Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marszewski Rafal Gdynia 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
2 Lipski Adam Łódź 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
3 Ostrowski Andrzej Sopot 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h opłacono on-line
4 Borzęcki Ryszard Zielona Wies 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km niezrzeszony opłacono on-line
5 Szymkun Marek Gdańsk 10:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
6 Budzińska Budzińska Sopot 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
7 Kamiński Józef Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono
8 Przyborkiewicz Kriss Toruń 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h Pierniki Toruń opłacono on-line
9 Bagiński Krzysztof Rumia 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
10 Kondrat Bartłomiej Gdańsk 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km WATAHA opłacono on-line
11 Drzewiecki Mateusz Reja 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h MajBike Team opłacono on-line
12 Butowt Krzysztof Gdańsk 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km WATAHA opłacono on-line
13 Klimowicz-Butowt Karolina GDAŃSK 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km WATAHA opłacono on-line
14 Samociuk Mateusz Gdańsk 10:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km WATAHA opłacono on-line
15 Wunsch Piotr Luzino 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h MajBike Team opłacono on-line
16 Kaczmarczyk Paweł Rumia 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
17 Grabowski Wojciech Prątnica 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Team Niedobrze opłacono on-line
18 Kołosowska Pola Gdańsk 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
19 Szymkun Dariusz Gdynia 10:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km WATAHA opłacono on-line
20 Marcinkowski Andrzej Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
21 Marcinkowska Izabela Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
22 RYDECKI KAROL ELBLĄG 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
23 Rogowski Leszek Gdańsk 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h Oprychy Team opłacono on-line
24 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
25 Dulko Dorota Oliwa 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
26 Starczewski Michał Podwiesk 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
27 Napiórkowska-Starczewska Izabela Podwiesk 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
28 Glier Mariusz Długie Pole 9:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb opłacono on-line
29 Bochniewska Olga Długie Pole 9:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb opłacono on-line
30 Krynicki Przemysław Zielona 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
31 Browarek Wiktoria Gdańsk 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
32 Dąbrowski Michał Banino 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
33 Bogalecki Marek Starogard Gdański 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h Safe Sport Team opłacono on-line
34 Lisowski Paweł Koszalin 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
35 Lisowski Bogusław Koszalin 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
36 Kosznik Stanisław Kartuzy 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h ELKOS KARTUZY opłacono on-line
37 Arabski Marcin Gdańsk 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
38 Rzeszut Pawel Gdynia 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
39 Szczepkowski Zenon Gdansk 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h opłacono on-line
40 Derdej Michał Czernin 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Lider Sztum opłacono
41 Gresik Joanna Sztum 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Lider Sztum opłacono
42 Stec Marcin Sztum 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Lider Sztum opłacono
43 Woźniak Jarosław Gdynia 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h opłacono on-line
44 Socha Piotr Zajezierze 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Lider Sztum opłacono
45 Bigaj Andrzej Gdynia 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Drużyna A opłacono on-line
46 Wójcik Roman Gdynia 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h opłacono on-line
47 Banaś Wiesław Kolno 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
48 Prusinowski Kamil Gdańsk 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
49 Paliwoda Tymon Gdynia 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
50 Paliwoda Maciej Gdynia 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
51 Studziński Jerzy Studziński Kolno 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
52 Wypij Krzysztof Nowe Dobra 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
53 Rozenka Szymon Rozenka Gdańsk 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team HutchisonPorts Gdynia Team opłacono on-line
54 Jaśko Jarosław Gdańsk 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h opłacono on-line
55 Luciow Lidia Rumia 11:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
56 Luciow Wojciech Rumia 12:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
57 Damps Krzysztof Reda 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
58 Czyżniewski Włodzimierz Toruń 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h TTC Toruń opłacono on-line
59 Pykałów Szymon Gdynia 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km MASK opłacono on-line
60 Kitowski Rafał Gdańsk 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team CTM Active Team opłacono on-line
61 Jarmakowski Jan Gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team Hutchison Ports Gdynia Team opłacono on-line
62 Jarmakowska Iwona Gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team Hutchison Ports Gdynia Team opłacono on-line
63 Jachowicz Dariusz Gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
64 Lisiecki Tomasz Gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
65 Lewandowski Maciej Kartuzy 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
66 Zakrzewski Radosław Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
67 Stramek Łukasz Gdansk 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h opłacono on-line
68 Miechowiecka Maja Gdańsk 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h opłacono on-line
69 Kwiatkowski Sławomir Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km SOLO TEAM opłacono on-line
70 Wojda Barbara Banino 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
71 GRZEGORCZYK LUDWIK GDYNIA 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
72 Majkowski Zbigniew Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
73 Stradowski Bartłomiej Gdynia 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h MTM Team opłacono on-line
74 Lewandrowska Magdalena Rumia 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h opłacono on-line
75 Telewski Grzegorz Straszyn 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Rowerowy Straszyn opłacono on-line
76 Nieściór Mieczysława Stękiny / Olsztyn 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h Kąpiący Się Zimą Olsztyn / Jonkowo SPORT opłacono on-line
77 Nieściór Jan Stękiny / Olsztyn 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h Kąpiący Się Zimą Olsztyn / Jonkowo SPORT opłacono on-line
78 Łapiński Ryszard Rokitnica 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
79 Petrowski Zbigniew Gdansk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
80 Kałużka Krzysiek Łódź 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Infoprojekt opłacono
81 Uścinowicz Bartosz Gdańsk 10:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Infoprojekt opłacono
82 Kalczyńska Sabina Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Infoprojekt opłacono
83 Kielas Joanna Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Infoprojekt opłacono
84 Niedźwiadek Adam Niedźwiadek Gdańsk 10:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Infoprojekt opłacono
85 Nat Czarna Gdańsk 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
86 Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
87 Sztybor Joanna Gdańsk 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
88 góralski waldemar pruszcz gdański 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
89 Wanat Kazimierz Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
90 Grzesik Jakub Banino 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
91 Mocarski Krzysztof Banino 10:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
92 Mocarska Gracjana Banino 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
93 Machlik Adam Gdańsk 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h opłacono on-line
94 Piontek Siegfried Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
95 Stramska Beata Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
96 Płotka Małgorzata Straszyn 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Rowerowy Straszyn opłacono on-line
97 Pleczyński Zbigniew Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
98 Smeja Lidia Gdynia 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
99 Płotka Witold Straszyn 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h Trzej Muszkieterowie opłacono on-line
100 Milewski Bartosz Chełmno 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h opłacono on-line


Wyświetleń: 9916

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ