Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Blok Mirosława Pruszcz Gdański Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
2 Koza Magdalena Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
3 Rydzewska Agnieszka Kolbudy Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
4 Ciesielska Barbara Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kolbudy
5 Ziemann Hanna Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kolbudy
6 Kuczmarska Bogumiła Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kowale
7 Grebasz Irena Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kowale
8 Błaszczak Jolanta Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kowale
9 Poniewierska Wiesława Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kowale
10 Bazichowska Ewelina Banino Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
11 Zajc Anna Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kowale
12 Rożyk Krzysztof Gdynia Bieg 10 km OKNOBUR-biegamyrazem.pl opłacono on-line
13 Hall Patrycja Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km
14 Nojmiler Damian Gdańsk Biegi dzieci Swietlica słoneczne Wzgórze
15 Pergoł Sylwia Borkowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
16 Kęsicki Szymon Gdańsk Biegi dzieci Swietlica słoneczne Wzgórze
17 Wolańska Jolanta Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
18 Wolański Tomasz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
19 Knorps Melchior Kowale Bieg 10 km opłacono on-line
20 Michalak Magdalena Gdańsk Bieg 10 km Żarta Wataha ,Straszyn Ultra Team opłacono on-line
21 Zalewska Maria Rumia Marsz Nordic Walking 5 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
22 Dambek Piotr Rumia Bieg 10 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
23 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Bieg 10 km ZABIEGANE DWIE
24 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Bieg 10 km opłacono on-line
25 Ajtel Jaroslaw Gdansk Bieg 10 km opłacono on-line
26 Nawała Michał Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
27 Stencel Krystian Gdańsk Bieg 10 km TUMBO TEAM opłacono on-line
28 MELZER SZYMON Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
29 Melzer Arkadiusz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
30 Melzer Hanna Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
31 Tlaga Jerzy Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
32 Tlaga Agnieszka Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
33 Puta Kanarek Anna Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
34 Śmilgiewicz Iza Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
35 Czucha Alicja Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
36 Duszyk-Bancer Jadwiga Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kowale
37 Thrun Radosław Bielkówko Bieg 10 km opłacono on-line
38 Manelska Wiktoria Gdańsk Biegi dzieci Cogito
39 Manelska Lidia Gdańsk Biegi dzieci Biegun OCR Team
40 Wołyniec Renata Łapino Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
41 Skwirowski Stanisław Czapielsk Biegi dzieci
42 Skwirowski Karol Czapielsk Bieg 10 km opłacono on-line
43 Dalke Jowita Gdańsk Bieg 10 km Zabiegane Dwie opłacono on-line
44 Chojnacki Przemysław Pszczółki Bieg 10 km opłacono on-line
45 Hall Tomasz Gdańsk Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku
46 Szuber Maria Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach
47 Szuber Karol Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach
48 Wysocki Wiktor Gdańsk Biegi dzieci Sp 60 Gdańsk
49 Wysocka Łucja Gdańsk Biegi dzieci Sp 60 Gdańsk
50 Kiedrowska Daria Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
51 Chojnacki Mikołaj Sopot Biegi dzieci Gorillas OCR
52 Brzozowski Tomasz REDA Biegi dzieci
53 Krużycka Amelia Gdańsk Biegi dzieci SP 40 Gdańsk
54 Gawiuk Julia Gdynia Biegi dzieci
55 Kuta Marta Kuta Kurów Marsz Nordic Walking 5 km Kur-team opłacono on-line
56 Zaborowska Wiktoria Gdańsk Biegi dzieci
57 Zaborowska Paulina Gdańsk Biegi dzieci
58 Repeć Miłosz Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Repeć team
59 Repeć Oliwier Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Repeć team
60 Smukała Dawid Lublewo Gdańskie Bieg 10 km opłacono on-line
61 Richert-Kaźmierska Anita Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
62 Panek Bianka Gdańsk Biegi dzieci SP 40 Gdańsk
63 Kuklińska Lucja Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
64 Bąba Marlena Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
65 BARTOSIŃSKA KATARZYNA KOLBUDY Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
66 Kołosowski Marek Gdańsk Biegi dzieci
67 Talar Michalina Gdansk Biegi dzieci Swietlica słoneczne Wzgórze
68 Okreglicka Lucyna Rumia Marsz Nordic Walking 5 km Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie opłacono on-line
69 Babicz Danuta Leźno Marsz Nordic Walking 5 km Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie opłacono on-line
70 Kosewski Tomasz Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie opłacono on-line
71 Kulińska Justyna Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
72 Smal Bartłomiej Lublewo Gdańskie Bieg 10 km opłacono on-line
73 Behling Justyna Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
74 HALMAN GABRIELA SULMIN Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
75 Śmiejewski Jakub Gdańsk Biegi dzieci Happy Kids
76 Śmiejewska Liliana Gdańsk Biegi dzieci Sp 81
77 Sobolewska Magdalena Lublewo Gdańskie Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
78 Łudczak Bartosz Gdańsk Biegi dzieci Parkrun Gdańsk- Południe
79 Hinc Aldona Gdańsk Bieg 10 km Żarta Wataha
80 Hinc Stanisław Gdańsk Bieg 10 km Żarta Wataha
81 Niemiec Mariola Gdynia Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
82 Mołda Małgorzata Orłowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
83 Kossakowska Katarzyna Warszawa Bieg 10 km opłacono on-line
84 Urbańska Edyta Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
85 Kołodko Izabela Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
86 Sierpińska Zofia Gdańsk Biegi dzieci
87 Kamińska Michalina Kowale Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
88 Chęsy Katarzyna Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
89 Piotrowska Amelia Gdańsk Biegi dzieci Kasztany
90 Syroka Sebastian Gdańsk Biegi dzieci Kasztany
91 Zawadzka Martyna Gdańsk Biegi dzieci Kasztany
92 Kaiser Małgorzata Żukowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
93 Kaszkiel Justyna Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
94 Koralewska Iwona Kolbudy Bieg 10 km opłacono
95 Elwart Katarzyna Przywidz Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
96 Kroplewski Maciej Gdańsk Bieg 10 km CTS Czaja Training System opłacono on-line
97 Karwowska Ala Gdańsk Biegi dzieci
98 Karwowska Ania Gdańsk Biegi dzieci
99 Święcicki Tomasz Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
100 Kasprowiak- Misiąg Anna Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 6754

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ