Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa drużyny | Kolor drużyny | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwaśniewski Roman | Murowaniec | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szymek i Franek z rodzicami | zielony | opłacono | |
2 | Kwaśniewska Marta | Murowaniec | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szymek i Franek z rodzicami | zielony | opłacono | |
3 | Gmaj Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Błyskawica | niebieski | opłacono | |
4 | Bartoś Marta | Grudziądz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Błyskawice | niebieski | opłacono | |
5 | Bartoś Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Błyskawice | niebieski | opłacono | |
6 | Kurowski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Niepubliczne ZaSiedmioGóroGród | Bysie | niebieski | opłacono |
7 | Kurowski Tymon | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła podstawowa nr 60 w Bydgoszczy | Bysie | niebieski | opłacono |
8 | Rafałko Eryk | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Biały Robak | zielony | opłacono | |
9 | Nawrocka Joanna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Czerwona gęsia | czerwony | opłacono | |
10 | Wojciechowski Franciszek | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | GrzesMoniaFranioJas | niebieski | opłacono | |
11 | Gwizdal Kazimierz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Jack Sparrow | niebieski | opłacono | |
12 | Kujawa Anna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy | Śnieżna i śnieżynka | niebieski | opłacono |
13 | Kujawa Emilia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy | Śnieżna i śnieżynka | niebieski | opłacono |
14 | Jasińska Karolina | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 16 Bydgoszcz | Smoki | żółty | opłacono |
15 | Jasiński Michał | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 15 Bydgoszcz | Smoki | żółty | opłacono |
16 | Trokowska Klara | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek | Trokosie | czerwony | opłacono |
17 | Trokowska Zofia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 27 | Trokosie | czerwony | opłacono |
18 | Grugel Stefan | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Grugelki | zielony | opłacono | |
19 | Grugel Jan | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Grugelki | zielony | opłacono | |
20 | Grugel Paweł | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Grugelki | zielony | opłacono | |
21 | Wachowiak Agata | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Kacperek | dziki w miescie | niebieski | opłacono |
22 | Wachowiak Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 48 Bydgoszcz | dziki w miescie | niebieski | opłacono |
23 | Kamiński Nikodem | Koronowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 12 Bydgoszczy | Kamiszczaki | niebieski | opłacono |
24 | Jendrzejewski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | URWISY | czerwony | opłacono | |
25 | Pankau Szymon | Koronowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 12 Bydgoszczy | Pankałki | niebieski | opłacono |
26 | Pankau Zuzanna | Koronowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | CWZS Zawisza Bydgoszcz | Pankałki | niebieski | opłacono |
27 | Worytko Kacper | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | URWISY | czerwony | opłacono | |
28 | Czerwiński Maksymilian | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Szybkie Gepardy | zielony | opłacono |
29 | Czerwiński Nikodem | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Szybkie Gepardy | zielony | opłacono |
30 | Czerwiński Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Szybkie Gepardy | zielony | opłacono |
31 | Przybylska Laura | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Muchomory | żółty | opłacono | |
32 | Przybylska Julia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Leśne pająki | żółty | opłacono | |
33 | Pawlikowska Marysia | MROCZA | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Pawlikowskie | niebieski | opłacono | |
34 | Szczepaniak Nikola | MROCZA | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Miejskie w Mroczy | Szczepanki | niebieski | opłacono |
35 | Szczepaniak Amelia | MROCZA | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy | Szczepanki | niebieski | opłacono |
36 | Leszczyńska Aniela | Prądocin | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 13 | Leśne ludki | niebieski | opłacono |
37 | Leszczyńska Otylia | Prądocin | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 31 Bydgoszcz | Leśne ludki | niebieski | opłacono |
38 | Klimkowski Aleksander | Murowaniec | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Korona Murowaniec | Klimki | niebieski | opłacono |
39 | Klimkowska Adrianna | Murowaniec | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Korona Murowaniec | Klimki | niebieski | opłacono |
40 | Rybicka Konstancja | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Kosia | zielony | opłacono | |
41 | Rybicki Przemek | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przemek | zielony | opłacono | |
42 | Rybicki Hubert | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Hubert | zielony | opłacono | |
43 | Pierzyńska Natalia | Żołędowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp Maksymilianowo | NaJoKa | niebieski | opłacono |
44 | Wiatr Asia | Żołędowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp Maksymilianowo | NaJoKa | niebieski | opłacono |
45 | Wiatr Kamila | Żołędowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp Maksymilianowo | NaJoKa | niebieski | opłacono |
46 | Kuźmiński Antoni | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Kuźminy | niebieski | opłacono | |
47 | Sadowski Franciszek | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Dziki | czerwony | opłacono |
48 | Paszkiewicz Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Sióstr Elżbietanek | Gang Paszkiewiczów | niebieski | opłacono |
49 | Paszkiewicz Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Sióstr Elżbietanek | Gang Paszkiewiczów | niebieski | opłacono |
50 | Gapiński Hubert | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | ToriTeam | niebieski | opłacono | |
51 | Lewandowski Szymon | Nowa Wieś Wielka | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szymi | niebieski | opłacono | |
52 | Lewandowski Bartosz | Nowa Wieś Wielka | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Bart | niebieski | opłacono | |
53 | Kowalski Patryk | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy | Ekipa Kowalskiego | czerwony | opłacono |
54 | Zgórska Matylda | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne Przedszkole Borowiki | Zgóry | niebieski | opłacono |
55 | Zgórska Łucja | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 65 Bydgoszcz | Zgóry | niebieski | opłacono |
56 | Bąk Zosia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Bączki | żółty | opłacono | |
57 | Olszewski Antoni | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 62 Bydgoszcz | Julka i spółka | czerwony | opłacono |
58 | Lorczak Łukasz | Łochowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Lolki | zielony | opłacono | |
59 | Lemke Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa nr 67 | Smerfy | niebieski | opłacono |
60 | Lemke Kaja | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa nr 67 | Smerfy | niebieski | opłacono |
61 | Zieliński Antoni | Szubin | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | BKW Bydgoszcz | BKW Bydgoszcz KIDS | niebieski | opłacono |
62 | Pingot Gabriel | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Jeżyki | niebieski | opłacono | |
63 | Kostrzak Igor | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Rodzina Kos | czerwony | opłacono | |
64 | Rogiewicz-Bilecka Joanna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Miśka | czerwony | opłacono | |
65 | Jerchewicz Tymon | Bydgoszcz | Argentyna | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | TJ | żółty | opłacono | |
66 | Jerchewicz Jędrzej | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | JJ | niebieski | opłacono | |
67 | Bartczak Iga | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Leśniaki | zielony | opłacono | |
68 | Bartczak Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Leśniaki | zielony | opłacono | |
69 | Cybulska Zoja | Toruń | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Cybule | niebieski | opłacono | |
70 | Grochowalski Michał | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Groszki | Groszki | czerwony | opłacono |
71 | Grochowalska Maja | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Groszki | Groszki | czerwony | opłacono |
72 | Służewski Milan | Bydgoszcz, pow. Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne Przedszkole Oliludki | Fordoniaki | niebieski | opłacono |
73 | Woźniczak Stanisław | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 65 Bydgoszcz | Super drużyna | zielony | opłacono |
74 | Kuras Dominika | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Rumaki | niebieski | opłacono | |
75 | Krajewski Leon | Bydgoszcz | Włochy | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Juventus Academy Bydgoszcz | Scooby Doo | niebieski | opłacono |
76 | Szaraniec Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szaraczki | żółty | opłacono | |
77 | Szaraniec Emilia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 31 Bydgoszcz | Szaraczki | żółty | opłacono |
78 | Lota Tamara | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Lotki | Lotki | niebieski | opłacono |
79 | Talpa Aleksander | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | TALPIKI | czerwony | opłacono | |
80 | Chęciński Wojtek | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp. 64 | KV jedynka | czerwony | opłacono |
81 | Chęciński Oskar | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp. 64 | Piraci | czerwony | opłacono |
82 | Gapiński Antoś | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 49 | Antgap | niebieski | opłacono |
83 | Czyżnikiewicz Bettina | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Pinka i rodzinka | niebieski | opłacono | |
84 | Ginter Antoni | Lipniki | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Korona Murowaniec | Ginterki | niebieski | opłacono |
85 | Ginter Wiktor | Lipniki | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Korona Murowaniec | Ginterki | niebieski | opłacono |
86 | Badowski Konrad | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | ZESPOLAKI | SUPER KONRADO | żółty | opłacono |
87 | Głogowski Sebastian | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła podstawowa nr 34 w Bydgoszczy | Miodożery | czerwony | opłacono |
88 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów | Dudziaki | żółty | opłacono |
89 | Dudziak Dorota | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów | Dudziaki | żółty | opłacono |
90 | Wiśniewska Melania | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | CzarDzieci.pl | Czar Dzieci Zagórzanka | czerwony | opłacono |
91 | Wiśniewski Miłosz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | CzarDzieci.pl | Czar Dzieci Zagórzanka | czerwony | opłacono |
92 | Lewandowska Natalia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 49 | Lewy Team | czerwony | opłacono |
93 | Pikulik Gracjan | Bydgoszcz | Japonia | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa nr 34 | Szybciory | zielony | opłacono |
94 | Salamon Franciszek | grudziadz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | przedszkole Lotnisko | SALKI TEAM | czerwony | opłacono |
95 | Salamon Zuzanna | grudziadz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | przedszkole Lotnisko | SALKI TEAM | czerwony | opłacono |
96 | Salamon Janek | grudziadz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 20 GRUDZIĄDZ | SALKI TEAM | czerwony | opłacono |
97 | Otlewski Franek | Bydgoszcz | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | ZESPOLAKI | FAJO | niebieski | opłacono | |
98 | Zieliński Ksawery | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Spryciarze | niebieski | opłacono |
99 | Berndt Dominik | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 32 Bydgoszcz | Orki z Majorki | zielony | opłacono |
100 | Szulczyk Dominik | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Szule | czerwony | opłacono |
Wyświetleń: 10039