Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skawiński Tomasz Gdynia 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h
2 Mocarska Gracjana Banino 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
3 Trznadel Katarzyna Gdansk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
4 Mocarski Krzysztof Banino 10:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
5 Grzesik Jakub Banino 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
6 Aranowska Alicja Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
7 Szymkun Marek Gdańsk 10:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
8 Paliwoda Maciej Gdynia 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
9 Kaczmarczyk Paweł Rumia 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
10 Paliwoda Tymon Gdynia 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
11 Bochniewska Olga Długie Pole 9:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb opłacono on-line
12 Prusinowski Kamil Gdańsk 11:15 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
13 Glier Mariusz Długie Pole 9:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb opłacono on-line
14 Grzemski Jakub Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
15 Rzeszut Pawel Gdynia 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
16 Lisowski Bogusław Koszalin 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
17 Węgierska Anna Gdynia 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
18 Goike Sylwester Charbrowo 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
19 Lis Piotr Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km
20 Lisowski Paweł Koszalin 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
21 Szydłowski Łukasz Rotmanka 10:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km
22 Sztybor Joanna Gdańsk 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
23 Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk 12:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
24 Lisiecki Tomasz Gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
25 Petrowski Zbigniew Gdansk 11:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
26 Wójcik Roman Gdynia 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h opłacono on-line
27 Łapiński Ryszard Rokitnica 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
28 Jachowicz Dariusz Gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
29 Milewski Bartosz Chełmno 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h opłacono on-line
30 Woźniak Jarosław Gdynia 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h opłacono on-line
31 Ostrowski Andrzej Sopot 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h opłacono on-line
32 Lipski Adam Łódź 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
33 Balda Kamil Tczew 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km
34 Napiórkowska-Starczewska Izabela Podwiesk 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
35 Starczewski Michał Podwiesk 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
36 Lewandrowska Magdalena Rumia 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h opłacono on-line
37 Olczak Roman Gdansk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
38 Glaas Bartlomiej Gdańsk 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h
39 Luciow Wojciech Rumia 12:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
40 Miechowiecka Maja Gdańsk 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h opłacono on-line
41 Meller Ewa Janowice 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
42 Stramek Łukasz Gdansk 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h opłacono on-line
43 Luciow Lidia Rumia 11:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
44 Dulko Dorota Oliwa 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
45 Marszewski Rafal Gdynia 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
46 Banaś Wiesław Kolno 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
47 Zaremba Marcin Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
48 Dąbrowski Michał Banino 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
49 Nat Czarna Gdańsk 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
50 Jaśko Jarosław Gdańsk 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h opłacono on-line
51 Czyrzniewski Paweł GDAŃSK 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
52 Szymczak Beata Gdańsk 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
53 Pufund Arkadiusz Reda 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
54 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
55 Smeja Lidia Gdynia 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
56 Damps Krzysztof Reda 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
57 Pleczyński Zbigniew Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
58 Zakrzewski Radosław Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
59 Kowalczyk Tomasz Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
60 Juszczak Dominika Rotmanka 9:55 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Dominika Rowerowa Biegaczka średnia 22-25 km/h
61 Szczepkowski Zenon Gdansk 10:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team/ Akademia Kolarska Cyklo średnia 34/36 km/h opłacono on-line
62 Stramska Beata Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
63 Bagiński Krzysztof Rumia 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
64 Gogola Dariusz Nowy Dwór Gdańsk 9:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb opłacono on-line
65 Wojda Barbara Banino 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
66 Wypij Krzysztof Nowe Dobra 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
67 Kamiński Józef Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono
68 Budzińska Budzińska Sopot 11:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
69 Kołosowska Pola Gdańsk 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
70 Piontek Siegfried Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
71 Kleyna Waldemar Nowy Dwór Gdański 11:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb
72 Kleyna Adrian Nowy Dwór Gdański 11:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb
73 Milewski Igor gdansk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
74 Kleyna Renata Nowy Dwór Gdański 11:50 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie, Nowy Dwór Gdański, Suchy Dąb
75 Mularczyk Rafał Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
76 Cyganek Andrzej Klamry 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h opłacono on-line
77 Studziński Jerzy Studziński Kolno 10:05 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
78 RYDECKI KAROL ELBLĄG 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
79 Arabski Marcin Gdańsk 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
80 Marcinkowska Izabela Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
81 Marcinkowski Andrzej Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km opłacono on-line
82 Machlik Adam Gdańsk 9:35 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Natalia Lewandowska "RoweroweKaszuby" średnia 35 km/h opłacono on-line
83 Krawiec Piotr Krawiec Cewice 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km
84 góralski waldemar pruszcz gdański 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team opłacono on-line
85 Browarek Wiktoria Gdańsk 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
86 Krynicki Przemysław Zielona 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km opłacono on-line
87 Jakubowska Basia Gdańsk 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h Aspire Power Club opłacono on-line
88 Goike Piotr Skowarcz 9:30 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km prowadząca Sylwia Rogiewicz średnia28/32 km/h biegam bo lubię opłacono on-line
89 Kitowski Rafał Gdańsk 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team CTM Active Team opłacono on-line
90 Bigaj Andrzej Gdynia 13:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km Drużyna A opłacono on-line
91 Kosznik Stanisław Kartuzy 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h ELKOS KARTUZY opłacono on-line
92 Majkowski Zbigniew Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
93 REJMER SŁAWOMIR GDYNIA 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery
94 GRZEGORCZYK LUDWIK GDYNIA 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
95 Lewandowski Maciej Kartuzy 11:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 55 km prowadzący Robert Lewandowski "RoweroweKaszuby" średnia 25 km/h Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
96 Wanat Kazimierz Gdynia 10:00 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Enzo Team Kołomański Rowery opłacono on-line
97 Kolibski Artur Gdańsk 9:45 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km GDN Rower 40+
98 Jarmakowska Iwona Gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team Hutchison Ports Gdynia Team opłacono on-line
99 Jarmakowski Jan Gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team Hutchison Ports Gdynia Team opłacono on-line
100 Rozenka Szymon Rozenka Gdańsk 9:40 Rowerowe Żuławy CYKLO Cedry Wielkie 100 km Spanish Team HutchisonPorts Gdynia Team opłacono on-line


Wyświetleń: 9889

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ