Bieg Nyski - Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Paciorek Piotr Wojsław Bieg 5 km opłacono
2 Zieliński Adrian Biała Nyska Bieg 10 km opłacono
3 Kanonowicz Jan Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
4 Kanonowicz Jasiu Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
5 Kanonowicz Kazimiera Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
6 Kanonowicz Tomasz Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
7 Kanonowicz Wojtek Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
8 Kanonowicz Filip Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
9 Kanonowicz Magdalena Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
10 Kanonowicz Marek Biała Nyska Bieg 10 km KanonTeam opłacono
11 Kanonowicz Łukasz Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
12 Andryszczak Kanonowicz Aleksander Biała Nyska Bieg 1963 m KanonTeam opłacono
13 Kołodziej Adrian Biała Nyska Bieg 1963 m OSP Regulice opłacono
14 SZTONYK-DYSIEWICZ MARTYNA BIAŁA NYSKA Bieg 1963 m opłacono
15 Badocha Łukasz Bodzanów Bieg 1963 m opłacono
16 Badocha Borys Bodzanów Bieg 1963 m opłacono
17 Rojewski Wojciech Chróścina Nyska Bieg 10 km opłacono
18 Konieczny Piotr Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
19 Świerk Julia Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
20 Zych Joanna Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
21 Jurek Tomasz Głuchołazy Bieg 10 km opłacono
22 Kubat Dariusz Głuchołazy Bieg 10 km opłacono
23 Konieczny Karol Głuchołazy Bieg 5 km opłacono
24 Wrzeciono Mateusz Gogolin Bieg 5 km Bagienne Wichry opłacono
25 Akseńczuk Magdalena Jędrzychów Bieg 1963 m
26 Akseńczuk Jan Jędrzychów Bieg 1963 m
27 Akseńczuk Alexander Jędrzychów Bieg 1963 m
28 Błądziński Dawid Makowice Bieg 5 km opłacono
29 DYSIEWICZ ZYGMUNT MOROW Bieg 1963 m opłacono
30 PAJĄK IZABELA NYSA Bieg 1963 m opłacono
31 Grubiak Wojciech Nysa Bieg 10 km opłacono
32 PAJĄK JANINA NYSA Bieg 1963 m opłacono
33 RUMIŃSKI TOMASZ NYSA Bieg 1963 m opłacono
34 Szaraniec Katarzyna Nysa Bieg 5 km CrossBoxThunder Nysa
35 FUŁAWKA URSZULA NYSA Bieg 1963 m opłacono
36 CZARNECKI MAREK NYSA Bieg 1963 m opłacono
37 BEREZOWSKI MATEUSZ NYSA Bieg 1963 m opłacono
38 Uchman Zofia Nysa Bieg 1963 m opłacono
39 PAJĄK BARBARA NYSA Bieg 1963 m opłacono
40 STOBRAWE PETER NYSA Bieg 1963 m opłacono
41 Kozubek Justyna Nysa Bieg 5 km opłacono
42 Grębski Tomasz Nysa Bieg 5 km opłacono
43 Tetłak Patrycja Nysa Bieg 5 km opłacono
44 Pawlik Marek Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
45 Pawlik Krzysztof Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
46 Jakubowski Roman Nysa Bieg 10 km opłacono
47 Majda Bogusław Nysa Bieg 10 km Zwariowany Bodzio opłacono
48 DEREŃ MARCIN NYSA Bieg 5 km opłacono
49 Grzesiak Grzegorz Grzesiak Nysa Bieg 10 km RUNNERS TEAM NYSA
50 Palczewska Anna Nysa Bieg 1963 m opłacono
51 Pieczara Anna Nysa Bieg 5 km opłacono
52 Baczyński Sebastian Nysa Bieg 5 km opłacono
53 Święs Marek Nysa Bieg 10 km
54 Mikołajczyk Maciej Nysa Bieg 10 km
55 Kozubek Tomek Nysa Bieg 10 km opłacono
56 Mozol Szymon Nysa Bieg 1963 m
57 Jamrozik Adam Nysa Bieg 10 km opłacono
58 Lesniak Sebastian Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
59 Korzeniewska Iwona Nysa Bieg 1963 m opłacono
60 Bednarek Dominik Nysa Bieg 1963 m opłacono
61 Mazurek Agnieszka Nysa Bieg 5 km opłacono
62 Kaźmierczak Martyna Nysa Bieg 1963 m
63 Folęga Wojciech Nysa Bieg 10 km opłacono
64 Paliga Małgorzata Nysa Bieg 10 km opłacono
65 Grabowski Roman Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
66 Grabowska Agnieszka Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
67 Lewecki Gracjan Nysa Bieg 10 km
68 Łojanek Ewelina Nysa Bieg 10 km
69 Perzyński Maciej Nysa Bieg 10 km opłacono
70 Bałdo Hubert Bałdo Nysa Bieg 10 km opłacono
71 Szewczyk Kamil Nysa Bieg 10 km opłacono
72 Pawlik Agnieszka Pawlik Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA
73 Zielińska Julia nysa Bieg 1963 m opłacono
74 Siwy Anna Nysa Bieg 5 km opłacono
75 Manuel Palacios Fabiola NYSA Bieg 5 km KLUB MEKSYK NYSA opłacono
76 Pełdiak Krzysztof Pełdiak Nysa Bieg 5 km KLUB MEKSYK NYSA opłacono
77 Gołębiowska Justyna Nysa Bieg 10 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
78 Lewinski Lukasz Nysa Bieg 10 km opłacono
79 Lewinska marta Nysa Bieg 5 km opłacono
80 Gołębiowska Anna Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
81 Zagdański Bartosz nysa Bieg 10 km opłacono
82 Połata Klaudia nysa Bieg 1963 m opłacono
83 Wąsowicz Aneta Nysa Bieg 5 km opłacono
84 Połata Joanna nysa Bieg 1963 m opłacono
85 Połata Kamil Nysa Bieg 1963 m opłacono
86 Połata Tomasz Nysa Bieg 5 km opłacono
87 Dzierżak Krzysztof Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
88 Dzierżak Edyta Nysa Bieg 5 km RUNNERS TEAM NYSA opłacono
89 Połata Karol nysa Bieg 5 km opłacono
90 Wąsowicz Amelia Nysa Bieg 1963 m opłacono
91 Połata Daniel nysa Bieg 5 km opłacono
92 mekarski kamil mekarski nysa Bieg 10 km Dormed nysa
93 BOBAK PIOTR Nysa Bieg 10 km Urząd Miejski w Nysie opłacono
94 Szwed Grzegorz Nysa Bieg 5 km opłacono
95 Mandziej Ula nysa Bieg 5 km opłacono
96 Gnot Łukasz nysa Bieg 5 km opłacono
97 Majcher Patrycja Nysa Bieg 10 km sPortMed opłacono
98 Uziębło Mateusz Nysa Bieg 5 km opłacono
99 Szostak Andrzej Nysa Bieg 5 km opłacono
100 Wiek-Rezacz Alicja Nysa Bieg 10 km sPortMed opłacono


Wyświetleń: 2423

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ