I Mistrzostwa Elbląga w Biegach Przełajowych

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M Kat Miejscowość Klub Dystans META START 5 km (1) 5 km (2) Czas netto
1 53 OŁOWSKI KAMIL M 1 M 30 DZIERZGOŃ 10 km 00:45:12.96 00:00:01.89 00:21:58.34 00:23:12.73 00:45:11.07
2 14 FEDAN DOMINIK M 2 M 20 MORĄG 10 km 00:47:22.34 00:00:01.54 00:23:35.41 00:23:45.39 00:47:20.80
3 21 GUZOWSKI JACEK M 3 M 40 ELBLĄG 10 km 00:47:45.14 00:00:01.82 00:23:29.73 00:24:13.59 00:47:43.32
4 40 KOWALSKI JACEK M 4 M 50 1 ELBLĄG JACKO 10 km 00:48:08.32 00:23:50.42 00:24:17.90 00:48:08.32
5 64 SIKORA MARCIN M 5 M 40 1 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM/KRAM FC 10 km 00:48:22.47 00:00:02.44 00:23:38.40 00:24:41.63 00:48:20.03
6 39 JARZĘBIŃSKI DANIEL M 6 M 20 1 ELBLĄG AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 10 km 00:49:11.53 00:00:01.93 00:23:39.43 00:25:30.17 00:49:09.60
7 41 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 7 M 40 2 ELBLĄG ECM ELHURT 10 km 00:50:00.00 00:00:01.74 00:24:12.83 00:25:45.43 00:49:58.26
8 68 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 8 M 50 2 ELBLĄG MARATOŃCZYK. ELBLĄG 10 km 00:50:29.32 00:00:01.77 00:24:38.30 00:25:49.25 00:50:27.55
9 26 JANECKI KRZYSZOF M 9 M 40 3 PIENIĘŻNO 10 km 00:51:44.92 00:00:03.61 00:25:10.41 00:26:30.90 00:51:41.31
10 52 OLSZEWSKI ROMAN M 10 M 40 4 ELBLĄG ELBAŻANT 10 km 00:52:05.63 00:00:02.43 00:25:46.39 00:26:16.81 00:52:03.20
11 42 KURCZEWSKI PRZEMYSŁAW M 11 M 40 5 ELBLĄG 10 km 00:52:24.53 00:00:04.18 00:25:31.10 00:26:49.25 00:52:20.35
12 58 PAWLAK MICHAŁ M 12 M 20 2 ELBLAG 10 km 00:52:42.61 00:00:03.00 00:26:13.78 00:26:25.83 00:52:39.61
13 37 KLUCZYK ARTUR M 13 M 20 3 ELBLĄG TOMASZEWICZ TEAM 10 km 00:52:42.72 00:00:02.99 00:26:13.42 00:26:26.31 00:52:39.73
14 1 BANACH KRZYSZTOF M 14 M 40 6 ELBLĄG 9 BKPANC 10 km 00:52:55.35 00:00:02.18 00:26:12.87 00:26:40.30 00:52:53.17
15 23 JABŁONKA GRZEGORZ M 15 M 40 7 ELBLĄG 10 km 00:53:09.27 00:00:01.96 00:25:53.96 00:27:13.35 00:53:07.31
16 70 STOJANOWSKA LETI K 1 ELBLĄG III LO ELBLĄG 10 km 00:53:20.58 00:00:02.15 00:27:00.28 00:26:18.15 00:53:18.43
17 242 ROŻYK KRZYSZTOF M 16 M 50 3 GDYNIA ORNOBUR-BIEGAMYRAZEM.PL 10 km 00:53:34.47 00:00:04.29 00:26:44.94 00:26:45.24 00:53:30.18
18 239 ŁONIEWSKI MICHAŁ M 17 M 30 1 ELBLĄG KONTRA ELBLĄG 10 km 00:54:19.05 00:00:01.95 00:26:11.38 00:28:05.72 00:54:17.10
19 56 PAKIEŁA ALICJA K 2 K 20 ELBLĄG 10 km 00:54:28.43 00:00:04.57 00:27:19.34 00:27:04.52 00:54:23.86
20 20 GRYNIS PAWEŁ M 18 M 30 2 ELBLĄG SP 14 ELBLĄG 10 km 00:55:21.06 00:00:03.33 00:27:04.60 00:28:13.13 00:55:17.73
21 76 TOMASZEWICZ MICHAŁ M 19 M 30 3 ELBLĄG #BEZ_ELBLĄG 10 km 00:55:57.62 00:00:02.58 00:26:53.55 00:29:01.49 00:55:55.04
22 7 CZARNECKI MATEUSZ M 20 M 20 4 STOBIEC 10 km 00:56:33.79 00:00:08.47 00:28:42.99 00:27:42.33 00:56:25.32
23 59 PŁATKOWSKI MARCIN M 21 M 40 8 ELBLĄG 10 km 00:56:50.26 00:00:04.08 00:27:40.55 00:29:05.63 00:56:46.18
24 15 FRANKOWSKI WOJCIECH M 22 M 30 4 ELBLĄG WAKACJE.PL 10 km 00:57:23.14 00:00:05.71 00:27:31.61 00:29:45.82 00:57:17.43
25 237 SZARKO MACIEJ M 23 M 40 9 ELBLĄG BIEGAJ Z BARTKIEM 10 km 00:57:45.28 00:00:02.34 00:26:51.21 00:30:51.73 00:57:42.94
26 11 CZYZEWSKI BARTEK M 24 M 20 5 ELBLĄG 10 km 00:58:12.05 00:00:04.81 00:27:34.76 00:30:32.48 00:58:07.24
27 38 KOSIOŁ ANDRZEJ M 25 M 50 4 WROCŁAW TRI MISSION 10 km 00:58:16.40 00:00:03.47 00:29:23.35 00:28:49.58 00:58:12.93
28 48 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 26 M 30 5 ELBLĄG 10 km 00:58:27.05 00:00:02.97 00:28:22.15 00:30:01.93 00:58:24.08
29 72 SZCZEPAŃSKI ARTUR M 27 M 30 6 ELBLAG 10 km 00:58:40.82 00:00:01.86 00:28:28.26 00:30:10.70 00:58:38.96
30 2 BIENIEK DOMINIK M 28 M 30 7 ELBLĄG 10 km 01:00:00.35 00:00:07.54 00:30:14.63 00:29:38.18 00:59:52.81
31 85 ZIEMIŃSKA MAGDALENA K 3 K 40 ELBLĄG ETT 10 km 01:00:16.14 00:00:05.28 00:29:46.52 00:30:24.34 01:00:10.86
32 27 JANKOWSKI KAROL M 29 M 40 10 IŁAWA BGS IŁAWA 10 km 01:00:34.39 00:00:05.06 00:30:17.09 00:30:12.24 01:00:29.33
33 61 ROGALSKA PAULA K 4 K 30 1 ELBLĄG 10 km 01:00:50.83 00:00:04.32 00:30:26.57 00:30:19.94 01:00:46.51
34 75 TATAROWICZ WOJCIECH M 30 M 30 8 ELBLĄG 10 km 01:01:30.53 00:00:04.46 00:30:19.03 00:31:07.04 01:01:26.07
35 34 KARPIŃSKI ZBIGNIEW M 31 M 50 5 GDAŃSK KRIOTERAPIA 10 km 01:01:45.06 00:00:04.13 00:29:45.55 00:31:55.38 01:01:40.93
36 57 PAŃCZUK ROBERT M 32 M 40 11 ELBLĄG DOM BROKERSKI NEGOCJATOR 10 km 01:01:49.96 00:00:03.68 00:30:53.61 00:30:52.67 01:01:46.28
37 44 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 5 K 40 1 ELBLĄG 10 km 01:01:52.80 00:00:03.51 00:30:42.44 00:31:06.85 01:01:49.29
38 51 OLEJARCZYK PIOTR M 33 M 60+ 1 ELBLĄG GMINA ELBLAG-ELEKTROMET 10 km 01:02:11.50 00:00:04.65 00:30:38.15 00:31:28.70 01:02:06.85
39 77 WASKO LUKAS M 34 M 30 9 ELBLĄG MND-NE 10 km 01:02:51.91 00:00:09.14 00:31:30.73 00:31:12.04 01:02:42.77
40 25 JAKSZEWICZ SŁAWOMIR M 35 M 40 12 ELBLĄG 10 km 01:02:55.07 00:00:06.65 00:31:13.14 00:31:35.28 01:02:48.42
41 8 CZEPURNYCH MARTA K 6 K 30 2 ELBLĄG 10 km 01:03:05.65 00:00:05.04 00:30:39.23 00:32:21.38 01:03:00.61
42 79 WITEK JĘDRZEJ M 36 M 20 6 ELBLĄG 10 km 01:03:06.02 00:00:03.64 00:30:39.68 00:32:22.70 01:03:02.38
43 243 KLICZEWSKA KATARZYNA K 7 K 50 1 ELBLĄG 10 km 01:03:09.02 00:00:05.30 00:31:02.96 00:32:00.76 01:03:03.72
44 28 JASINSKI MATEUSZ M 37 M 30 10 ELBLĄG SENVION TEAM 10 km 01:03:17.40 00:00:07.77 00:30:15.42 00:32:54.21 01:03:09.63
45 49 NARODOWSKI KRZYSZTOF M 38 M 30 11 ELBLAG 10 km 01:04:08.98 00:00:08.63 00:31:04.37 00:32:55.98 01:04:00.35
46 60 RIDINGER MICHAŁ M 39 M 30 12 ELBLĄG 10 km 01:04:26.02 00:00:06.79 00:31:03.46 00:33:15.77 01:04:19.23
47 82 WRÓBLEWSKI TOMASZ M 40 M 40 13 ELBLĄG 10 km 01:04:27.51 00:00:06.42 00:31:48.73 00:32:32.36 01:04:21.09
48 46 LIPSKA BOŻENA K 8 K 50 2 ELBLĄG 10 km 01:04:37.39 00:00:05.85 00:31:27.62 00:33:03.92 01:04:31.54
49 31 JEZIORSKI ROBERT M 41 M 40 14 ELBLĄG AUTOS 10 km 01:04:50.15 00:00:06.22 00:37:05.23 00:27:38.70 01:04:43.93
50 4 BORSUKOWICZ MACIEJ M 42 M 30 13 ELBLĄG 10 km 01:05:10.83 00:00:09.63 00:31:55.85 00:33:05.35 01:05:01.20
51 50 NAWROCKI DARIUSZ M 43 M 50 6 BYDGOSZCZ OPEN PL 10 km 01:05:15.99 00:00:06.76 00:31:47.56 00:33:21.67 01:05:09.23
52 84 ZAJDEL JAREK M 44 M 40 15 ELBLĄG HYDROPRESS 10 km 01:06:14.98 00:00:07.02 00:31:54.02 00:34:13.94 01:06:07.96
53 80 WOŹNIAK KARINA K 9 K 30 3 PIASECZNO 10 km 01:06:34.97 00:00:07.28 00:32:35.88 00:33:51.81 01:06:27.69
54 24 JABŁOŃSKI GRZEGORZ M 45 M 40 16 ELBLĄG 10 km 01:07:03.21 00:00:07.05 00:31:26.56 00:35:29.60 01:06:56.16
55 45 LASZUK BOGDAN M 46 M 40 17 SZALENIEC 10 km 01:07:44.62 00:00:09.72 00:32:05.88 00:35:29.02 01:07:34.90
56 6 CHEŁCHOWSKA EWA K 10 K 20 1 OLSZTYN BRBK - BIEGLI W PODATKACH 10 km 01:08:12.67 00:00:04.68 00:34:05.96 00:34:02.03 01:08:07.99
57 17 GDULA ROMAN M 47 M 50 7 GRONOWO ELBLĄSKIE 10 km 01:09:33.85 00:00:08.01 00:34:08.00 00:35:17.84 01:09:25.84
58 78 WEBER MAGDALENA K 11 K 40 2 ELBLĄG 10 km 01:09:38.59 00:00:07.57 00:34:50.08 00:34:40.94 01:09:31.02
59 63 SCHOENROCK TOMASZ M 48 M 20 7 NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG 10 km 01:10:13.73 00:00:04.45 00:30:47.87 00:39:21.41 01:10:09.28
60 83 WYLAŹ JOANNA K 12 K 30 4 ELBLĄG 10 km 01:10:44.98 00:00:07.47 00:31:57.29 00:38:40.22 01:10:37.51
61 12 DEPUTAT WOJCIECH DEPUTAT M 49 M 40 18 ELBLĄG GRUPA BIEGOWA NDI 10 km 01:10:49.31 00:00:08.32 00:34:12.00 00:36:28.99 01:10:40.99
62 81 WRÓBLEWSKI MICHAŁ M 50 M 40 19 ELBLĄG 10 km 01:10:52.90 00:00:05.83 00:34:55.40 00:35:51.67 01:10:47.07
63 62 SAMBOR SŁAWOMIR M 51 M 40 20 ELBLĄG 10 km 01:12:25.67 00:00:04.95 00:34:07.81 00:38:12.91 01:12:20.72
64 55 PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA K 13 K 30 5 ELBLĄG #BKKSE 10 km 01:12:53.58 00:00:07.37 00:34:50.37 00:37:55.84 01:12:46.21
65 74 SZYMAŃSKA JOANNA K 14 K 40 3 ELBLĄG 10 km 01:12:53.83 00:00:07.72 00:34:58.40 00:37:47.71 01:12:46.11
66 19 GÓRSKA BEATA GÓRSKA K 15 K 30 6 MILEJEWO 10 km 01:13:24.40 00:00:03.98 00:35:09.46 00:38:10.96 01:13:20.42
67 35 KASZUBSKA NINA K 16 K 30 7 ELBLAG 10 km 01:13:50.75 00:35:56.33 00:37:54.42 01:13:50.75
68 33 KARBOWSKI RAFAŁ M 52 M 30 14 ELBLĄG 10 km 01:17:36.00 00:39:00.00 00:38:36.00 01:17:36.00
69 3 BŁAŻEJEWSKA MAŁGORZATA K 17 K 40 4 ELBLĄG 10 km 01:19:56.41 00:00:08.60 00:39:13.46 00:40:34.35 01:19:47.81
70 13 DORDZIK MAŁGORZATA K 18 K 60+ 1 ELBLĄG 10 km 01:19:58.41 00:00:10.63 00:38:50.44 00:40:57.34 01:19:47.78
71 69 STOJANOWSKA KLEO K 19 K 40 5 ELBLĄG 10 km 01:20:51.71 00:00:10.03 00:38:11.50 00:42:30.18 01:20:41.68
72 32 KAPTUR ROMAN M 53 M 60+ 2 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10 km 01:22:10.09 00:00:06.02 00:38:54.61 00:43:09.46 01:22:04.07
73 18 GOTLIBOWSKI RADOSŁAW M 54 M 40 21 ELBLĄG MND-NE / KIJKI 4 FUN 10 km 01:25:54.18 00:00:09.85 00:39:43.47 00:46:00.86 01:25:44.33
74 54 ORZOŁ KATARZYNA K 20 K 50 3 ELBLĄG 10 km 01:42:46.51 00:00:07.98 00:39:14.00 01:03:24.53 01:42:38.53
75 66 SOWA RENATA K 21 K 40 6 ELBLĄG 10 km 00:00:10.40 00:51:19.48
76 67 SOWA SYLWESTER M 55 M 40 22 ELBLĄG 10 km 00:00:10.38 00:51:19.85

5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans START META Prędkość Czas/km Czas netto
1 154 MALTSEV ARTEM M 1 ELBLĄG KLUGETEAM 5 km 00:18:51.17 15.92 00:03:46 00:18:51.17
2 212 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 1 ELBLĄG KLUGETEAM 5 km 00:00:00.20 00:19:24.31 15.46 00:03:52 00:19:24.11
3 123 FERCHO KAROL M 2 ELBLĄG 5 km 00:20:04.00 14.95 00:04:00 00:20:04.00
4 149 KURCZEWSKI PAWEŁ M 3 ŁĘCZE UKP JEDYNKA ELBLĄG 5 km 00:00:00.90 00:20:47.46 14.43 00:04:09 00:20:46.56
5 139 KAPTEINA ROBERT M 4 GRONOWO GÓRNE PORTEL.PL 5 km 00:00:02.24 00:20:52.10 14.38 00:04:10 00:20:49.86
6 185 RASZEWSKI KRZYSZTOF M 5 ELBLĄG 5 km 00:00:06.16 00:21:15.84 14.12 00:04:15 00:21:09.68
7 196 SPORTOWIEC MICHAŁ M 6 ELBLĄG 5 km 00:00:02.56 00:22:04.46 13.6 00:04:24 00:22:01.90
8 174 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 7 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 5 km 00:00:01.22 00:22:22.58 13.41 00:04:28 00:22:21.36
9 135 JAŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW M 8 ELBLĄG #PROJEKTSUPELBLAG 5 km 00:00:01.08 00:22:22.89 13.41 00:04:28 00:22:21.81
10 181 POPIELARCZYK ROBERT M 9 GRONOWO GÓRNE 5 km 00:00:00.48 00:22:36.39 13.27 00:04:31 00:22:35.91
11 111 CABAN KRZYSZTOF M 10 ELBLĄG ZACZYNAM TRUCHTAĆ/43BLP 5 km 00:00:03.15 00:22:37.78 13.26 00:04:31 00:22:34.63
12 157 MARKIEWICZ PAWEŁ M 11 ELBLĄG 5 km 00:00:01.95 00:22:41.72 13.23 00:04:32 00:22:39.77
13 195 SPARZAK TOMASZ M 12 ELBLĄG 5 km 00:00:00.23 00:22:42.73 13.22 00:04:32 00:22:42.50
14 129 GRYNIS KAMILA K 2 ELBLĄG 5 km 00:00:03.66 00:22:43.43 13.21 00:04:32 00:22:39.77
15 124 GAPSKI DARIUSZ GAPSKI M 13 ZAWIERZ OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM 5 km 00:00:03.57 00:23:23.35 12.83 00:04:40 00:23:19.78
16 167 MORAWSKI DAWID M 14 ELBLĄG GE POWER TEAM 5 km 00:00:02.17 00:23:29.37 12.78 00:04:41 00:23:27.20
17 202 SZNAZA TADEUSZ M 15 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM 5 km 00:00:02.58 00:23:36.39 12.71 00:04:43 00:23:33.81
18 128 GRANICZNY MATEUSZ M 16 ELBLĄG 5 km 00:00:01.87 00:24:24.22 12.3 00:04:52 00:24:22.35
19 194 SMOLAREK ROBERT M 17 ELBLĄG 5 km 00:00:01.51 00:24:35.02 12.2 00:04:55 00:24:33.51
20 188 RUTKOWSKI DAWID M 18 ELBLĄG 5 km 00:00:04.25 00:24:44.17 12.13 00:04:56 00:24:39.92
21 148 KULESZA MACIEJ M 19 ELBLAG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM 5 km 00:00:02.79 00:24:54.02 12.05 00:04:58 00:24:51.23
22 130 JAKÓBIAK BARTŁOMIEJ M 20 ELBLĄG ZACZYNAM TRUCHTAĆ/43BLP 5 km 00:00:02.96 00:25:05.95 11.96 00:05:01 00:25:02.99
23 153 MALISZEWSKI DAWID M 21 ELBLĄG 5 km 00:00:05.82 00:25:15.38 11.88 00:05:03 00:25:09.56
24 114 CWIKLINSKI KONRAD M 22 ELBLAG 5 km 00:00:06.04 00:25:15.51 11.88 00:05:03 00:25:09.47
25 230 ŁABA JERZY M 23 ELBLĄG PRZEWOZY AUTOKAROWE 5 km 00:00:07.21 00:25:21.28 11.83 00:05:04 00:25:14.07
26 179 PODOLSKI DAMIAN M 24 ELBLĄG 5 km 00:00:07.44 00:26:08.06 11.48 00:05:13 00:26:00.62
27 137 JELENIEWSKI DAMIAN M 25 ELBLAG 5 km 00:00:05.22 00:26:20.03 11.39 00:05:16 00:26:14.81
28 103 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 26 ELBLĄG 5 km 00:00:02.78 00:26:22.93 11.38 00:05:16 00:26:20.15
29 171 PAKIEŁA ALEKSANDRA PAKIEŁA K 3 ELBLĄG 5 km 00:00:05.36 00:26:34.99 11.29 00:05:18 00:26:29.63
30 238 POGORZEWSKI SŁAWOMIR M 27 ELBLĄG HTT TRIATHLON ELBLĄG 5 km 00:00:03.24 00:26:37.21 11.27 00:05:19 00:26:33.97
31 235 DORSZ SZYMON M 28 ELBLĄG 5 km 00:00:01.50 00:26:40.36 11.25 00:05:20 00:26:38.86
32 187 ROGALSKI RADOSŁAW M 29 ELBLĄG 5 km 00:00:04.04 00:27:10.61 11.04 00:05:26 00:27:06.57
33 150 ŁAGANOWSKA EWA K 4 ELBLĄG 5 km 00:00:06.10 00:28:15.75 10.62 00:05:39 00:28:09.65
34 112 CELMER WOJCIECH M 30 ELBLĄG 5 km 00:00:06.35 00:28:15.76 10.62 00:05:39 00:28:09.41
35 110 BUREĆ ADAM M 31 ELBLĄG 5 km 00:00:09.44 00:28:20.23 10.59 00:05:40 00:28:10.79
36 236 BROCKI ARTUR M 32 5 km 00:00:04.39 00:28:41.98 10.46 00:05:44 00:28:37.59
37 126 GŁOWACKA ANNA K 5 ELBLĄG 5 km 00:00:04.56 00:28:42.51 10.45 00:05:44 00:28:37.95
38 197 STEPANIUK PAWEŁ M 33 ELBLĄG 5 km 00:00:12.82 00:28:42.81 10.45 00:05:44 00:28:29.99
39 162 MIECZNIKOWSKA ANNA K 6 ELBLĄG 5 km 00:00:11.82 00:28:56.30 10.37 00:05:47 00:28:44.48
40 165 MŁODZIŃSKA MARIA K 7 ELBLĄG I LO ELBLĄG 5 km 00:00:06.65 00:28:58.63 10.36 00:05:47 00:28:51.98
41 213 WERNER KAMILA K 8 ELBLĄG 5 km 00:00:07.08 00:28:59.64 10.35 00:05:47 00:28:52.56
42 169 NAWROCKA JOANNA K 9 BYDGOSZCZ OPEN PL 5 km 00:00:02.90 00:29:24.25 10.2 00:05:52 00:29:21.35
43 172 PAWŁOSKA KAROLINA K 10 ELBLĄG 5 km 00:00:03.96 00:29:27.14 10.19 00:05:53 00:29:23.18
44 132 JASIŃSKI ADRIAN M 34 ELBLAG 5 km 00:00:08.29 00:29:30.67 10.17 00:05:54 00:29:22.38
45 205 TOŁWIŃSKI TYMOTEUSZ M 35 ELBLĄG 5 km 00:00:05.44 00:29:31.03 10.16 00:05:54 00:29:25.59
46 228 GUTOWSKA IZABELA K 11 ELBLAG 5 km 00:00:07.50 00:29:48.56 10.07 00:05:57 00:29:41.06
47 155 MARCIŃCZUK KATARZYNA K 12 ELBLĄG 5 km 00:00:05.83 00:30:01.27 9.99 00:06:00 00:29:55.44
48 10 CZĘCZEK BEATA K 13 ELBLAG 5 km 00:00:05.64 00:30:01.72 9.99 00:06:00 00:29:56.08
49 189 SAMBOR ELŻBIETA K 14 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM 5 km 00:00:03.07 00:30:15.02 9.92 00:06:03 00:30:11.95
50 140 KOBYŁECKA EWA K 15 ELBLĄG 5 km 00:00:04.33 00:30:17.56 9.91 00:06:03 00:30:13.23
51 101 BAJOREK PAULA K 16 ELBLĄG 5 km 00:00:04.67 00:30:18.18 9.9 00:06:03 00:30:13.51
52 232 STĘPKOWSKI RADEK M 36 ELBLĄG 5 km 00:00:08.82 00:30:23.90 9.87 00:06:04 00:30:15.08
53 118 DUDZIK PIOTR M 37 ELBLĄG EL-AKTYWNI 5 km 00:00:13.11 00:30:39.57 9.79 00:06:07 00:30:26.46
54 229 SZULC MACIEJ M 38 ELBLĄG ELAKTYWNI 5 km 00:00:13.51 00:30:39.69 9.79 00:06:07 00:30:26.18
55 147 KSIĄŻEK PATRYCJA K 17 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 5 km 00:00:07.52 00:30:51.53 9.72 00:06:10 00:30:44.01
56 170 NIZIOŁEK RAFAŁ M 39 ELBLĄG 5 km 00:00:07.83 00:30:55.17 9.7 00:06:11 00:30:47.34
57 115 DEMSKA KAMILA K 18 ELBLĄG 5 km 00:00:08.66 00:31:03.19 9.66 00:06:12 00:30:54.53
58 173 PAWŁOWSKA BEATA K 19 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 5 km 00:00:07.44 00:31:07.03 9.64 00:06:13 00:30:59.59
59 121 DZIUBAK MAGDALENA K 20 ELBLĄG 5 km 00:00:07.18 00:31:07.13 9.64 00:06:13 00:30:59.95
60 182 POS KAROLINA K 21 ELBLĄG 5 km 00:00:09.97 00:31:11.40 9.62 00:06:14 00:31:01.43
61 208 TYMINSKI KRZYSZTOF M 40 GDAŃSK 5 km 00:00:09.09 00:31:25.39 9.55 00:06:17 00:31:16.30
62 161 MAZUROWSKA PATRYCJA K 22 ELBLĄG MALBOSKIE MORSY 5 km 00:00:03.76 00:31:25.42 9.55 00:06:17 00:31:21.66
63 186 RODZIEWICZ PAWEŁ M 41 ELBLĄG 5 km 00:00:03.86 00:31:26.88 9.54 00:06:17 00:31:23.02
64 217 WRÓBLEWSKI TOMASZ M 42 ELBLĄG 5 km 00:00:06.18 00:31:55.81 9.4 00:06:23 00:31:49.63
65 216 WRÓBLEWSKI MATEUSZ M 43 ELBLĄG ZESPÓŁ SZKÓŁ PIJARSKICH IM. ŚW. MIKOŁAJA W ELBLĄGU 5 km 00:00:06.07 00:31:55.99 9.4 00:06:23 00:31:49.92
66 178 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA K 23 RUMIA UKS SIÓDEMKA 5 km 00:00:12.04 00:31:59.99 9.38 00:06:23 00:31:47.95
67 184 PUPIEC MARIUSZ M 44 RUMIA UKS SIÓDEMKA 5 km 00:00:11.78 00:32:00.04 9.38 00:06:24 00:31:48.26
68 116 DIETRYCH KLAUDIA K 24 ELBLĄG ZSG 5 km 00:00:09.74 00:32:10.54 9.33 00:06:26 00:32:00.80
69 193 SKUBISZ DAWID M 45 ELBLĄG 5 km 00:00:05.03 00:32:36.44 9.2 00:06:31 00:32:31.41
70 151 MACKIEWICZ BEATA K 25 ELBLĄG 5 km 00:00:10.96 00:32:47.58 9.15 00:06:33 00:32:36.62
71 215 WÓJCIAK JOANNA K 26 ELBLĄG 5 km 00:00:11.02 00:32:47.58 9.15 00:06:33 00:32:36.56
72 141 KOCHANOWSKA PAULINA K 27 ELBLĄG 5 km 00:00:03.90 00:33:01.52 9.09 00:06:36 00:32:57.62
73 163 MIROS ARTUR M 46 ELBLĄG 5 km 00:00:11.48 00:33:25.98 8.98 00:06:41 00:33:14.50
74 234 PISKIEWICZ SZYMON M 47 ELBLĄG HIT OPEN BALANCE 5 km 00:00:06.23 00:33:36.45 8.93 00:06:43 00:33:30.22
75 211 WAŚ DOMINIKA K 28 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM 5 km 00:00:05.44 00:33:41.87 8.91 00:06:44 00:33:36.43
76 203 TOŁWIŃSKA MARIOLA K 29 ELBLĄG 5 km 00:00:06.13 00:33:42.09 8.9 00:06:44 00:33:35.96
77 204 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW M 48 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM 5 km 00:00:18.44 00:33:43.47 8.9 00:06:44 00:33:25.03
78 122 ELMINOWSKI WOJCIECH M 49 ELBLĄG 5 km 00:00:07.23 00:33:45.76 8.89 00:06:45 00:33:38.53
79 156 MARCYNIUK-SZCZEPAŃSKA DOROTA K 30 ELBLĄG 5 km 00:00:06.87 00:33:54.85 8.85 00:06:46 00:33:47.98
80 200 SZCZEPAŃSKA EWA K 31 ELBLĄG 5 km 00:00:06.68 00:33:55.08 8.85 00:06:47 00:33:48.40
81 109 BUMBUL MARTA K 32 ELBLĄG 5 km 00:00:10.62 00:34:03.11 8.81 00:06:48 00:33:52.49
82 175 PĘKALSKA MONIKA K 33 ELBLĄG 5 km 00:00:10.32 00:34:27.71 8.71 00:06:53 00:34:17.39
83 168 NAJMEG-SOKOŁOWSKA ANNA K 34 ELBLĄG 5 km 00:00:08.12 00:35:46.48 8.39 00:07:09 00:35:38.36
84 105 BIEŃKOWSKI ROBERT M 50 ELBLĄG 5 km 00:00:08.93 00:35:47.50 8.38 00:07:09 00:35:38.57
85 136 JELENIEWSKA ANGELIKA K 35 ELBLĄG 5 km 00:00:05.20 00:35:52.00 8.36 00:07:10 00:35:46.80
86 158 MARSZK ANGELIKA K 36 ELBLĄG 5 km 00:36:47.71 8.16 00:07:21 00:36:47.71
87 218 WRZESIŃSKA MARTA K 37 ELBLĄG 5 km 00:00:13.90 00:36:48.22 8.15 00:07:21 00:36:34.32
88 133 JASIULEWICZ IZABELA K 38 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5 km 00:00:09.96 00:36:53.74 8.13 00:07:22 00:36:43.78
89 127 GÓRSKA KATARZYNA K 39 ELBLĄG 5 km 00:00:10.26 00:37:09.86 8.08 00:07:25 00:36:59.60
90 146 KRUPIEŃSKA EWA K 40 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 5 km 00:00:07.92 00:37:09.95 8.08 00:07:25 00:37:02.03
91 143 KOLPERT IZABELA K 41 ELBLĄG 5 km 00:00:08.50 00:37:44.09 7.95 00:07:32 00:37:35.59
92 142 KOLPERT ARKADIUSZ M 51 ELBLĄG 5 km 00:00:09.21 00:37:44.33 7.95 00:07:32 00:37:35.12
93 219 WYRWAS MAŁGORZATA K 42 ELBLĄG MND-NE / KIJKI 4 FUN 5 km 00:00:13.15 00:37:51.33 7.93 00:07:34 00:37:38.18
94 166 MONTEWKA PAULINA K 43 ELBLĄG MND-NE / KIJKI 4 FUN 5 km 00:00:12.88 00:37:51.47 7.93 00:07:34 00:37:38.59
95 233 STĘPKOWSKI ANDRZEJ M 52 ELBLĄG 5 km 00:00:10.49 00:38:07.60 7.87 00:07:37 00:37:57.11
96 138 KACZAN GUMIŃSKA JOANNA K 44 ELBLĄG ZSG 5 km 00:00:12.21 00:38:11.40 7.86 00:07:38 00:37:59.19
97 183 PTASZEK MAGDALENA K 45 GRONOWO GÓRNE ZSG 5 km 00:00:12.58 00:38:11.97 7.86 00:07:38 00:37:59.39
98 113 CHOROSTOWSKA ANNA K 46 ELBLĄG 5 km 00:00:10.45 00:38:17.08 7.84 00:07:39 00:38:06.63
99 199 SZAJKOWSKA JUSTYNA K 47 ELBLĄG 5 km 00:00:10.54 00:38:18.08 7.83 00:07:39 00:38:07.54
100 241 KARABELA MARLENA M 53 ELBLĄG 5 km 00:00:04.91 00:38:19.88 7.83 00:07:39 00:38:14.97
101 214 WITEK LUCYNA K 48 ELBLĄG 5 km 00:00:08.36 00:38:20.55 7.83 00:07:40 00:38:12.19
102 117 DREWNOWSKI DAMIAN M 54 KAMIENNIK WIELKI 5 km 00:00:11.80 00:38:57.67 7.7 00:07:47 00:38:45.87
103 209 WARDZYŃSKA KATARZYNA K 49 ELBLĄG 5 km 00:00:11.87 00:38:57.96 7.7 00:07:47 00:38:46.09
104 271 GIERWATOWSKA WIKTORIA K 50 ELBLĄG 5 km 00:00:09.15 00:39:39.70 7.57 00:07:55 00:39:30.55
105 240 ŁYŻWIŃSKA HANNA K 51 ELBLĄG 5 km 00:00:09.30 00:39:39.73 7.57 00:07:55 00:39:30.43
106 125 GIERWATOWSKA MALGORZATA K 52 ELBLĄG 5 km 00:00:09.30 00:39:42.00 7.56 00:07:56 00:39:32.70
107 192 SKUBISZ AGNIESZKA K 53 ELBLAG 5 km 00:00:04.94 00:39:54.95 7.52 00:07:58 00:39:50.01
108 134 JASIULEWICZ SEBASTIAN M 55 ELBLĄG 5 km 00:00:10.34 00:40:35.35 7.39 00:08:07 00:40:25.01
109 102 BARTNICKA PAULINA BARTNICKA K 54 ELBLĄG 5 km 00:00:12.90 00:40:50.09 7.35 00:08:10 00:40:37.19
110 145 KOZUCHOWSKA IWONA K 55 ELBLAG 5 km 00:00:13.43 00:40:50.38 7.35 00:08:10 00:40:36.95
111 231 KOSTEK JULIA K 56 ELBLĄG ZSG 5 km 00:00:10.11 00:41:05.84 7.3 00:08:13 00:40:55.73
112 221 ZUMKOWSKA ZOFIA K 57 ELBLAG 5 km 00:00:11.24 00:46:14.61 6.49 00:09:14 00:46:03.37
113 164 MIROS MARIA K 58 ELBLĄG 5 km 00:00:10.98 00:47:13.94 6.35 00:09:26 00:47:02.96
114 108 BUMBUL EMILIA K 59 ELBLĄG 5 km 00:00:11.31 00:47:45.35 6.28 00:09:33 00:47:34.04
115 190 SIEDLAR DOROTA K 60 ELBLĄG 5 km 00:00:10.30 00:47:45.48 6.28 00:09:33 00:47:35.18

Biegi dzieci i młodzieży

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ