Sprytne Dzieciaki - Kanion Brdy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Kolor drużyny Do zapłaty
1 Belter Zuzanna Zamość Tylko bieg na orientację 5 km Luks Orzeł Rynarzewo Super dziewczyny niebieski opłacono
2 Bogunia Pola Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Tropiciele niebieski opłacono
3 Bogunia Tosia Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km Przedszkole Promyczek Paszteciki zielony opłacono
4 Burchard Natalia Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km Sp17 Bydgoszcz Rodzinka B czerwony opłacono
5 Burchard Weronika Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km Sp17 Bydgoszcz Rodzinka B czerwony opłacono
6 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski Tylko bieg na orientację 5 km Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów Dudziaki żółty
7 Durzynska Dorota Grudziadz Tylko bieg na orientację 5 km Rodzina Durzyna zielony
8 Fabrowska Kaja Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km Przedszkole Promyczek Pepowcy czerwony opłacono
9 Fabrowska Oliwia Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km SP 25 Bydgoszcz Kurczaki żółty opłacono
10 Górzyński Daniel Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km Waleczna 2 niebieski opłacono
11 GOŚCINNA-KOWALEWSKA KATARZYNA BYDGOSZCZ Tylko bieg na orientację 5 km 77 czerwony
12 Grzegocki Tymoteusz Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 9 Pokemony niebieski
13 Janas Adam Zielonka Tylko bieg na orientację 5 km DRUŻYNA J niebieski opłacono
14 Janas Alicja Zielonka Tylko bieg na orientację 5 km DRUŻYNA J niebieski opłacono
15 Janas Krzysztof Zielonka Tylko bieg na orientację 5 km DRUŻYNA J niebieski opłacono
16 Janas Rafał Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km Biedronki czerwony opłacono
17 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski Tylko bieg na orientację 5 km Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów Dudziaki żółty
18 Kowalewski Filip BYDGOSZCZ Tylko bieg na orientację 5 km 77 czerwony opłacono
19 Kowalewski Sebastian BYDGOSZCZ Tylko bieg na orientację 5 km 77 czerwony opłacono
20 KOWALEWSKi Wojciech BYDGOSZCZ Tylko bieg na orientację 5 km 77 czerwony
21 Nowakowska Antonina Tryszczyn Tylko bieg na orientację 5 km Przedszkole Samorządowe we Wtelnie Nowakowski-Tryszczyn-Polska niebieski opłacono
22 Nowakowska Zofia Tryszczyn Tylko bieg na orientację 5 km Przedszkole Samorządowe we Wtelnie Nowakowski-Tryszczyn-Polska niebieski opłacono
23 Nowakowski Emil Tryszczyn Tylko bieg na orientację 5 km Szkoła podstawowa we Wtelnie Nowakowski-Tryszczyn-Polska niebieski opłacono
24 Okuniewski Rafał Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Rodzinka B czerwony opłacono
25 Piotrowska Aleksandra Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km Rozrabiacy niebieski opłacono
26 Pocztarek Aleksander Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km Rumaki niebieski opłacono
27 Pocztarek Kamil Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km Rumaki niebieski opłacono
28 Szydzik Anna Zławieś Mała Tylko bieg na orientację 5 km Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek Odlotowcy niebieski opłacono
29 Wolschlaeger Monika Bydgoszcz Tylko bieg na orientację 5 km Biedronki czerwony opłacono


Wyświetleń: 6462

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ