Biegi dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nojmiler Damian Gdańsk Biegi dzieci Swietlica słoneczne Wzgórze
2 Kęsicki Szymon Gdańsk Biegi dzieci Swietlica słoneczne Wzgórze
3 Manelska Wiktoria Gdańsk Biegi dzieci Cogito
4 Manelska Lidia Gdańsk Biegi dzieci Biegun OCR Team
5 Skwirowski Stanisław Czapielsk Biegi dzieci
6 Hall Tomasz Gdańsk Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku
7 Szuber Maria Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach
8 Szuber Karol Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach
9 Wysocki Wiktor Gdańsk Biegi dzieci Sp 60 Gdańsk
10 Wysocka Łucja Gdańsk Biegi dzieci Sp 60 Gdańsk
11 Chojnacki Mikołaj Sopot Biegi dzieci Gorillas OCR
12 Brzozowski Tomasz REDA Biegi dzieci
13 Krużycka Amelia Gdańsk Biegi dzieci SP 40 Gdańsk
14 Gawiuk Julia Gdynia Biegi dzieci
15 Zaborowska Wiktoria Gdańsk Biegi dzieci
16 Zaborowska Paulina Gdańsk Biegi dzieci
17 Repeć Miłosz Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Repeć team
18 Repeć Oliwier Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Repeć team
19 Panek Bianka Gdańsk Biegi dzieci SP 40 Gdańsk
20 Kołosowski Marek Gdańsk Biegi dzieci
21 Talar Michalina Gdansk Biegi dzieci Swietlica słoneczne Wzgórze
22 Śmiejewski Jakub Gdańsk Biegi dzieci Happy Kids
23 Śmiejewska Liliana Gdańsk Biegi dzieci Sp 81
24 Łudczak Bartosz Gdańsk Biegi dzieci Parkrun Gdańsk- Południe
25 Sierpińska Zofia Gdańsk Biegi dzieci
26 Piotrowska Amelia Gdańsk Biegi dzieci Kasztany
27 Syroka Sebastian Gdańsk Biegi dzieci Kasztany
28 Zawadzka Martyna Gdańsk Biegi dzieci Kasztany
29 Karwowska Ala Gdańsk Biegi dzieci
30 Karwowska Ania Gdańsk Biegi dzieci
31 Wrzosek Jakub Gdańsk Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku
32 Wrzosek Bartosz Gdańsk Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku
33 Dymarski Szymon Gdańsk Biegi dzieci
34 Kwietniewski Patryk Gdańsk Biegi dzieci
35 Itrich Milena Itrich Gdansk Biegi dzieci
36 Sulewska Klaudia Łęgowo Biegi dzieci
37 Sulewska Patrycja Łęgowo Biegi dzieci
38 Halman Adam Bielkówko Biegi dzieci
39 Purzycka Marianna Gdańsk Biegi dzieci
40 Mokłowicz Klara Wejherowo Biegi dzieci Znikające punkty
41 Mokłowicz Eliza Wejherowo Biegi dzieci Znikające punkty
42 Ranachowska Julia Gdańsk Biegi dzieci Sp 65 Gdańsk
43 Przybylska Oliwia Gdańsk Biegi dzieci Kasztany
44 Jaworska Marianna Gdańsk Biegi dzieci
45 Jaworski Juliusz Gdańsk Biegi dzieci SP 23 Gdańsk
46 Sieradzki Ludwik Kolbudy Biegi dzieci Przedszkole Kolbudy
47 Sieradzki Jan Kolbudy Biegi dzieci
48 Branicki Antoni Otomin Biegi dzieci
49 Branicka Maja Otomin Biegi dzieci
50 Kapłońska Agnieszka Sopot Biegi dzieci
51 Sikora Jan Gdynia Biegi dzieci SP 31 Gdynia
52 Wołyniec Bartosz Łapino Biegi dzieci
53 Wołyniec Ksawery Łapino Biegi dzieci
54 Wołyniec Aleksandra Łapino Biegi dzieci
55 Gruca Michał PEPOWO Biegi dzieci
56 Wolańska Julia Rumia Biegi dzieci
57 Wolańska Lena Rumia Biegi dzieci Active Flow
58 Wietrzykowska Zofia Gdańsk Biegi dzieci
59 Markowski Maksymilian Gdańsk Biegi dzieci
60 Markowska Blanka Gdansk Biegi dzieci
61 Krasiński Szymon Pruszcz Gdanski Biegi dzieci Kik
62 Leszkowski Franek Gdynia Biegi dzieci
63 Jersak Bartosz Skowarcz Biegi dzieci
64 Jersak Bruno Skowarcz Biegi dzieci
65 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Biegi dzieci Pruszcz biega
66 Sondej Filip Gdańsk Biegi dzieci
67 Sondej Rita Gdańsk Biegi dzieci
68 Pietruszka Jakub Gdańsk Biegi dzieci
69 Kwiecień Maksymilian Gdańsk Biegi dzieci Fregata szkoła dla chłopców
70 Kwiecień Szymon Gdańsk Biegi dzieci Fregata szkoła dla chłopców
71 Kwiecień Jan Gdańsk Biegi dzieci Fregata szkoła dla chłopców
72 Kwiecień Bruno Gdańsk Biegi dzieci Fregata szkoła dla chłopców
73 Szaniawska Julia Rumia Biegi dzieci
74 Kęsicki Karol Gdańsk Biegi dzieci Super Koty
75 Kęsciki Dariusz Gdańsk Biegi dzieci Super Koty
76 Werner Anna Gdańsk Biegi dzieci SP 79 Gdańsk
77 Wronka Estera Gdańsk Biegi dzieci
78 Kowalewska Kalina Reda Biegi dzieci Edureda
79 Kowalewska Zofia Reda Biegi dzieci Edureda
80 Grochowska Liliana Przywidz Biegi dzieci
81 Grochowski Igor Przywidz Biegi dzieci
82 Szrambek Igor Gdańsk Biegi dzieci
83 Szrambek Nadia Gdańsk Biegi dzieci
84 Maj Adriana Gdańsk Biegi dzieci
85 Klajnert Paweł Gdańsk Biegi dzieci
86 Klajnert Oliwia Gdańsk Biegi dzieci
87 Górecka Agata Pruszcz Gdański Biegi dzieci
88 Gumowska Laura Banino Biegi dzieci Gumisie
89 Kamińska Maja Gdansk Biegi dzieci Iron team
90 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Biegi dzieci Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
91 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Biegi dzieci Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
92 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Biegi dzieci Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
93 Radecka Antonina Gdańsk Biegi dzieci
94 Radecka Rozalia Gdańsk Biegi dzieci
95 Bińkowski Dawid Gdańsk Biegi dzieci
96 Balcer Szymon Gdynia Biegi dzieci Sp 13 Gdynia
97 Balcer Alicja Gdynia Biegi dzieci Sp 13 Gdynia
98 Pałkowski Ignacy Gdańsk Biegi dzieci
99 Pałkowski Wojciech Gdańsk Biegi dzieci
100 Dalidowski Bartosz Gdańsk Biegi dzieci


Wyświetleń: 6080

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ