V Bieg Najeżony Przeszkodami „Jeżyk”

5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km start meta Czas netto Grupa
1 202 SZOSTEK MAREK M 1 JULIANOWO 5 km 8.97 00:06:41 00:00:01.32 00:33:29.01 00:33:27.69 DIAMENTOWA
2 182 SKIBSKI MACIEJ M 2 ŚWIECIE 5 km 8.73 00:06:52 00:00:01.37 00:34:22.37 00:34:21.00 DIAMENTOWA
3 141 NOWICKI JAROSŁAW M 3 WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI 5 km 8.42 00:07:07 00:00:01.70 00:35:38.90 00:35:37.20 DIAMENTOWA
4 188 STOMSKI KRZYSZTOF M 4 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 5 km 8.14 00:07:22 00:00:01.39 00:36:53.15 00:36:51.76 DIAMENTOWA
5 190 STUCKA DOROTA K 1 ŚWIECIE 5 km 8.08 00:07:25 00:00:01.35 00:37:09.86 00:37:08.51 DIAMENTOWA
6 229 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 5 INOWROCŁAW 5 km 7.72 00:07:46 00:00:03.55 00:38:57.00 00:38:53.45 DIAMENTOWA
7 164 ROBAKIEWICZ MARIUSZ M 6 JĘDRYCHOWO 5 km 7.54 00:07:57 00:05:16.55 00:45:05.22 00:39:48.67
8 175 RZĘTKOWSKI ARTUR M 7 SOLEC KUJAWSKI 5 km 7.4 00:08:06 00:00:01.43 00:40:34.29 00:40:32.86 DIAMENTOWA
9 158 PÓŁGĘSEK BARTOSZ M 8 SOLEC KUJAWSKI HARPAGAN RUNNERS 5 km 7.35 00:08:09 00:00:01.61 00:40:50.00 00:40:48.39 DIAMENTOWA
10 157 PODBIELSKA ALINA K 2 TORUŃ KM UMK TORUŃ 5 km 7.32 00:08:11 00:00:02.80 00:41:01.04 00:40:58.24 DIAMENTOWA
11 2 ANDRZEJEWSKA SYLWIA K 3 BYDGOSZCZ 5 km 7.28 00:08:14 00:00:01.76 00:41:15.90 00:41:14.14 DIAMENTOWA
12 263 HOFFMAN JAROSŁAW M 9 5 km 7.27 00:08:15 00:00:02.19 00:41:19.90 00:41:17.71
13 56 HERTSOH ANTON M 10 TORUŃ ESPRO 5 km 6.98 00:08:35 00:02:11.37 00:45:10.00 00:42:58.63
14 11 BEDNAREK KONRAD M 11 SOLEC KUJAWSKI 5 km 6.93 00:08:39 00:00:03.32 00:43:20.98 00:43:17.66 DIAMENTOWA
15 217 USS MARIUSZ M 12 SOLEC KUJAWSKI 5 km 6.93 00:08:39 00:01:11.11 00:44:30.00 00:43:18.89
16 133 MIELCARSKI MICHAŁ M 13 SOLEC KUJAWSKI 5 km 6.81 00:08:48 00:00:04.93 00:44:07.87 00:44:02.94
17 85 KOWALSKI KRZYSZTOF M 14 KRUSZYN KRAJEŃSKI OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI 5 km 6.62 00:09:04 00:00:02.02 00:45:22.91 00:45:20.89 DIAMENTOWA
18 265 CIESIELSKA AGNIESZKA M 15 5 km 6.53 00:09:11 00:00:02.00 00:45:58.28 00:45:56.28
19 234 WOJTECKI ŁUKASZ M 16 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 5 km 6.34 00:09:27 00:00:03.61 00:47:20.66 00:47:17.05 DIAMENTOWA
20 9 BARWIŃSKI LESZEK M 17 TORUŃ RUNCROSS ROZGARTY 5 km 6.14 00:09:46 00:00:02.26 00:48:52.65 00:48:50.39 DIAMENTOWA
21 22 CZAJA JAROSŁAW M 18 BYDGOSZCZ 5 km 6.04 00:09:55 00:02:11.55 00:51:50.00 00:49:38.45
22 156 PIWOŃSKI ROBERT M 19 TORUŃ KM UMK TORUŃ 5 km 6.03 00:09:56 00:02:09.56 00:51:54.42 00:49:44.86
23 6 BARCZYK KRZYSZTOF M 20 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ 5 km 6.01 00:09:58 00:09:12.74 00:59:07.06 00:49:54.32
24 206 SZULC-TRAWIŃSKA KATARZYNA K 4 SOLEC KUJAWSKI 5 km 5.98 00:10:01 00:00:02.85 00:50:11.00 00:50:08.15 DIAMENTOWA
25 38 GIZELA WŁADYSŁAW M 21 TORUŃ OWOCOWA STREET 5 km 5.96 00:10:03 00:02:10.93 00:52:28.94 00:50:18.01
26 144 OSINSKI TOMASZ M 22 GRUPA 5 km 5.94 00:10:06 00:01:10.00 00:51:40.00 00:50:30.00 MUNDUROWY
27 135 MONDZIELEWSKI DAWID M 23 GRUDZIĄDZ 5 km 5.93 00:10:07 00:08:26.13 00:59:01.26 00:50:35.13
28 212 TOMASZEWSKA EMILIA K 5 CIELE OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKI 5 km 5.92 00:10:07 00:01:11.44 00:51:50.76 00:50:39.32
29 226 WINKLEWSKI KRZYSZTOF M 24 SOLEC KUJAWSKI 5 km 5.89 00:10:11 00:00:04.82 00:51:00.00 00:50:55.18
30 179 SEBBAR YOUNES M 25 WŁOCŁAWEK 5 km 5.86 00:10:14 00:02:09.70 00:53:24.14 00:51:14.44
31 43 GOŚCIAK ŁUKASZ M 26 TORUŃ 5 km 5.85 00:10:15 00:05:14.68 00:56:30.00 00:51:15.32
32 101 KWIATKOWSKA JOANNA K 6 IŁAWA LET'S GO ARMAGEDON 5 km 5.85 00:10:15 00:01:10.55 00:52:27.02 00:51:16.47 MUNDUROWY
33 104 KWIATKOWSKI SEBASTIAN M 27 IŁAWA DRĀKENS IŁAWA 5 km 5.84 00:10:16 00:01:10.77 00:52:33.60 00:51:22.83
34 185 STACHOWIAK DAWID M 28 TORUŃ 5 km 5.82 00:10:18 00:05:15.14 00:56:50.00 00:51:34.86
35 213 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF M 29 TORUN SPC 5 km 5.8 00:10:21 00:03:14.04 00:55:00.00 00:51:45.96
36 106 LACH PAWEŁ M 30 BYDGOSZCZ 5 km 5.79 00:10:22 00:02:09.80 00:54:00.00 00:51:50.20
37 248 ZDANOWICZ JOANNA K 7 SOLEC KUJAWSKI 5 km 5.77 00:10:23 00:00:02.87 00:52:01.20 00:51:58.33 DIAMENTOWA
38 231 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ M 31 TORUŃ SPC 5 km 5.77 00:10:23 00:04:17.72 00:56:16.54 00:51:58.82
39 199 SZOSTEK JAKUB M 32 PAKOŚĆ 5 km 5.77 00:10:24 00:06:16.34 00:58:17.15 00:52:00.81
40 138 MURAWSKI MACIEJ M 33 TORUŃ ESPRO 5 km 5.75 00:10:26 00:02:12.18 00:54:25.00 00:52:12.82
41 42 GODZIUK ROMAN M 34 TORUŃ 5 km 5.73 00:10:28 00:04:19.00 00:56:43.96 00:52:24.96
42 127 MALINOWSKI TOMASZ M 35 TORUŃ OWOCOWA STREET 5 km 5.71 00:10:30 00:02:11.10 00:54:44.31 00:52:33.21
43 96 KUSZ RAFAŁ M 36 SOLEC KUJAWSKI ROLETKA 5 km 5.61 00:10:41 00:03:33.57 00:57:00.00 00:53:26.43
44 39 GLANC KATARZYNA K 8 SOLEC KUJAWSKI ROLETKA 5 km 5.6 00:10:43 00:03:40.91 00:57:16.46 00:53:35.55
45 65 JÓSKOWSKI MARCIN M 37 MAŁA NIESZAWKA 5 km 5.56 00:10:47 00:02:10.78 00:56:07.44 00:53:56.66
46 155 PISKORSKA MARTA K 9 SOLEC KUJAWSKI 5 km 5.47 00:10:58 00:01:10.72 00:56:02.18 00:54:51.46
47 173 RUMIŃSKI MACIEJ M 38 DZIKOWO 5 km 5.43 00:11:03 00:00:03.21 00:55:19.59 00:55:16.38 DIAMENTOWA
48 211 TOKARSKI MARCIN TOKARSKI M 39 TORUŃ 5 km 5.43 00:11:03 00:03:14.07 00:58:30.62 00:55:16.55 MUNDUROWY
49 210 TOKARSKA KATARZYNA K 10 TORUŃ 5 km 5.43 00:11:03 00:03:14.00 00:58:30.73 00:55:16.73 MUNDUROWY
50 15 BRÓŹDZIŃSKA ALEKSANDRA BRÓŹDZIŃSKA K 11 ZBÓJNO 5 km 5.33 00:11:15 00:04:16.75 01:00:35.48 00:56:18.73
51 57 JAKUBOWSKA LUCYNA K 12 TORUŃ OWOCOWA STREET 5 km 5.31 00:11:18 00:02:10.37 00:58:41.56 00:56:31.19
52 270 PIEKUT KATARZYNA K 13 BYDGOSZCZ 5 km 5.28 00:11:21 00:03:15.50 01:00:02.41 00:56:46.91
53 264 ŁUCHOWSKI PAWEŁ M 40 5 km 5.25 00:11:26 00:02:08.77 00:59:20.45 00:57:11.68
54 93 KUBSKI JAROSŁAW M 41 INOWROCŁAW 5 km 5.23 00:11:28 00:00:04.35 00:57:28.94 00:57:24.59 DIAMENTOWA
55 16 BRÓŹDZIŃSKA IZABELA K 14 ZBÓJNO 5 km 5.21 00:11:31 00:03:38.50 01:01:15.98 00:57:37.48
56 143 OLSZEWSKI ARKADIUSZ M 42 WŁOCŁAWEK PROTERM WŁOCŁAWEK 5 km 5.2 00:11:32 00:06:14.00 01:03:58.23 00:57:44.23
57 70 KAMPER MAŁGORZATA K 15 BYDGOSZCZ 5 km 5.1 00:11:45 00:04:19.02 01:03:06.98 00:58:47.96
58 105 LACH BOGUMIŁA K 16 BYDGOSZCZ 5 km 5.1 00:11:45 00:02:09.65 01:00:59.36 00:58:49.71
59 59 JANUSZKIEWICZ MICHAŁ M 43 BYDGOSZCZ ROLETKA 5 km 5.09 00:11:47 00:04:17.12 01:03:14.89 00:58:57.77
60 21 BUTRYM ADAM M 44 TORUŃ T.S OPATRUNKI 5 km 4.99 00:12:01 00:02:53.96 01:03:03.79 01:00:09.83
61 256 ŻUKOWSKI ŁUKASZ M 45 SOLEC KUJAWSKI ROLETKA 5 km 4.94 00:12:09 00:03:48.95 01:04:36.80 01:00:47.85
62 140 NOWACKA ANETA K 17 TORUŃ 5 km 4.89 00:12:16 00:03:14.10 01:04:35.14 01:01:21.04
63 165 ROLIŃSKA BARBARA K 18 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5 km 4.89 00:12:16 00:00:02.50 01:01:24.16 01:01:21.66 DIAMENTOWA
64 107 LEMPKOWSKA JOANNA K 19 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5 km 4.89 00:12:16 00:00:02.30 01:01:24.28 01:01:21.98 DIAMENTOWA
65 33 FOJUT MARCIN M 46 BYTONIA MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5 km 4.89 00:12:16 00:00:02.85 01:01:25.25 01:01:22.40 DIAMENTOWA
66 166 ROLIŃSKI CEZARY M 47 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5 km 4.89 00:12:16 00:00:02.70 01:01:25.17 01:01:22.47 DIAMENTOWA
67 238 WOŹNY AGNIESZKA K 20 OSIEK BASENÓWKI 5 km 4.89 00:12:16 00:04:19.30 01:05:43.01 01:01:23.71
68 198 SZKUDLAREK MARCIN M 48 STRZELNO 5 km 4.8 00:12:29 00:03:14.51 01:05:42.36 01:02:27.85 DIAMENTOWA
69 27 DUDEK SŁAWOMIR M 49 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.78 00:12:33 00:02:12.59 01:05:01.89 01:02:49.30
70 243 ZABOROWSKI RAFAŁ M 50 WŁOCŁAWEK PROTERM WŁOCŁAWEK 5 km 4.77 00:12:34 00:05:14.78 01:08:08.72 01:02:53.94
71 13 BIŃKOWSKI DAWID M 51 WŁOCŁAWEK PROTERM WŁOCŁAWEK 5 km 4.76 00:12:35 00:05:14.61 01:08:14.36 01:02:59.75
72 95 KUCHARSKI KRZYSZTOF M 52 KOŃCZEWICE JEŻOZWIERZE 5 km 4.74 00:12:38 00:01:12.48 01:04:26.60 01:03:14.12
73 237 WOŹNICA JAROSŁAW WOŹNICA M 53 KOWAL PĘDZĄCE JEŻOZWIERZE 5 km 4.74 00:12:38 00:01:12.07 01:04:26.52 01:03:14.45
74 24 DERON ŁUKASZ M 54 KAROLEWO PĘDZĄCE JEŻOZWIERZE 5 km 4.74 00:12:38 00:01:12.65 01:04:27.25 01:03:14.60
75 94 KUCHARSKA DOROTA K 21 KOŃCZEWICE JEŻOZWIERZE 5 km 4.74 00:12:38 00:01:11.84 01:04:26.58 01:03:14.74
76 195 SUSZEK KASIA K 22 SIENNO JEŻOZWIERZE 5 km 4.74 00:12:39 00:01:12.08 01:04:27.50 01:03:15.42
77 151 PAWSKA DANUTA PAWSKA K 23 CHEŁMŻA PĘDZĄCE JEŻOZWIERZE 5 km 4.74 00:12:39 00:01:11.99 01:04:27.71 01:03:15.72
78 184 SOSNOWSKI TOMASZ M 55 BŁĄDZIM PĘDZĄCE JEŻOZWIERZE 5 km 4.74 00:12:39 00:01:12.47 01:04:30.87 01:03:18.40
79 46 GRACZ ADAM M 56 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.69 00:12:48 00:04:17.84 01:08:19.76 01:04:01.92
80 235 WOLAK PIOTR M 57 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.69 00:12:48 00:04:17.98 01:08:20.12 01:04:02.14
81 91 KRYSZTOFINSKI TOMASZ M 58 SOLEC KUJAWSKI ROLETKA 5 km 4.68 00:12:49 00:04:16.85 01:08:24.58 01:04:07.73
82 10 EWALT KAROLINA K 24 5 km 4.67 00:12:51 00:04:18.54 01:08:33.85 01:04:15.31
83 129 MARCZYŃSKA IWONA MARCZYŃSKA K 25 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.66 00:12:52 00:04:18.61 01:08:39.80 01:04:21.19
84 110 LEWANDOWSKI SYLWESTER M 59 TORUŃ ESPRO 5 km 4.66 00:12:53 00:02:12.14 01:06:38.00 01:04:25.86
85 64 JEZIORSKI TOMASZ M 60 SOLEC KUJAWSKI ROLETKA 5 km 4.65 00:12:54 00:03:49.55 01:08:23.59 01:04:34.04
86 171 RUMIŃSKA MILENA K 26 DZIKOWO 5 km 4.59 00:13:04 00:00:03.75 01:05:28.26 01:05:24.51 DIAMENTOWA
87 169 RUMIŃSKA ALEKSANDRA K 27 OSIEK NAD WISŁĄ 5 km 4.58 00:13:06 00:00:03.86 01:05:37.21 01:05:33.35 DIAMENTOWA
88 131 MARCZYŃSKI JULIAN M 61 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.57 00:13:07 00:04:18.63 01:09:55.31 01:05:36.68
89 174 RUMIŃSKI MICHAŁ M 62 DZIKOWO 5 km 4.57 00:13:07 00:00:04.71 01:05:41.41 01:05:36.70 DIAMENTOWA
90 239 WRONISZEWSKA MARTA K 28 DZIKOWO 5 km 4.56 00:13:08 00:00:03.21 01:05:47.77 01:05:44.56 DIAMENTOWA
91 123 MACHOWSKA MARTA K 29 SOLEC KUJAWSKI ROLETKA 5 km 4.56 00:13:08 00:04:17.28 01:10:01.91 01:05:44.63
92 208 SZYNAL ALEKSANDER M 63 MROCZA 5 km 4.55 00:13:11 00:07:14.73 01:13:10.36 01:05:55.63
93 98 KWASIK WOJCIECH M 64 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.53 00:13:14 00:07:13.80 01:13:24.00 01:06:10.20
94 209 TAFELSKI KRZYSZTOF M 65 LUBOSTROŃ 5 km 4.53 00:13:14 00:05:15.00 01:11:25.51 01:06:10.51
95 97 KWASIK MARLENA K 30 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.53 00:13:14 00:07:13.06 01:13:23.78 01:06:10.72
96 45 GRABOWSKA BEATA K 31 WŁOCŁAWEK FUCK THE PESEL 5 km 4.5 00:13:20 00:00:05.86 01:06:50.39 01:06:44.53 DIAMENTOWA
97 167 ROSIŃSKA OLIWIA K 32 LUBOSTROŃ 5 km 4.49 00:13:21 00:05:14.75 01:12:00.69 01:06:45.94
98 136 MUCHA MARCIN M 66 INOWROCŁAW 5 km 4.49 00:13:21 00:03:17.43 01:10:04.40 01:06:46.97
99 1 ANDLER AGNIESZKA K 33 WŁOCŁAWEK FUCK THE PESEL 5 km 4.49 00:13:22 00:00:05.53 01:06:58.56 01:06:53.03 DIAMENTOWA
100 154 PIETRZAK MAŁGORZATA K 34 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.48 00:13:24 00:03:15.47 01:10:17.84 01:07:02.37
101 122 MACHOWSKA KAROLINA K 35 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.47 00:13:24 00:03:15.16 01:10:18.70 01:07:03.54
102 254 ZIELIŃSKI ROBERT M 67 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.42 00:13:33 00:01:10.68 01:08:59.43 01:07:48.75
103 251 ZIELIŃSKA JUSTYNA K 36 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.42 00:13:33 00:01:10.46 01:08:59.22 01:07:48.76
104 236 WOŹNIACKA BEATA K 37 SOLEC KUJAWSKI AZYL DLA JEŻY 5 km 4.42 00:13:33 00:01:10.80 01:08:59.93 01:07:49.13
105 183 SKONIECZKA PIOTR M 68 TORUŃ 5 km 4.42 00:13:34 00:06:16.51 01:14:07.67 01:07:51.16
106 79 KOLCZYŃSKA SYLWIA K 38 OSIEK NAD WISŁĄ 5 km 4.37 00:13:43 00:08:13.96 01:16:51.29 01:08:37.33
107 148 OTTO SŁAWOMIR M 69 OBROWO 5 km 4.37 00:13:44 00:08:19.31 01:17:01.05 01:08:41.74
108 142 OKULICZ ANITA K 39 BYDGOSZCZ MUD FOXES 5 km 4.33 00:13:52 00:08:19.12 01:17:39.98 01:09:20.86
109 266 ŻAK ŁUKASZ M 70 5 km 4.31 00:13:55 00:06:03.92 01:15:41.06 01:09:37.14
110 252 ZIELIŃSKA WIOLETTA K 40 BYDGOSZCZ 5 km 4.3 00:13:56 00:08:19.32 01:18:02.56 01:09:43.24
111 186 STEINBORN KRZYSZTOF M 71 BYDGOSZCZ 5 km 4.3 00:13:58 00:04:17.14 01:14:07.18 01:09:50.04
112 66 JUCHACZ MICHAŁ M 72 INOWROCŁAW DZIKI Z BALCZEWA 5 km 4.28 00:14:02 00:03:15.58 01:13:25.69 01:10:10.11
113 19 BURDYNA BEATA K 41 PAKOŚĆ MORSY PAKOŚĆ 5 km 4.27 00:14:02 00:03:16.24 01:13:28.87 01:10:12.63
114 222 WĄSOWSKI ŁUKASZ M 73 INOWROCŁAW DZIKI Z BALCZEWA 5 km 4.27 00:14:03 00:03:17.39 01:13:36.80 01:10:19.41
115 99 KWASIŃSKI MARIUSZ M 74 JULIANOWO 5 km 4.26 00:14:04 00:06:16.21 01:16:39.61 01:10:23.40
116 201 SZOSTEK JOANNA K 42 JULIANOWO 5 km 4.26 00:14:04 00:06:16.15 01:16:39.82 01:10:23.67
117 242 WYSOCKI OLIWIER M 75 WŁOCŁAWEK 5 km 4.26 00:14:05 00:03:14.89 01:13:43.05 01:10:28.16
118 241 WYSOCKI KAROL M 76 WŁOCŁAWEK 5 km 4.25 00:14:06 00:03:15.06 01:13:46.29 01:10:31.23
119 255 ZIMNY DAMIAN M 77 INOWROCŁAW OPENTEAM 5 km 4.24 00:14:08 00:03:17.02 01:14:00.59 01:10:43.57
120 137 MURAWSKA KATARZYNA K 43 STAROGARD GDANSKI 5 km 4.24 00:14:09 00:02:11.15 01:13:00.86 01:10:49.71
121 108 LEWANDOWSKA EWA K 44 SEMLIN 5 km 4.24 00:14:09 00:02:11.14 01:13:00.89 01:10:49.75
122 225 WICEK ANETA K 45 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5 km 4.24 00:14:10 00:02:10.62 01:13:00.81 01:10:50.19
123 112 LOOSE ANNA K 46 STAROGARD GDAŃSKI 5 km 4.24 00:14:10 00:02:10.81 01:13:01.20 01:10:50.39
124 5 BARCA EMILIA K 47 ZBLEWO 5 km 4.24 00:14:10 00:02:10.15 01:13:01.11 01:10:50.96
125 147 OSSOWSKA EWA K 48 ZBLEWO 5 km 4.23 00:14:10 00:02:10.00 01:13:01.02 01:10:51.02
126 196 SZABLEWSKA ALEKSANDRA K 49 INOWROCŁAW 5 km 4.23 00:14:10 00:03:16.98 01:14:11.61 01:10:54.63
127 197 SZABLEWSKI MICHAŁ M 78 INOWROCŁAW 5 km 4.23 00:14:11 00:03:16.64 01:14:11.66 01:10:55.02
128 44 GOŚCINIAK JOANNA K 50 INOWROCŁAW 5 km 4.22 00:14:13 00:03:17.66 01:14:25.07 01:11:07.41
129 78 KLOSOWSKI ROBERT M 79 INOWROCŁAW 5 km 4.22 00:14:13 00:03:17.45 01:14:25.01 01:11:07.56
130 92 KRZEWINA PAWEŁ M 80 WŁOCŁAWEK ORLEN RUNNING TEAM 5 km 4.2 00:14:16 00:04:17.24 01:15:42.12 01:11:24.88
131 50 GUZOWSKA MAGDALENA K 51 INOWROCŁAW 5 km 4.16 00:14:24 00:03:17.81 01:15:21.27 01:12:03.46
132 51 GUZOWSKI WALDEMAR M 81 INOWROCŁAW 5 km 4.16 00:14:24 00:03:16.22 01:15:21.16 01:12:04.94
133 69 KALINOWSKA ALEKSANDRA K 52 BRZEŚĆ KUJAWSKI 5 km 4.15 00:14:27 00:03:15.10 01:15:30.58 01:12:15.48
134 221 WĄSIK ROBERT WĄSIK M 82 TORUŃ 5 km 4.15 00:14:28 00:08:20.49 01:20:42.96 01:12:22.47
135 53 HALINOWSKA HANNA K 53 BRZEŚĆ KUJAWSKI 5 km 4.14 00:14:28 00:03:14.87 01:15:38.81 01:12:23.94
136 246 ZALEWSKI RAFAŁ M 83 BRZOZÓWKA 5 km 4.13 00:14:31 00:08:20.00 01:20:57.54 01:12:37.54
137 81 KOMOROWSKA JOANNA K 54 TORUŃ 5 km 4.13 00:14:31 00:08:19.36 01:20:57.21 01:12:37.85
138 153 PĘCZKOWSKI ARKADIUSZ M 84 SOLEC KUJAWSKI MUŁKA I SPÓŁKA 5 km 4.11 00:14:36 00:07:14.01 01:20:17.10 01:13:03.09
139 109 LEWANDOWSKI ROBERT M 85 BYDGOSZCZ, POLAND FUNDACJA SZTUKA WYBORU 5 km 4.08 00:14:41 00:07:13.06 01:20:40.87 01:13:27.81
140 181 SIMINSKA MONIKA K 55 SŁOŃSKO 5 km 4.08 00:14:42 00:03:17.71 01:16:50.18 01:13:32.47 DIAMENTOWA
141 74 KARPINSKA ANNA K 56 JACEWO OPENTEAM 5 km 4.08 00:14:42 00:03:17.46 01:16:50.12 01:13:32.66
142 75 KARPINSKI PAWEŁ M 86 JACEWO OPENTEAM 5 km 4.08 00:14:43 00:03:16.42 01:16:51.55 01:13:35.13
143 116 ŁATA BARTEK M 87 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.07 00:14:45 00:05:16.40 01:19:05.18 01:13:48.78
144 117 ŁAWNICZAK ŁUKASZ M 88 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.06 00:14:45 00:05:16.23 01:19:05.80 01:13:49.57
145 250 ZIELIŃSKA JULIA K 57 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.06 00:14:45 00:05:15.44 01:19:05.41 01:13:49.97
146 253 ZIELIŃSKI REMIGIUSZ M 89 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.06 00:14:45 00:05:15.97 01:19:05.94 01:13:49.97
147 194 SUMIŃSKI ŁUKASZ M 90 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.06 00:14:46 00:05:15.63 01:19:05.77 01:13:50.14
148 48 GRZELAK MARCIN M 91 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.06 00:14:46 00:05:16.05 01:19:06.20 01:13:50.15
149 118 ŁAWNICZAK PATRYCJA K 58 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.06 00:14:46 00:05:15.53 01:19:05.70 01:13:50.17
150 47 GRZELAK ANIA K 59 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.06 00:14:46 00:05:15.90 01:19:06.32 01:13:50.42
151 26 DUDEK KATARZYNA K 60 INOWROCŁAW 5 km 4.06 00:14:46 00:03:17.85 01:17:10.89 01:13:53.04
152 203 SZPARAGOWSKI MICHAŁ M 92 JANIKOWO 5 km 4.05 00:14:48 00:03:17.66 01:17:18.72 01:14:01.06
153 8 BARTOSZYNSKI MARCIN M 93 TORUN 5 km 4.05 00:14:48 00:07:13.63 01:21:17.88 01:14:04.25
154 269 GONDEK BARBARA K 61 TORUŃ 5 km 4.05 00:14:48 00:07:13.49 01:21:17.85 01:14:04.36
155 160 RADKOWSKI TOMASZ M 94 TORUŃ 5 km 4.05 00:14:48 00:07:13.20 01:21:18.11 01:14:04.91
156 7 BARTOSZYNSKA ALEKSANDRA K 62 TORUN 5 km 4.05 00:14:49 00:07:13.11 01:21:18.94 01:14:05.83
157 162 REDMER MONIKA K 63 OSIEK BASENÓWKI 5 km 4.04 00:14:50 00:04:19.00 01:18:31.41 01:14:12.41
158 84 KOWALSKA MARZENA K 64 OSIEK BASENÓWKI 5 km 4.04 00:14:50 00:04:19.30 01:18:31.76 01:14:12.46
159 35 GIBOWSKI ALEKSANDER M 95 CIELE 5 km 4.04 00:14:50 00:06:15.74 01:20:30.05 01:14:14.31
160 68 KACZMAREK PATRYK M 96 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.04 00:14:51 00:06:15.73 01:20:31.48 01:14:15.75
161 58 JANKOWSKI SYLWESTER M 97 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.04 00:14:51 00:06:15.74 01:20:33.79 01:14:18.05
162 87 KRAPIŃSKA KATARZYNA K 65 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.04 00:14:51 00:06:15.17 01:20:33.64 01:14:18.47
163 25 DOMAGAŁA AGNIESZKA K 66 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.04 00:14:51 00:06:13.91 01:20:33.48 01:14:19.57
164 60 JARZEMBSKI ARKADIUSZ M 98 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.04 00:14:51 00:06:13.38 01:20:33.35 01:14:19.97
165 82 KOMOWSKA ANGELIKA K 67 SOLEC KUJAWSKI 5 km 4.04 00:14:52 00:06:15.29 01:20:35.55 01:14:20.26
166 149 PAWLIKOWSKI ŁUKASZ M 99 BIAŁE BŁOTA 5 km 3.99 00:15:01 00:06:14.75 01:21:22.36 01:15:07.61
167 55 HAN SŁAWOMIR M 100 BIAŁE BŁOTA 5 km 3.98 00:15:03 00:06:16.00 01:21:33.78 01:15:17.78
168 161 RAKOWSKA NATALIA K 68 BYDGOSZCZ 5 km 3.98 00:15:03 00:06:15.63 01:21:34.39 01:15:18.76
169 54 HAN AGNIESZKA K 69 BIAŁE BŁOTA 5 km 3.98 00:15:03 00:06:15.76 01:21:34.56 01:15:18.80
170 228 WIŚNIEWSKI BARTOSZ M 101 INOWROCŁAW 5 km 3.87 00:15:30 00:07:13.58 01:24:45.70 01:17:32.12
171 176 SARNOWSKI ADRIAN M 102 IŁAWA 5 km 3.86 00:15:33 00:05:16.19 01:23:05.46 01:17:49.27
172 247 ZARACKI SŁAWOMIR M 103 SOLEC KUJAWSKI ROLETKA 5 km 3.84 00:15:37 00:04:00.89 01:22:05.97 01:18:05.08
173 67 JUCHACZ TOMASZ M 104 INOWROCŁAW 5 km 3.84 00:15:38 00:03:16.66 01:21:30.13 01:18:13.47
174 145 OSIŃSKI MARCIN M 105 TORUŃ 5 km 3.82 00:15:42 00:08:20.46 01:26:55.25 01:18:34.79
175 249 ZDUNIAK ANNA K 70 TORUŃ 5 km 3.82 00:15:43 00:08:20.04 01:26:55.37 01:18:35.33
176 177 SARNOWSKI ROBERT M 106 ŁASIN 5 km 3.76 00:15:56 00:05:16.50 01:24:57.76 01:19:41.26
177 119 ŁUKASZEK MAREK M 107 CZARNÓWCZYN ŁUKASZKI TEAM 5 km 3.73 00:16:04 00:00:06.89 01:20:28.41 01:20:21.52 DIAMENTOWA
178 232 WITKIEWICZ-ŁUKASZEK SANDRA K 71 CZARNÓWCZYN ŁUKASZKI TEAM 5 km 3.73 00:16:04 00:00:02.96 01:20:27.45 01:20:24.49
179 205 SZULAKOWSKI BARTOSZ M 108 BYDGOSZCZ 5 km 3.73 00:16:06 00:08:21.22 01:28:51.53 01:20:30.31
180 17 BRZĄKAŁA BŁAŻEJ M 109 SOLEC KUJAWSKI 5 km 3.73 00:16:06 00:08:21.13 01:28:52.22 01:20:31.09
181 170 RUMIŃSKA JOANNA K 72 OSIEK NAD WISŁĄ 5 km 3.65 00:16:27 00:00:04.86 01:22:20.52 01:22:15.66 DIAMENTOWA
182 172 RUMIŃSKA ROZALIA K 73 DZIKOWO 5 km 3.65 00:16:27 00:00:04.48 01:22:20.19 01:22:15.71 DIAMENTOWA
183 103 KWIATKOWSKI MACIEJ M 110 BYDGOSZCZ ROWEROWE MORSY 5 km 3.63 00:16:32 00:02:09.35 01:24:53.06 01:22:43.71
184 20 BURNICKI MARIUSZ BURNICKI M 111 BYDGOSZCZ 5 km 3.63 00:16:32 00:02:09.63 01:24:54.07 01:22:44.44
185 100 KWIATKOWSKA ANNA K 74 BYDGOSZCZ ROWEROWE MORSY 5 km 3.63 00:16:33 00:02:09.51 01:24:54.69 01:22:45.18
186 204 SZTOLIN SYLWIA K 75 BYDGOSZCZ 5 km 3.63 00:16:33 00:02:08.91 01:24:54.37 01:22:45.46
187 32 DZIŻA-KONICZYŃSKA ZUZANNA K 76 BYDGOSZCZ 5 km 3.63 00:16:33 00:02:09.15 01:24:54.95 01:22:45.80
188 192 SULKOWSKA JADWIGA K 77 BYDGOSZCZ 5 km 3.62 00:16:33 00:02:08.91 01:24:54.97 01:22:46.06
189 102 KWIATKOWSKA STEFANIA K 78 ŁASIN 5 km 3.6 00:16:39 00:05:16.09 01:28:33.66 01:23:17.57
190 216 TUZIAK BARBARA K 79 KALISZ POMORSKI MUŁKA I SPÓŁKA 5 km 3.58 00:16:46 00:07:14.64 01:31:05.47 01:23:50.83
191 233 WLAŹLAK MARCIN M 112 BYDGOSZCZ MUŁKA I SPÓŁKA 5 km 3.58 00:16:46 00:07:14.43 01:31:05.29 01:23:50.86
192 152 PĘCZKOWSKA ELŻBIETA K 80 SOLEC KUJAWSKI MUŁKA I SPÓŁKA 5 km 3.58 00:16:46 00:07:14.01 01:31:05.51 01:23:51.50
193 124 MAĆKIEWICZ KATARZYNA K 81 OSIEK BASENÓWKI 5 km 3.55 00:16:53 00:04:19.17 01:28:47.53 01:24:28.36
194 121 ŁUKOWSKA ELŻBIETA K 82 OSIEK BASENÓWKI 5 km 3.55 00:16:53 00:04:19.00 01:28:48.00 01:24:29.00
195 12 BILSKA DOROTA K 83 OSIEK BASENÓWKI 5 km 3.55 00:16:53 00:04:18.31 01:28:48.14 01:24:29.83
196 80 KOŁODZIEJ MARTYNA K 84 SKARSZEWO 5 km 3.45 00:17:23 00:07:12.92 01:34:10.32 01:26:57.40
197 40 GLINIECKI BARTŁOMIEJ M 113 BŁĄDZIM MAJKELE OSP 5 km 3.45 00:17:23 00:07:13.25 01:34:11.81 01:26:58.56
198 191 STUCKI MAREK M 114 SULNOWO 5 km 3.45 00:17:23 00:07:12.81 01:34:11.57 01:26:58.76
199 240 WRONISZEWSKI KAROL M 115 DZIKOWO 5 km 3.34 00:17:58 00:00:02.76 01:29:57.61 01:29:54.85 DIAMENTOWA
200 268 KWIATKOWSKI ŁUKASZ M 116 5 km 3.22 00:18:37 00:05:16.26 01:38:23.99 01:33:07.73
201 3 APTOWICZ DAMIAN M 117 BYDGOSZCZ 5 km 3.22 00:18:37 00:08:20.23 01:41:28.25 01:33:08.02
202 150 PAWŁOWSKA MAŁGORZATA K 85 BYDGOSZCZ MOPSIKI 5 km 3.08 00:19:29 00:08:20.41 01:45:48.16 01:37:27.75
203 88 KRAWCZUK ALEKSANDRA K 86 BYDGOSZCZ 5 km 3.08 00:19:29 00:08:19.92 01:45:47.77 01:37:27.85
204 187 STIMMA ANNA K 87 SEROCK MOPSIKI 5 km 3.01 00:19:57 00:08:13.08 01:47:58.35 01:39:45.27
205 267 LICAU KRZYSZTOF M 118 5 km 2.88 00:20:51 00:06:15.11 01:50:33.63 01:44:18.52
206 245 ZACNIEWSKI PAWEŁ M 119 ZŁOTORIA ***** *** 5 km 2.88 00:20:51 00:06:13.92 01:50:33.73 01:44:19.81
207 89 KRYCIŃSKA BEATA K 88 GRABOWIEC ***** *** 5 km 2.87 00:20:53 00:06:14.65 01:50:42.69 01:44:28.04
208 111 LICAU MAGDALENA K 89 ZAJEZIERZE ***** *** 5 km 2.85 00:21:01 00:05:26.38 01:50:32.39 01:45:06.01
209 73 KARBOWSKA EMILIA K 90 TORUŃ ***** *** 5 km 2.79 00:21:29 00:06:14.71 01:53:40.58 01:47:25.87
210 215 TUCHOLSKA MAŁGORZATA K 91 ZŁOTORIA ***** *** 5 km 2.79 00:21:29 00:06:14.79 01:53:40.91 01:47:26.12
211 244 ZACNIEWSKA MONIKA K 92 ZŁOTORIA ***** *** 5 km 2.79 00:21:29 00:06:14.33 01:53:40.67 01:47:26.34
212 220 WATRAK DAWID M 120 MAŁA NIESZAWKA 5 km 00:00:04.00 DIAMENTOWA

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ