Tropem Wilczym 2021 Aleksandrów Kujawski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wypijewski Piotr Aleksandrów Kujawski 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
2 Wypijewska Lilianna Aleksandrów Kujawski 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
3 Przybysz RAFAŁ Aleksandrów kujawski 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
4 Łęgowska Anna Aleksandrów Kujawski 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
5 Przekwas Jakub Aleksandrów Kujawski 400m - Orlęta Orlęta Aleksandrów Kujawski
6 Przekwas Weronika Aleksandrów Kujawski 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
7 Chodorek Filip Chodorek Aleksandrów Kujawski 400m - Orlęta
8 Chodorek Adrian Chodorek Aleksandrów Kujawski 400m - Orlęta
9 Wesołowska Wiktoria Opoki 400m - Orlęta Orlęta Aleksandrów Kujawski
10 Lewandowski Dominik Aleksandrów Kujawski 1963m
11 NURKIEWICZ JAN ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
12 Raduszkiewicz Zofia Gdynia 1963m
13 Raduszkiewicz Tymoteusz Gdynia 1963m
14 Górniak Adrian Inowrocław 1963m
15 Raduszkiewicz Marta Gdynia 1963m
16 Przybysz Barbara Aleksandrów Kujawski 1963m
17 NURKIEWICZ ALICJA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
18 Pasztelaniec Julia Aleksandrów Kujawski 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
19 Kudlik Paulina Aleksandrow Kujawski 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
20 Madajczyk Weronika Aleksandrow Kujawski 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
21 Piotrowska Agnieszka Aleksandrów kujawski 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
22 Kmieć Kacper Ciechocinek 400m - Orlęta Orlęta Aleksandrów Kujawski
23 Śmigiel Jakub Aleksandrów Kujawski 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
24 Śmigiel Angielika Aleksandrów Kuj 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
25 Żywica Wojciech Aleksandrów Kujawski 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
26 Jankowski Witold Aleksandrów Kujawski 400m - Orlęta Sekcja lekkoatletyczna Orlęta
27 Marcinkiewicz Jan Aleksandrów Kujawski 1963m
28 Pietrkiewicz Katarzyna Aleksandrów kujawski 1963m #Bieganienawesolo
29 Lewandowska Justyna Aleksandrów Kujawski 1963m
30 Lewandowska Julia Aleksandrów Kujawski 1963m
31 Szulc Piotr Aleksandrów Kujawski 1963m
32 Kałamarska Dorota Aleksandrów Kujawski 1963m
33 Wesołowska Ewa Straszewo 1963m
34 Kałamarska Aleksandra Aleksandrów Kujawski 1963m
35 Grażyna Lewandowska Samszyce 1963m
36 Ciesielska Dorota Aleksandrów Kujawski 1963m
37 Ciesielski Artur Aleksandrów Kujawski 1963m
38 Zielonka Błażej Aleksandrów Kujawski 1963m
39 Ciesielski Damian Aleksandrów Kujawski 1963m
40 Przybysz Monika Aleksandrów Kujawski 1963m
41 Kijewski Marcel Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów
42 Na Natalia Aleksandrów Kujawski 1963m
43 andryszak piotr Nowa Wieś Wielka 1963m
44 Ofiarska Monika Aleksandrów Kujawski 1963m
45 Cichocka Eliza Aleksandrów Kujawski 1963m
46 Cichocka Edyta Aleksandrów Kujawski 1963m
47 Cichocka Elżbieta ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 1963m
48 Kowalska Agnieszka Aleksandrów Kujawski 1963m
49 Zglińska Anna Aleksandrów Kuj. 1963m
50 GŁUCHOWSKI Antoni Aleksandrów Kuj. 1963m Biedronki
51 Głuchowska Katarzyna Aleksandrów Kuj. 1963m
52 Zielonka Błażej Ostrowąs 1963m
53 Kopeć Michał Perkowo 4000m
54 Pawłowski Kacper Włocławek 1963m
55 Jaślan Marek Jaślan Błonie 4000m
56 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 1963m
57 Kaczorowski Łukasz Toruń 4000m
58 Kwiatkowski Filip Aleksandrów kujawski 1963m #Bieganienawesolo
59 Osielska Hania Aleksandrów Kujawski 1963m #Bieganienawesolo
60 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski 1963m #Bieganienawesolo
61 Lorenc Robert Aleksandrów Kujawski 4000m
62 Rudnicki Łukasz Inowrocław 4000m AWL Wrocław
63 Górniak Marek Inowrocław 4000m WOJSKOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA MEDYCZNEGO ŁÓDŹ
64 Kozińska Anna Aleksandrów Kujawski 1963m
65 Hołtyn Sylwia Aleksandrów Kujawski 1963m
66 Panienkowska Anna Aleksandrów Kujawski 1963m
67 Purcelewska-Tucholska Izabela Koneck 4000m
68 Skwara Sandra Aleksandrów Kujawski 1963m MDP Straszewo
69 Błachowicz Mikołaj Straszewo 4000m OSP STRASZEWO
70 Skibiński Adrian Służewo 1963m Zs nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego
71 Dawidowicz Marta Odolion 1963m
72 Lewandowska Małgorzata Straszewo 1963m MDP Straszewo
73 Lewandowski Stanisław Straszewo 1963m OSP Straszewo
74 Kulik Joanna Toruń 4000m
75 Bukowski Tomasz Bydgoszcz 4000m Olucha Run
76 Murawski Marek Otloczyn 4000m
77 Zieliński Jakub Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów
78 Rauchfleisz Agata Aleksandrów Kujawski 4000m Czopki Kolczaste
79 Rauchfleisz Andrzej Aleksandrów Kujawski 4000m Czopki Kolczaste
80 JAKUBIEC Estera NOWA WIEŚ 1963m POLKRYS TEAM
81 JAKUBIEC Jan NOWA WIEŚ 4000m POLKRYS TEAM
82 JAKUBIEC Katarzyna NOWA WIEŚ 4000m POLKRYS TEAM
83 JAKUBIEC TOMASZ NOWA WIEŚ 4000m POLKRYS TEAM
84 Żbikowski Rafał Aleksandrów Kujawski 4000m
85 Banaszczyk Waldemar Rudunki 4000m
86 Szymański Rafał Rudunki 4000m
87 Kwiatkowski Karol Aleksandrów kuj 4000m
88 Górtowski Damian Toruń 4000m
89 Jastrzebska Justyna Jastrzebska Toruń 4000m
90 Hermanowska Edyta Ciechocinek 4000m Środowiskowy Dom Samopomocy
91 Skórko Michał Aleksandrów Kujawski 4000m Środowiskowy Dom Samopomocy
92 Dobrowolski Stanisław Waganiec 1963m
93 Rozwadowska Joanna Ciechocinek 1963m
94 Rybczyński Michał Rybczyński Waganiec 4000m
95 Łątkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 4000m
96 Żurawski Piotr Aleksandrów Kujawski 1963m
97 Żurawski Ignacy Aleksandrów Kujawski 1963m
98 Żurawska Hanna Aleksandrów Kujawski 1963m
99 Żurawska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 1963m
100 Wencel Mariusz ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 1963m PiK BUD TEAM


Wyświetleń: 1601

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ