Wirtualna impreza charytatywna "Piątka dla Szymona"

WIRTUALNA IMPREZA CHARYTATYWNA"Piątka dla Szymona"

 

"Piątka dla Szymona" jest piątą edycją imprezy charytatywnej, którą organizujemy dla Szymona Wojtaś. Chłopiec urodził się z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem oraz pęcherzem neurogennym. 

Niestety w tym roku przez pandemię jesteśmy zmuszeni do przeprowadzenia drugiej wirtualnej imprezy. Nie możemy być razem w jednym miejscu o jednej porze, ale za to możemy nadal wspomóc Szymka. Wystarczy zarejestrować się na tej stronie w dniach od 19 lipca do 13 sierpnia, wpłacić wybraną przez siebie kwotę na leczenie i rehabilitację chłopca. Każda z osób otrzyma na podany przez siebie e-mail numer startowy do własnego druku. Następnie należy  w dniach od 1 do 15 sierpnia przebiec, przejść, przepłynąć lub w innej formie zaliczyć umówione 5km. Tradycyjnie osoby, które dokonają rejestracji, wpłacą datek na rzecz chłopca otrzymają pamiątkowy medal wybraną przez siebie formą. 

Więcej informacji w regulaminie. PROSIMY o zapoznanie się z nim!!! 

Wszystkie uzbierane pieniążki zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Szymona Wojtaś.

Z całego serca dziękujemy. 

Wyświetleń: 2561

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ