Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biernat Magdalena | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką damską L | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
2 | Boryszkowska Iwona | Warszawa | Polska | Pakiet z koszulką damską L | opłacono | |
3 | Gerka Krzysztof | Piskorczyn | Polska | Pakiet z koszulką damską L | KB Lech Rypin | opłacono |
4 | Łepek Teresa | Grudziądz | Polska | Pakiet z koszulką damską M | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
5 | TKACZUK JOLANTA | CHRZĄSTOWO | Polska | Pakiet z koszulką damską M | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
6 | Olszewska Ewa | Gniewkowo | Polska | Pakiet z koszulką damską M | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
7 | Szadkowska Anna | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką damską M | opłacono | |
8 | Kalinowska Justyna | Rojewo | Polska | Pakiet z koszulką damską M | opłacono | |
9 | Ciecierska Patrycja | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską M | ||
10 | Rzęsiewicz Jolanta | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską M | KB Lech Rypin | opłacono |
11 | Jeżewska Edyta | Paparzyn | Polska | Pakiet z koszulką damską M | opłacono | |
12 | Niedbalska Milena | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską M | opłacono | |
13 | Kamińska Teresa | Miesiączkowo | Polska | Pakiet z koszulką damską M | KB Lech Rypin | opłacono |
14 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Polska | Pakiet z koszulką damską M | TKKF Chełmno | opłacono |
15 | Cyrankowski Artur | Turzno | Polska | Pakiet z koszulką damską M | Paczanga | opłacono |
16 | Kalinowska Joanna | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską M | ||
17 | Bartosz Mariola | Kikół | Polska | Pakiet z koszulką damską S | opłacono | |
18 | Stawarska Elżbieta | Toruń | Polska | Pakiet z koszulką damską S | Runcross Rozgarty | opłacono |
19 | Drawert Ewa | Łubki | Polska | Pakiet z koszulką damską S | opłacono | |
20 | Białobłocka Ewa | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską S | KB Lech Rypin | opłacono |
21 | Jankowska Katarzyna | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską S | KB Lech Rypin | opłacono |
22 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | Pakiet z koszulką damską S | Vege Runners | |
23 | Dziarkowska Edyta | Czarne Błoto | Polska | Pakiet z koszulką damską S | Runcross Rozgarty | opłacono |
24 | Kalich Sylwia | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską S | ||
25 | Nadrajkowska Joanna | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką damską S | opłacono | |
26 | Majewska Ryszarda | Osielsko | Polska | Pakiet z koszulką damską S | opłacono | |
27 | Lewandowska Karolina | Brodnica | Polska | Pakiet z koszulką damską S | Klinika Urody Lewandowski | opłacono |
28 | Jabłońska Magdalena | Toruń | Polska | Pakiet z koszulką damską S | parkrun Toruń | opłacono |
29 | Charyton-Szynkiewicz Aneta | Górsk | Polska | Pakiet z koszulką damską S | Runcross Rozgarty | opłacono |
30 | Szalkowska Monika | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską S | Hadepol | |
31 | Wesołowska Maja | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską S | ||
32 | Tryczak Andrzej | WĄBRZEŹNO | Polska | Pakiet z koszulką damską S | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
33 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Pakiet z koszulką damską S | SP 8 Grudziądz | opłacono |
34 | Graczykowska Anna | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką damską XL | BBKTS | opłacono |
35 | Jetter Piotr | Cyprianka | Polska | Pakiet z koszulką męską L | UKS Cyprianka | opłacono |
36 | Świerczyński Rafał | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | ||
37 | Kryszczuk Sławomir | RYPIN | Polska | Pakiet z koszulką męską L | MOUNTAIN TEAM | opłacono |
38 | Kuberski Krzysztof | Lipno | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
39 | Ciepcieliński Dawid | Brodnica | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Ostry cień mgły | opłacono |
40 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | Polska | Pakiet z koszulką męską L | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
41 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | KB Lech Rypin | opłacono |
42 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Wataha łączy nas bieganie | |
43 | OLSZEWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI | GNIEWKOWO | Polska | Pakiet z koszulką męską L | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
44 | Kręc Aleksander Kręc | Chrząstowo | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
45 | Olszewski Adam | Nowy Kobrzyniec | Polska | Pakiet z koszulką męską L | KB Lech Rypin | opłacono |
46 | Białobłocki Jacek | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | KB Lech Rypin | opłacono |
47 | Żytowiecki Dawid | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
48 | Wysocki Adrian | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | KB Lech Rypin | opłacono |
49 | Olwert Michał | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
50 | Kuciejczyk Henryk | Szydłowo | Polska | Pakiet z koszulką męską L | TEMPO MŁAWA | opłacono |
51 | Rempuszewska Anna | Wąpielsk | Polska | Pakiet z koszulką męską L | ||
52 | Walecki Patryk | Kiełpiny | Polska | Pakiet z koszulką męską L | MDS Brodnica | opłacono |
53 | Kapelusz Piotr | Zgniłobłoty | Polska | Pakiet z koszulką męską L | MDS Brodnica | opłacono |
54 | Lewandowski Marcin | Tuchola | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
55 | Maciaszek Krzysztof | Toruń | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Kujawsko-Pomorskie | opłacono |
56 | Fiszer Jakub Fiszer | Czarne Błoto | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Runcross Rozgarty | opłacono |
57 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | Polska | Pakiet z koszulką męską L | ANWILTEAM | opłacono |
58 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
59 | Jeżewski Łukasz | Kobyły | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
60 | Rupiński Michał | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | KB Lech Rypin | opłacono |
61 | Tomaszewski Miłosz | Toruń | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Runcross Rozgarty | opłacono |
62 | TOMASZEWSKI MACIEJ | TORUŃ | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Runcross Rozgarty | opłacono |
63 | Borkowski Mateusz | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
64 | Machciński Piotr Machciński | Chojno | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
65 | Jarzębowski Maciej | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Agrolok Sport Team | opłacono |
66 | Jarzębowski Mieszko | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Cykliści Rypin | opłacono |
67 | Kruszyna Adam | Bydgoszcz | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
68 | Wałęsa Mirosław Wałęsa | Włocławek | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Mirek | |
69 | Jabłoński Dominik | Toruń | Polska | Pakiet z koszulką męską L | parkrun Toruń | opłacono |
70 | Pałucha Krzysztof | Toruń | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
71 | Krebel Łukasz | Ostrowite | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
72 | mokrzycki rafał | inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką męską L | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | |
73 | pierzchała sławomir | GOLUB-DOBRZYŃ | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
74 | Szynkiewicz Marek | Górsk | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Runcross Rozgarty | opłacono |
75 | Zachaj Patryk | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
76 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
77 | Chmurzyński Józef | Krobia | Polska | Pakiet z koszulką męską L | T.S Opatrunki Toruń | opłacono |
78 | KOśMIEJA MARCIN | BYDGOSZCZ | Polska | Pakiet z koszulką męską L | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono |
79 | Łazarski Marian | Działowo | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Start Team Wąbrzeźno | |
80 | Prądzyński Karol | Zakrocz | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Fight Club Rypin | opłacono |
81 | Wiśniewski Damian | Toruń | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Kujawsko-Pomorskie | opłacono |
82 | Lipiński Krzysztof | Toruń | Polska | Pakiet z koszulką męską L | parkrun Toruń | opłacono |
83 | Frączyk Jarosław | Toruń | Polska | Pakiet z koszulką męską L | parkrun Toruń | opłacono |
84 | Lada Przemysław | Zalesie | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Stale biegam Nova Trading | opłacono |
85 | Orcholski Witold | Toruń | Polska | Pakiet z koszulką męską L | T.S Opatrunki Toruń | |
86 | Simson Ireneusz | Wąbrzeźno | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Start Team Wąbrzeźno | |
87 | Sobierajski Paweł | RYPIN | Polska | Pakiet z koszulką męską M | MOUNTAIN TEAM | opłacono |
88 | Błaszczak Stanisław | Skępe | Polska | Pakiet z koszulką męską M | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
89 | Hejza Piotr | Nadróż | Polska | Pakiet z koszulką męską M | KB Lech Rypin | opłacono |
90 | Pastuszak Rafał | Łopatki | Polska | Pakiet z koszulką męską M | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
91 | Wąż Sławomir | Grębocin | Polska | Pakiet z koszulką męską M | Runcross Rozgarty | opłacono |
92 | Piwek Adrian | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką męską M | opłacono | |
93 | Szymański Mateusz | Osiek | Polska | Pakiet z koszulką męską M | opłacono | |
94 | LEWANDOWSKI Władysław | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką męską M | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
95 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską M | KB Lech Rypin | opłacono |
96 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | Pakiet z koszulką męską M | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono |
97 | Jasiński Sylwester | Lipno | Polska | Pakiet z koszulką męską M | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
98 | Janiszewski Dariusz Janiszewski | Toruń | Polska | Pakiet z koszulką męską M | Runcross Rozgarty | opłacono |
99 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Pakiet z koszulką męską M | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
100 | Orciuch Andrzej | RYPIN | Polska | Pakiet z koszulką męską M | Rypin osóba niepełnosprawnych | opłacono |
Wyświetleń: 13917