowino | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
50 | 88 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
51 | 20 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | opłacono on-line | |
52 | 12 | Rybacki Kuba | Reda | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | opłacono on-line | |
53 | 3 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | opłacono on-line | |
54 | 16 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | opłacono on-line | |
55 | 60 | Dąbrowski Mirek Dąbrowski | Reda | Polska | Bieg 10 km | RUNEDA Młode dziki | opłacono on-line |
56 | 90 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
57 | 89 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
58 | 41 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m | opłacono on-line | |
59 | 8 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | opłacono on-line | |
60 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
61 | Moska Dawid | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km | UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO | limit osiągnięty | |
62 | Kowalik Stanisław | Pieniężno | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
63 | 140 | Tyszer Paweł | Luzino | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
64 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
65 | 64 | Doering Irek | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
66 | 18 | Kulczyk Igor | Rumia | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | Szkoła podstawowa nr 8 | opłacono on-line |
67 | 7 | Jeka Ola | Łebcz | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | opłacono on-line | |
68 | 83 | Jeka Rafal | Łebcz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
69 | 152 | Maciak Joanna | Szydłowo | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
70 | 102 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
71 | 107 | Machelski Patryk | Reda | Polska | Bieg 10 km | Ar-Kar | opłacono on-line |
72 | 73 | Foltyn Łukasz | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
73 | 87 | Kamiński Bartosz | Rumia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
74 | 4 | Głodowski Maciej | REDA | Polska | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | opłacono on-line | |
75 | 17 | Głodowski Grzegorz | REDA | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat (2015-2013r.) 250 m | opłacono on-line | |
76 | 72 | Foltyn Anna | Reda | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
77 | 150 | Kamińska Agata Joanna | Reda | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
78 | 75 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | Polska | Bieg 10 km | BigYellowFoot Adventure team | opłacono on-line |
79 | 132 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
80 | 115 | Nowacki Piotr | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
81 | 86 | Kałaska Radosław | Rewa | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
82 | 62 | Dmowski Robert | Wejherowo | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
83 | 61 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
84 | 151 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic Walking 5 km | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
85 | 114 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
86 | 135 | Szajerka Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
87 | 123 | Paluszkiewicz Dorota | Reda | Polska | Bieg 10 km | Runeda | opłacono |
88 | 11 | Paluszkiewicz Filip | Reda | Bieg Smyka do lat 5 (2016r.) 100 m | Runeda | opłacono on-line | |
89 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5 km | limit osiągnięty | ||
90 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5 km | Włóczykije Gdynia | limit osiągnięty | |
91 | 54 | Cygert Alicja | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
92 | 137 | Szymański Krzysztof | Domatówko | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
93 | 117 | Nowakowska Edyta | Morąg | Polska | Bieg 10 km | Smocza Aura | opłacono on-line |
94 | zwatykanicz martyna | Rumia | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | ||
95 | Zwatykanicz Julia | Rumia | Polska | Bieg Juniora 13-16 lat (2008-2005r.) 1200 m | limit osiągnięty | ||
96 | Zwatykanicz Ewa | Rumia | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | limit osiągnięty | ||
97 | 119 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg 10 km | Elektromet Gmina Elblag | opłacono on-line |
98 | 34 | Schmidt Paulina | Reda | Polska | Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat (2012-2009r.) 500 m | UKS 1 REDA | opłacono on-line |
99 | 105 | Łokucijewski Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Babillonia Babieniec | opłacono on-line |
100 | 81 | Jańczyk Daniel | Reda | Polska | Bieg 10 km | REDEL | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14076