5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szarko Maciej Elbląg 5 km BIEGAJ Z BARTKIEM
2 Ślęzak Adam Elbląg 5 km OSP POGRODZIE
3 Wysocki Mieczysław Gdansk 5 km opłacono BM
4 nowak waldemar gdansk 5 km
5 Ziąber Joanna Gdansk 5 km opłacono BM
6 Bławat Michał Gdańsk 5 km opłacono BM
7 Gołuńska Hanna Gdańsk 5 km opłacono BM
8 Kozawski Mirosław Gdańsk 5 km opłacono BM
9 Wysocka Dorota Gdańsk 5 km opłacono BM
10 Nawrocki Mariusz Gdańsk 5 km
11 Kujawa Karina Gdańsk 5 km opłacono BM
12 Kujawa Aleksander Gdańsk 5 km opłacono BM
13 Tyminski Krzysztof GDAŃSK 5 km opłacono BM
14 Sajewicz Magda Gdańsk 5 km Dziki z Trójmiasta opłacono BM
15 Rydzewska Barbara Gdańsk 5 km AWFiS Gdańsk opłacono BM
16 Stenka Paweł Gdańsk 5 km opłacono BM
17 Osińska Beata Gdańsk 5 km opłacono BM
18 Szelewa Szymon Gdańsk 5 km opłacono BM
19 Fabjanowicz Magdalena Gdańsk 5 km AZS Politechnika Gdańska opłacono BM
20 Brzozowski Łukasz Gdańsk 5 km opłacono BM
21 Wolecka Małgorzata Gdańsk 5 km opłacono BM
22 Bugajski Adam Gdańsk 5 km Dead on Arrival opłacono BM
23 Kamiński Krzysztof Gdańsk 5 km opłacono BM
24 Gołąb Jakub Gdańsk 5 km opłacono BM
25 Drop Mateusz Gdańsk 5 km opłacono BM
26 Butowska Emilia Gdańsk 5 km opłacono BM
27 Zakrzewska Marlena Gdańsk 5 km
28 Szewczyk Magdalena Gdańsk 5 km
29 Gorząd Sylwia Gdańsk 5 km opłacono BM
30 Witowska Paulina Gdańsk 5 km opłacono BM
31 Kosznik Stanisław Gdańsk 5 km opłacono BM
32 Przyszlak Agnieszka Przyszlak GDAŃSK 5 km Trenerka czarodziejka opłacono BM
33 Kierska-Tomczyk Sylwia Gdańsk 5 km opłacono BM
34 Łatas Paweł Gdańsk 5 km Fighting Runners opłacono BM
35 Nawrocki Dariusz Gdańsk 5 km Grupa Biegowa 65 opłacono BM
36 Horbaczewski Grzegorz Gdańsk 5 km UKS Dwójka Morena Gdańsk opłacono BM
37 Świtońska Aleksandra Gdynia 5 km
38 Dębicki Artur Gdynia 5 km opłacono BM
39 Wrona Rafał Gdynia 5 km Sky Access Team opłacono BM
40 Szwaba Klaudia Mezowo 5 km
41 Rydzewski Dawid Pasłęk 5 km Pasłęk Biega na 5 opłacono BM
42 Drzewiecki Dominik Pasłęk 5 km Polonia Pasłęk opłacono BM
43 Woźniak Joanna Pruszcz Gdański 5 km opłacono BM
44 Panczocha Adam Pruszcz Gdański 5 km opłacono BM
45 Hołowienko Jan Słupsk 5 km opłacono BM
46 Witt Grażyna Sopot 5 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono BM
47 Adamowicz Maciej Sopot 5 km opłacono BM
48 Adamowicz Adriana Sopot 5 km opłacono BM
49 Kozdemba Krzysztof Wiślinka 5 km What.now


Wyświetleń: 1423

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ