10 km BIEG

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Meta Bieg
1 101 KUJAWSKI GRZEGORZ M 1 m 40-49 PUCK LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK 10 km BIEG 00:35:46.27
2 111 MENDYK PRZEMYSŁAW M 2 m 29 BOBREK 10 km BIEG 00:37:13.94
3 131 SKUZA MATEUSZ M 3 m 30-39 WEJHEROWO 42.195 WEJHEROWO 10 km BIEG 00:38:09.26
4 74 GAWEŁ IRENEUSZ M 4 m 40-49 1 RUMIA PROJEKT1000UP 10 km BIEG 00:38:27.79
5 68 DYWELSKI KRZYSZTOF M 5 m 30-39 1 RUMIA 10 km BIEG 00:39:23.05
6 206 SZCZĘSNY PIOTR M 6 m 30-39 2 TORUŃ RCR 10 km BIEG 00:39:59.14
7 96 KLONOWSKI MARCIN M 7 m 30-39 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10 km BIEG 00:40:01.91
8 137 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 8 m 30-39 4 DOMATÓWKO 10 km BIEG 00:40:05.51
9 114 NAWROCKI DARIUSZ M 9 m 30-39 5 GDAŃSK 10 km BIEG 00:40:26.84
10 105 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 10 m 30-39 6 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 10 km BIEG 00:40:28.52
11 103 LANG PAWEŁ M 11 m 29 1 GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS 10 km BIEG 00:40:41.62
12 197 KLAHS JAKUB M 12 m 29 2 POŁCZYNO 10 km BIEG 00:41:12.13
13 133 STROSIN TOMASZ M 13 m 30-39 7 RUMIA JAGODA TEAM 10 km BIEG 00:41:42.63
14 90 KANKOWSKI PAWEŁ M 14 m 40-49 2 LUZINO KASZUBI LUZINO 10 km BIEG 00:42:08.52
15 118 OBERZIG TOMASZ M 15 m 40-49 3 REDA ST RUNNERS 10 km BIEG 00:42:12.85
16 106 ŁYŚ DANIEL M 16 m 30-39 8 REDA NYPEL REDA 10 km BIEG 00:42:15.49
17 174 KRAWCZYK ANDRZEJ M 17 m 40-49 4 WEJHEROWO MAJA TEAM 10 km BIEG 00:42:25.38
18 127 RIEGEL MATEUSZ M 18 m 30-39 9 GDAŃSK ST RUNNERS 10 km BIEG 00:42:31.25
19 113 MOKŁOWICZ PIOTR M 19 m 30-39 10 WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY 10 km BIEG 00:42:45.00
20 161 SMEJAK PRZEMYSŁAW M 20 m 30-39 11 REDA RUNREDA 10 km BIEG 00:43:07.00
21 76 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 1 k 29 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 10 km BIEG 00:43:41.92
22 128 ROGOCKI ARTUR M 21 m 40-49 5 ORLE ARTURO TEAM 10 km BIEG 00:43:44.19
23 110 MARSZAŁEK SEBASTIAN M 22 m 29 3 GDYNIA PROJEKT1000UP 10 km BIEG 00:43:51.70
24 194 WASYLKA ŁUKASZ M 23 m 30-39 12 LUZINO DZIOBAKI TEAM 10 km BIEG 00:43:52.84
25 53 CIEŚLAK BARTOSZ M 24 m 40-49 6 ŻELISTRZEWO 10 km BIEG 00:44:07.33
26 203 BRZEZIŃSKI BARTŁOMIEJ M 25 m 40-49 7 REDA RUNREDA 10 km BIEG 00:44:27.03
27 92 KARCZ RAFAŁ M 26 m 30-39 13 WEJHEROWO WEJHEROWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE 10 km BIEG 00:44:30.20
28 125 PIONK TADEUSZ M 27 m 40-49 8 RUMIA KONTENER FORMY 10 km BIEG 00:44:45.40
29 196 KLAHS KATARZYNA K 2 k 29 POŁCZYNO 10 km BIEG 00:44:45.97
30 56 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 28 m 40-49 9 REDA INTER DOOR 10 km BIEG 00:44:54.17
31 67 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 29 m 40-49 10 RUMIA 10 km BIEG 00:46:08.20
32 85 KALINICHENKO YEVHENII M 30 m 29 4 CHERKASY 10 km BIEG 00:46:08.35
33 102 LABUN ZENON M 31 m 40-49 11 MRZEZINO 10 km BIEG 00:46:08.63
34 59 DĄBEK ADRIAN M 32 m 40-49 12 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI 10 km BIEG 00:46:09.52
35 83 JEKA RAFAL M 33 m 29 5 ŁEBCZ 10 km BIEG 00:46:10.30
36 140 TYSZER PAWEŁ M 34 m 30-39 14 LUZINO 10 km BIEG 00:46:38.09
37 116 NOWAK MIROSŁAW M 35 m 50+ 1 REDA 10 km BIEG 00:47:04.69
38 178 NAWROCKI MARIUSZ M 36 m 40-49 13 GDAŃSK 10 km BIEG 00:47:37.80
39 93 KAWUCHA MIROSŁAW M 37 m 50+ 2 GDYNIA KRS FORMOZA 10 km BIEG 00:48:11.34
40 49 BRUCHMANN KAROL M 38 m 30-39 15 REDA RUNEDA 10 km BIEG 00:48:42.96
41 79 GRUSZECZKA MATEUSZ M 39 m 30-39 16 REDA PARKRUN GRUDZIĄDZ 10 km BIEG 00:48:58.36
42 86 KAŁASKA RADOSŁAW M 40 m 40-49 14 REWA 10 km BIEG 00:49:02.20
43 58 DAMPC DARIUSZ M 41 m 40-49 15 WEJHEROWO 10 km BIEG 00:49:11.48
44 135 SZAJERKA KRZYSZTOF M 42 m 50+ 3 RUMIA 10 km BIEG 00:49:21.27
45 82 JAROMIRSKA-LEWIŃSKA MAJA K 3 k 40-49 REDA RUNEDA 10 km BIEG 00:49:26.28
46 141 WASIŁOWICZ NATALIA K 4 k 30-39 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10 km BIEG 00:49:39.66
47 48 BISHA MIECZYSŁAW M 43 m 50+ 4 RUMIA 10 km BIEG 00:49:46.16
48 112 MICKIEWICZ - SZYMAŃSKA ILONA K 5 k 30-39 2 DOMATÓWKO 10 km BIEG 00:49:47.59
49 94 KAZYAKA KATARZYNA K 6 k 30-39 3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 10 km BIEG 00:49:53.72
50 75 GŁADKOWSKI GRZEGORZ M 44 m 30-39 17 GOWINO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10 km BIEG 00:50:13.63
51 87 KAMIŃSKI BARTOSZ M 45 m 29 6 RUMIA 10 km BIEG 00:50:59.25
52 104 LASZCZYK NADIA K 7 k 30-39 4 REDA 10 km BIEG 00:51:03.01
53 170 DRAGAN KAROL M 46 m 40-49 16 GDYNIA 10 km BIEG 00:51:25.18
54 160 WOZAK PAWEŁ M 47 m 29 7 SŁUPSK BALTIC SEALS 10 km BIEG 00:51:42.86
55 100 KRUSZYŃSKA MAGDALENA K 8 k 40-49 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 10 km BIEG 00:51:43.91
56 50 BRUCKI ROBERT M 48 m 40-49 17 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI 10 km BIEG 00:51:44.18
57 121 OLSZEWSKI WOJCIECH M 49 m 30-39 18 REDA 10 km BIEG 00:51:50.00
58 120 OLSZEWSKI TADEUSZ M 50 m 29 8 REDA 10 km BIEG 00:51:57.15
59 43 BAGIŃSKI KRZYSZTOF M 51 m 40-49 18 RUMIA B. D. P. 10 km BIEG 00:52:04.55
60 44 BARANOWSKI GRZEGORZ M 52 m 40-49 19 RUMIA 10 km BIEG 00:52:24.53
61 62 DMOWSKI ROBERT M 53 m 30-39 19 WEJHEROWO 10 km BIEG 00:52:26.35
62 47 BERNACKI JACEK M 54 m 50+ 5 POŁCHOWO KRS FORMOZA 10 km BIEG 00:52:40.30
63 119 OLEJARCZYK PIOTR M 55 m 50+ 6 ELBLĄG ELEKTROMET GMINA ELBLAG 10 km BIEG 00:52:43.03
64 126 PLICHTA MAŁGORZATA K 9 k 29 1 REDA 10 km BIEG 00:52:49.98
65 84 KALICZYŃSKA WIOLETTA K 10 k 40-49 2 RUMIA PROJEKT1000UP 10 km BIEG 00:52:56.28
66 70 DZIENISZ ROMAN M 56 m 40-49 20 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO 10 km BIEG 00:52:58.84
67 117 NOWAKOWSKA EDYTA K 11 k 29 2 MORĄG SMOCZA AURA 10 km BIEG 00:53:07.98
68 122 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 57 m 50+ 7 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 10 km BIEG 00:53:23.39
69 91 KAŃTOCH WERONIKA K 12 k 30-39 5 REDA 10 km BIEG 00:53:36.61
70 42 ADAMCZYK WOJCIECH M 58 m 40-49 21 GDYNIA 10 km BIEG 00:53:43.59
71 89 KANKOWSKA JUSTYNA K 13 k 30-39 6 LUZINO KASZUBI LUZINO 10 km BIEG 00:53:48.20
72 204 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 59 m 30-39 20 WEJHEROWO 10 km BIEG 00:54:08.77
73 71 FELCHNER AGNIESZKA K 14 k 29 3 WEJHEROWO 10 km BIEG 00:54:40.38
74 88 KANKOWSKA DOMINIKA K 15 k 29 4 LUZINO KASZUBI LUZINO 10 km BIEG 00:55:09.24
75 130 SADOWSKI PIOTR M 60 m 40-49 22 RUMIA MŁODE DZIKI RUNEDA 10 km BIEG 00:56:55.55
76 77 GÓRSKA-KOBYLSKA ANETA K 16 k 40-49 3 REDA RUNEDA 10 km BIEG 00:56:56.77
77 129 RYCHERT ANNA K 17 k 30-39 7 GOWINO 10 km BIEG 00:57:20.20
78 66 DYDYMSKA MONIKA K 18 k 40-49 4 RUMIA 10 km BIEG 00:57:33.04
79 99 KRASIŃSKA-MITURA EWA K 19 k 40-49 5 RUMIA PARKRUN RUMIA 10 km BIEG 00:57:44.20
80 45 BARCA WOJCIECH M 61 m 30-39 21 REDA 10 km BIEG 00:58:07.18
81 145 WOLAŃSKI TOMASZ M 62 m 40-49 23 RUMIA 10 km BIEG 00:58:09.32
82 123 PALUSZKIEWICZ DOROTA K 20 k 30-39 8 REDA RUNEDA 10 km BIEG 00:58:16.96
83 134 STRZEBRAKOWSKA EWELINA K 21 k 30-39 9 WEJHEROWO 10 km BIEG 00:58:32.85
84 147 ZEGARLICKI ZYGMUNT M 63 m 40-49 24 GDYNIA ORMW 10 km BIEG 00:58:43.47
85 57 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ M 64 m 30-39 22 GDYNIA 10 km BIEG 00:58:50.65
86 69 DZIENISZ JUSTYNA K 22 k 40-49 6 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO 10 km BIEG 00:59:28.68
87 144 WOLAŃSKA JOLANTA K 23 k 30-39 10 RUMIA 10 km BIEG 01:00:16.10
88 81 JAŃCZYK DANIEL M 65 m 30-39 23 REDA REDEL 10 km BIEG 01:03:49.85
89 107 MACHELSKI PATRYK M 66 m 30-39 24 REDA AR-KAR 10 km BIEG 01:04:18.29
90 46 BEMOWSKA DOROTA K 24 k 40-49 7 REDA MŁODE DZIKI RUNEDA 10 km BIEG 01:05:49.30
91 51 BRZEZICKA MAGDALENA K 25 k 40-49 8 REDA RUNEDA 10 km BIEG 01:05:50.04
92 63 DOBRZYŃSKA JOANNA K 26 k 40-49 9 GDYNIA 10 km BIEG 01:06:13.27
93 78 GRABOWSKA AGNIESZKA K 27 k 40-49 10 REDA RUNEDA MŁODE DZIKI 10 km BIEG 01:06:32.77
94 55 CZAPLICKI SŁAWOMIR M 67 m 50+ 8 REDA MŁODE DZIKI RUNEDA 10 km BIEG 01:06:32.90
95 143 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 28 k 40-49 11 GDYNIA 10 km BIEG 01:07:17.42
96 201 TURZYŃSKA BEATA K 29 k 40-49 12 GDYNIA 10 km BIEG 01:07:21.22
97 61 DMOWSKA AGNIESZKA K 30 k 30-39 11 WEJHEROWO 10 km BIEG 01:07:41.37
98 169 MAGOCSY HELENA K 31 k 40-49 13 KRAKÓW 10 km BIEG 01:07:45.26
99 195 MAJERSKI MICHAŁ M 68 m 40-49 25 KRAKÓW 10 km BIEG 01:08:00.00
100 64 DOERING IREK M 69 m 40-49 26 REDA 10 km BIEG 01:10:12.51
101 65 DOERING NATALIA K 32 k 40-49 14 REDA 10 km BIEG 01:10:13.41
102 97 KONOPKA PIOTR M 70 m 40-49 27 REDA 10 km BIEG 01:10:55.49
103 60 DĄBROWSKI MIREK DĄBROWSKI M 71 m 40-49 28 REDA RUNEDA MŁODE DZIKI 10 km BIEG 01:12:08.36
104 72 FOLTYN ANNA K 33 k 30-39 12 REDA 10 km BIEG 01:14:56.98
105 73 FOLTYN ŁUKASZ M 72 m 30-39 25 REDA 10 km BIEG 01:14:57.71
106 132 STOKARSKA BEATA K 34 k 50+ 1 GDYNIA 10 km BIEG 01:15:20.32
107 54 CYGERT ALICJA K 35 k 50+ 2 GDYNIA 10 km BIEG 01:15:36.68
108 109 MAJNA KAZIMIERZ M 73 m 50+ 9 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10 km BIEG 01:19:12.91

5 km NW

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans start nw meta nw Czas netto
1 198 STRYCZYŃSKI PIOTR M 1 m open nw 1 GDYNIA 5 km NW 00:02:01.04 00:36:43.33 00:34:42.29
2 199 NIETUPSKI DARIUSZ M 2 m open nw 2 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 5 km NW 00:02:01.04 00:37:30.30 00:35:29.26
3 151 KONKOL ANDRZEJ M 3 m open nw 3 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5 km NW 00:02:00.76 00:38:13.16 00:36:12.40
4 157 PŁOTKA-WASYLKA JUSTYNA K 1 k open nw 1 LUZINO DZIOBAKI TEAM 5 km NW 00:02:03.18 00:39:36.99 00:37:33.81
5 158 SMARSZCZ WIESŁAW M 4 m open nw 4 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5 km NW 00:02:03.37 00:39:47.31 00:37:43.94
6 202 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 5 m open nw 5 REDA 5 km NW 00:02:02.63 00:39:59.99 00:37:57.36
7 156 PANEK ANETA K 2 k open nw 2 KOSAKOWO ESJATEAM 5 km NW 00:02:02.63 00:40:08.44 00:38:05.81
8 152 MACIAK JOANNA K 3 k open nw 3 SZYDŁOWO 5 km NW 00:02:02.37 00:40:45.69 00:38:43.32
9 159 WÓJCIK PIOTR M 6 m open nw 6 GDYNIA MORSIK WETERAN 5 km NW 00:02:01.19 00:42:28.82 00:40:27.63
10 155 OBERZIG-ZASADA MAGDALENA K 4 k open nw 4 WŁADYSŁAWOWO 5 km NW 00:02:02.03 00:42:42.45 00:40:40.42
11 182 ZWIERZ ANDRZEJ M 7 m open nw 7 GDYNIA FAMILI ACTIV PASŁĘK 5 km NW 00:02:03.22 00:42:44.28 00:40:41.06
12 153 MOKŁOWICZ ANIA K 5 k open nw 5 WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY 5 km NW 00:02:02.42 00:46:46.86 00:44:44.44
13 149 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 6 k open nw 6 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5 km NW 00:02:01.41 00:48:06.13 00:46:04.72
14 154 NERC DOROTA K 7 k open nw 7 RUMIA 5 km NW 00:02:05.26 00:48:15.19 00:46:09.93
15 205 KARPIŃSKA KATARZYNA K 8 k open nw 8 GDYNIA 5 km NW 00:02:03.06 00:49:39.96 00:47:36.90

Bieg Juniora 13-16 lat

Bieg Malucha 6-8 lat

Bieg Młodszego Juniora 9-12 lat

Bieg Smyka do lat 5

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ